Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Możemy pograć 'normalnie' skupiając się na zrobieniu dwóch poyebanych trofek:

 

Predator Paragon - Take down 6 different Elites in a match, using 6 different methods as Batman or Robin in multiplayer (czyli trzeba na 6 RÓŻNYCH sposobów zdjąć 6 RÓŻNYCH przeciwników grając Batkiem lub Robinem)

 

I Like Those Odds - As a Hero, defeat 4 Elites within 40 seconds without using melee in multiplayer (czyli trzeba jako Batek lub Robin zdjąć 4 przeciwników nie używając kwadratu. Bardzo łatwe na ustawce - czterech ludków zbiera się w jedno miejsce, a Hero odpala wybuchowy żel)

 

Imo, wyżej wymienione trofea, są prawie niemożliwe do wykonania samodzielnie. Jak je wbijemy, to możemy grać dla zabawy, chociaż multi jest tak słabe, że nie wiem czy w ogóle zabawa będzie. Ja bankowo będę grał do czasu wbicia maksymalnego poziomu doświadczenia. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Właśnie sobie gram w Origins, Już 16h nabiłem, a jeszcze chyba tak z połowa fabuły do zrobienia. Generalnie to jestem zaskoczony bo nie myślałem, że fabularnie będzie na tyle wciągające, sama postać młodszego Batmana dobrze nakreślona, no i Joker wcale nie męczy, a wręcz intryguje :)

 

Przerywniki filmowe pierwsza klasa :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bo to jest praktycznie ten sam poziom co poprzednie Batmany. Jedyne co mnie wkurza to rwanie animacji podczas eksploracji Gotham. Widoczne najczęściej podczas walki.

 

Gram na X360 i żadnego rwania nie mam, a na pewno nie podczas walki (a przynajmniej nie takie, które by się rzucało w oczy). Czasem jakieś minimalne zwolnienie podczas lotu Batmanem, ale incydentalne.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Bo to jest praktycznie ten sam poziom co poprzednie Batmany. Jedyne co mnie wkurza to rwanie animacji podczas eksploracji Gotham. Widoczne najczęściej podczas walki.

 

Gram na X360 i żadnego rwania nie mam, a na pewno nie podczas walki (a przynajmniej nie takie, które by się rzucało w oczy). Czasem jakieś minimalne zwolnienie podczas lotu Batmanem, ale incydentalne.

 

 

Też ogrywałem na 360 i też nie miałem dropów czy jakiś bugów więc nie kumam o co chodzi nagonką na tego Batka. A sama gra solidna. Takie 7.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Cold, Cold Heart w pre-orderze, dzisiaj po 14. mogłem już ściągnąć i zainstalować. Tak też zrobiłem, niestety DLC nie widać ani w menu, ani w fabule gry (już różnie kombinowałem). Znaczy to, że WB "odblokuje" to dopiero jutro w Europie, czy coś znowu spieprzyli?

 

Edit. Taa, mogłem grać po północy, czyli już 23.04.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Cold, Cold Heart

 

Świetne DLC, bijące na głowę sklecone zdecydowanie na siłę Harley's Quinn Revenge dla Arkham City. Mamy nowy kombinezon, nowy sposób radzenia sobie z przeszkodami, ale to już było wiadomo ze zwiastunów. Co ważne, oprócz nowych zamkniętych pomieszczeń, twórcy oddali nam dwie dzielnice w Południowym Gotham, gdzie oprócz bitki mamy także do "kolekcjonowania" trzy rodzaje znajdziek, co znacznie wydłuża czas zabawy. Co do samej historii, to taki gamingowy remake odcinka "Heart of Ice" z Batman: The Animated Series, a to oznacza, że jest bardzo dobrze.

 

Jest co robić, misja jest stosunkowo długa i urozmaicona fajnymi zadaniami, Mr. Freeze robi robotę, klimat oddano bezbłędnie. Dodatek zdecydowanie wart tych 39 zł.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...