Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dodatek kupiony i warty swojej ceny. Najlepsze DLC do gier z serii Arkham. Zupelnie inna liga w porownaniu do Herley Quinn's Revenge. Ciekawa historia, swietne miejscowki, lepiej wykorzystany potencjal lodu niz w Arkham City.

 

Najbardziej bylem ciekaw walki z Freezem i musze powiedziec ze czesciowo jestem usatysfakcjonowany, a czesciowo zawiedziony. Ale jest fajnie urozmaicona.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jezus Mejm, faktycznie chce Ci się to robić? :facepalmz: To jest naprawdę straszna katorga, spyta się Darkinighta i Kalinha. Nie dość, że zebrać 8 osób graniczy z cudem, to jeszcze roboty przy tym strasznie dużo. Poczytaj te trofea, tam też trzeba pograć samemu a teraz serwery świecą pustkami (wiem, bo sam niedawno próbowałem po prostu samemu pograć).

Powiem Ci tak, jeśli będzie ekipa to wbijam, ale generalnie odpuściłem bo szkoda mi czasu, ani to przyjemne ani fajne, a satysfakcji zero.

Odnośnik do komentarza

No jestem fanatykiem batmana i wszystkie gierki do tej pory byly na 100% wiec chce sprobowac. Poza tym, wbilem juz kilka trudnych trofeow wiec nie podchodze do tego jak do wyzwania, bo wiadomo, ze przy kazdym trzeba troche pracy wlozyc i nic nie przychodzi latwo. Zreszta patrzac na psnprofiles to ludzie je wbijaja, wiec jest to jednak do zrobienia. I dlatego najpierw chce sprobowac skompletowac ludzi z polski (najlepiej z foruma) bo latwiej bedzie sie dogadac.

 

Zalozylem osobny temat w dziale z trofeami, obserwuj. Moze ktos kto juz ma platyne tez by chcial pomoc. Sam niedawno pomagalem przy Wipeoucie mimo, ze swoja juz dawno wbilem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja właśnie zacząłem grać. Nie jestem fanem batka ale dwie poprzednie części prawilnie ograne, problem w tym że jestem świeżo po Wieśku 3, więc wsio smakuje jak dykta growa.

Pytanie mam do długości gry. Ile mniej wiecej trwa główny wątek? I ile gdzieś trzeba poświecić czasu na ukończenie z robieniem co ważniejszych zadań pobocznych (bez zbieractwa i innych czelendży)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...