Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Nowy Batman od Rocksteady ponoć nazywać ma się tak i trafi na PS4 i XOne za rok - http://www.batcave.com.pl/2013/12/czy-wlasnie-poznalismy-tytul-nowej-gry-z-serii-arkham/

 

Do momentu zapowiedzi - zapewne gdzieś w okolicach lutego i marca -  padnie jeszcze z 10 podtytułów dla tej gry, która - nie oszukujmy się - powstaje na pewno. Liczę na naprawdę nową jakość gameplayową i wizualną, bo Arkham Origins było mimo wszystko dużym krokiem wstecz względem genialnego AC.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam nadzieję, że jak najszybciej zapowiedzą wersję goty na nextgeny w 1080p/60fps. Nie po to pominąłem klatkującą wersję na currentgeny, aby teraz nie doczekać się "jedynej, słusznej" wersji. Ale skoro taki Injustice zawitał na nextgeny, to pewnie Nietoperek w wersji fullHD jest tylko kwestią czasu (nie zdziwiłbym się jakby całą trylogię przenieśli).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-01-01-fabularne-dlc-do-batman-arkham-origins-z-mr-freeze-w-roli-glownej-raport

 

http://www.ppe.pl/news-26082-wszyscy_czekali_na_nowego_batmana_a_dostali___.html

 

Mr. Freeze powróci.

 

 

 

Ps. Poszukuję chętnych do boostingu/grania w multi na Xboxie 360.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Takie banerki pojawiły się w sieci Gamestop. Prawdopodobny tytuł to Batman Arkham Knight, a premiera jest  przymierzana na 8 października. Wiadomo, że Rocksteady od dawna dłubie nad kolejnym Batmanem. Mam  nadzieję, że gierka wyjdzie tylko na next-geny (co nie jest takie oczywiste gdy wydawcą jest Warner), bo stare konsole to tylko ograniczony balast dla nowych pomysłów i rozwiązań w  gameplayu. Chcę już nowej jakości i chuj.

 

62MpaH2l.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Siedzę i myślę - cóż Rocksteady mogłoby zrobić, żeby zainteresować mnie nowym Batmanem.

 

Zmiana formuły? No raczej. Ale na jaką? Chciałbym, żeby dali sobie spokój z bezpłciowym wielkim terenem, który jest tylko zapchajdziurą między kolejnymi zamkniętymi lokacjami.

 

Skupienie się wyłącznie na PC/PS4/XO? Na pewno, z tym, że wątpie aby WB odpuściło sobie ludzi posiadających stare konsole.

 

Aha, i błagam, bez Jokera.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
 Chciałbym, żeby dali sobie spokój z bezpłciowym wielkim terenem, który jest tylko zapchajdziurą między kolejnymi zamkniętymi lokacjami.

 

 

Najlepiej cofnąć teraz serię w rozwoju. Zupełnie nie zgadzam się z zarzutem, że teren to zapchajdziura. Arkham City było idealnie zagospodarowane, do tego stopnia, że  z początku przytłaczała masa atrakcji. Zadania poboczne, kompletowanie zagadek, niszczenie kamer/balonów itp, wykonywanie zadań typowo fizycznych jak np przelot nad Arkham przez 250m bez dotykania podłoża, później jeszcze dochodzi skanowanie kluczowych obiektów. Także było co robić.  WB Montreal wzięło się na bary z Gotham kopiując poprzednie rozwiązania i tu może rzeczywiście teren nie do końca został odpowiednio wykorzystany, ale wierzę, że Rocksteady sobie poradzi i sprawi, że miasto choć trochę zacznie tętnić życiem. Przy czym nie oczekuję tutaj miejskiego zgiełku jak w GTA, bo to kompletnie nie pasuje do Gotham i gościa w  przebraniu nietoperza, który działa raczej nocą.

 

 

Dzisiaj zostanie pokazana okładka nowego GI, najprawdopodobniej chodzi o nowego Batmana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...