Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele wiadomo, w zasadzie nic, ale filmik jasno wskazuje na to, że będzie. Ja się jaram, po genialnym Arkham City, które jak dla mnie jest grą lepszą od U3, a jednocześnie grą, na którą w ogóle nie czekałem, tak teraz nie mogę się doczekać pierwszych konkretów na temat następnej części. Na szczęście do ogrania mam jeszcze AA.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dp2FpNr-Ku0

Edytowane przez ShtaS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Major

Nazwa jest efektem kontynuacji trendu, co na pewno sam zauważyłeś. Wolałbyś, żeby kolejna część nazywała się Arkham Metropolis albo Arkham Continent? ;) Myślę, że jest ok. Już sam tytuł sugeruje, że gra będzie duża pod względem ilości miejscówek i contentu. Mimo to mam nadzieję, że nie zrobią z tego full sandboxa. Moim zdaniem pod względem narracji, czy prowadzenia fabuły AA > AC.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Arkham World, czyli świat Arkham = miasto + okolice. Nie oczekiwałbym czegoś więcej, choć to i tak bardzo dużo.

 

znając tendencje największych szych w branży będzie to tower dafance albo coś w rodzaju theme parku <potter>

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, mnie się wydaje, że to taki żart był. Właśnie chodzi o tą kontynuację trendu i chyba w tym tkwi żart. Świat Arkham, serio? Arkham City ma konkretne uzasadnienie w fabule, tak samo Asylum. No bo co po tym? Arkham Universe?

 

To Joker, najsłynniejszy troll na świecie.

 

Dodatkowo, co byłoby gdyby Joker nie wygrał? Nie byłoby tej "wskazówki" subtelnej zresztą jak cholera.

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, mnie się wydaje, że to taki żart był. Właśnie chodzi o tą kontynuację trendu i chyba w tym tkwi żart. Świat Arkham, serio? Arkham City ma konkretne uzasadnienie w fabule, tak samo Asylum. No bo co po tym? Arkham Universe?

 

To Joker, najsłynniejszy troll na świecie.

 

Dodatkowo, co byłoby gdyby Joker nie wygrał? Nie byłoby tej "wskazówki" subtelnej zresztą jak cholera.

 

Może to była tylko zagrywka marketingowa, ale nie zdziwię się jak za parę miesięcy wypłynie szersze info, przypadkowo ofkoz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość DonSterydo

Potwierdzone info - WB wspomina o nowej odsłonie w swoim najnowszym raporcie finansowym :)

 

Mam cichą nadzieję, że wyjdzie jednocześnie na nowe jak i obecne konsole.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...