Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gra skończona, czuję niedosyt! Przede wszystkim chyba najkrótsza część serii (albo został mi skill po poprzednikach i mało ginąłem- grałem na normalu). Mniej walk z bossami, duże odczucie deja vu, ale za to minimalnie zmieniona walka na plus. Natomiast fabuła mi bardzo podeszła, poznajemy początki starcia Batmana z Jokerem (tego ostatniego nigdy mało!). Przechodziłem tylko fabułę, więc misje poboczne i wszystkie znajdźki jakie ma do zaoferowania miasto przede mną i jeszcze Nowa Gra+. Oczywiście wpakowali jakiś tryb na ukończenie bez zgonu wzorem Max Payne 3 i Dead Space 2- fajnie tylko nie widzi mi się poświęcać całego dnia bez przerwy na przejście :ninja:

No i po jakiego kija multi w tej grze?

Odnośnik do komentarza

Kilka pojedynków będzie w misjach pobocznych. A ilość jest mniej więcej podobna. 

W głównym scenariuszu Killer Croc, Electrocutioner (no dobra, jego można nie liczyć), Deathstroke, Copperhead, 2x Bane, Firefly i  Joker. W Arkham City był Solomon Grundy, Ra's al Ghul, Mre Freeze, Joker z obstawą i Clayface. W Arkham Asylum 3x Scarecrow, Killer Croc, Bane, Poison Ivy i Joker.

 

Odnośnik do komentarza

Tryb Noc to Ja jest banalny, nie ma prawie nic wspólnego z podobnymi trybami z Max Payne 3 czy Dead Space 2 - owszem, mamy tylko 1 życie (zgon=start od początku gry) ale gdy widzimy, że nie damy rady można restartować od checkpointa, gra normalnie się zapisuje, można wyjść do menu konsoli, skopiować save i w razie zgonu wgrać z powrotem (czyli tak jak w Dead Space 3).

Mi osobiście tylko pojedynek z

Bane'm za pierwszym razem

sprawił drobne problemy.

 

Co do bossów to licząc z misjami pobocznymi jest ich więcej niż w AA czy AC.

Odnośnik do komentarza

Tryb Noc to Ja jest banalny, nie ma prawie nic wspólnego z podobnymi trybami z Max Payne 3 czy Dead Space 2 - owszem, mamy tylko 1 życie (zgon=start od początku gry) ale gdy widzimy, że nie damy rady można restartować od checkpointa, gra normalnie się zapisuje, można wyjść do menu konsoli, skopiować save i w razie zgonu wgrać z powrotem (czyli tak jak w Dead Space 3).

 

Aha czyli gra zapisuje (więc nie trzeba za jednym posiedzeniem), ale jeśli zginiemy sejw z ostatnim checkpointem zostaje skasowany? A jeśli w momencie zgonu wyjdę szybko do XMB?

Odnośnik do komentarza

Jak szybko wyjdziesz w momencie zgonu to raczej też Ci nie usunie sejwa (trzeba patrzeć czy pojawił się symbol zapisywania). Tak w ogóle to nie skasuje Ci sejwa fizycznie tylko gra zapisze sobie w nim że padłeś i zrestartuje na sam początek gry to podejście (no chyba, że szybko wyjdziesz/wyłączysz konsolę), innych podejść (pierwsze i NG+) nie rusza. No i wszystkie umiejętności i dodatkowe gadżety które zdobyłeś również masz w trybie I Am The Night.

Polecam przed tym trybem zainstalować łatkę, bez niej może pojawić się błąd przez który tracimy wszystkie gadżety, które zdobyliśmy w czasie gry, co w praktyce uniemożliwia jej skończenie.

Odnośnik do komentarza

To samo co kolega wyżej, singiel mam na 100%, multi nie wiem czy będzie mi się chciało, tym bardziej że piszecie że nikt prawie nie gra, pewnie wszyscy zainteresowani platyną robią te trofki na ustawkach w prywatnych meczach.

 

Najlepiej z trofek w multi wybrnęło chyba Ubi w Assasin's Creed Revelations, gdzie ich zrobienie zajmuje kilka godzin i pozwala jako tako zapoznać się z multi. W AC III pojechali już po całości, można grać w coopie z innymi graczami przeciw botom i tak zrobić prawie wszystkie trofki.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Niby coś tam łatali, ale w niektórych momentach i tak są drobne spadki. Zresztą nawet te spadki sprzed patchy i tak nie przeszkadzały (przynajmniej mi) aż tak w grze, wystarczy poczekać te 5-10 sekund po walce aż podliczy punkty i można śmigać po mieście. W każdym razie, po zainstalowaniu łatek nie zauważyłem jakiś większych spadków animacji. Gdybym nie brał na premierę to pewnie na święta bym kupił (akcja gry dzieje się w Wigilię więc fajnie by się wpasowało).

Odnośnik do komentarza

To raczej pewne. Sądzę, że tym razem zafundują nam coś na wzór "Powrotu Mrocznego Rycerza", skoro Origins poniekąd może kojarzyć się z "Batman: Rok Pierwszy". Widziałbym nawet końcówkę,

w której Wayne ginie tak jak przepowiedział to Azrael w Arkham City

i może wtedy studio zabierze się za Turtlesy. Niby powiedzieli, że nie interesuje ich ta marka ale może...

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie przesadzili z tymi znajdźkami-Ridlerami już mam dość :/ samo ich szukanie zajmuje więcej czasu niż przejście fabuły, masakra. Dodatkowo utknąłem (szukając ich) w hotelu Gotham i nie wiedziałem jak wyjść bo na samej górze drzwi które w kampanii się normalnie otwierały były zamknięte. Albo mam przesyt Batmana albo faktycznie sztucznie wydłużyli rozgrywkę.

Niech Rocksteady weźmie się teraz za prawdziwe stare Teenage Mutant Ninja Turtles - http://www.youtube.com/watch?v=WDQzALOH9iU

KTO BY NIE CHCIAŁ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...