Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater HD


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

1-4 części są najlepsze. Undergroundy mi nie podpasiły, American Wasteland miał jeden plus, a mianowicie fajny kawałek muzyczny http://www.youtube.com/watch?v=i02rHivgU3g,

a Proving Ground to jakaś niezrozumiała beznadzieja.

 

Ale myślę o Project 8. Problem w tym, że zdobycie tej gry na PS3 graniczy z cudem.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

1, 2, 3, 4 - mistrz, sporo dalej U1 i AW.

 

@up: Nie tykaj Project 8. Grałem, przeszedłem (aż sam się sobie dziwie...) i... ta gra to totalna padaka. Przy nim Underground 2 to jak gra-objawienie. Nie dosć, że framerate tragiczny, fizyka lewa, grafika czerstwa, lipny design poziomów (są nieciekawe i nie idzie tak intuicyjnie ciągnąć combo jak w poprzednich częściacyh). W dodatku jak jesteś zalogowany do PSN to za każdym razem jak pojawia się okienko informacyjne (ktoś offline/online lub wiadomość) gra freezuje na czas jego wyświetlania.

Po tym ścierwie zraziłem sie trochę.. i zrezygnowałem z zakupu PG.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To tylko mnie podobał się Underground 2? IMO jedna z lepszych części (choć fakt, ujackassowienie nie musiało się podobać), w przeciwieństwie do wychwalanej przez niektórych "czwórki" (choć pomysł na "pro challenge" i dodatkowe zadania dla koksów bardzo mi się spodobał).

Inna sprawa, że grałem tylko w te części z PC + THPS1. Po części też dlatego nie lubię AW (choć gra sama w sobie też mniej się spodobała od poprzedniczek) - miała jeden z gorszych portów, w jakie grałem - w którym np. wyłączenie wibracji dawało więcej FPSów... nawet, jak grasz na klawie! Reszta części śmigała, jak na konsolach, a nawet była płynna przy nagrywaniu FRAPSem.

Odnośnik do komentarza

1, 2, 3, 4 - mistrz, sporo dalej U1 i AW.

 

@up: Nie tykaj Project 8. Grałem, przeszedłem (aż sam się sobie dziwie...) i... ta gra to totalna padaka. Przy nim Underground 2 to jak gra-objawienie. Nie dosć, że framerate tragiczny, fizyka lewa, grafika czerstwa, lipny design poziomów (są nieciekawe i nie idzie tak intuicyjnie ciągnąć combo jak w poprzednich częściacyh). W dodatku jak jesteś zalogowany do PSN to za każdym razem jak pojawia się okienko informacyjne (ktoś offline/online lub wiadomość) gra freezuje na czas jego wyświetlania.

Po tym ścierwie zraziłem sie trochę.. i zrezygnowałem z zakupu PG.

 

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/tony-hawks-project-8

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurde wspomnienia wracają i aż chce się w to zagrać już teraz, ale przewidywana cena (55 PLN chyba to było) odstrasza bo w grze jest mało plansz (7?). Pogram 30 minut i po grze ? Trzeba dokładnie przemyśleć zakup.

 

Odnośnie filmiku to aż strach patrzeć co ten ktoś wyczynia, bo jeżdzi tak nieudolnie jakby to był jego pierwszy Tony Hawk.

Odnośnik do komentarza

Ej no, a nie pamiętasz jak za czasów PSXa tłukłeś do znudzenia te same (ok może w większej ilości) plansze po 1000x wykręcając coraz to lepsze wyniki? Dla mnie właśnie o to tu chodzi. Mam nadzieje, że spotka mnie tak samo wysokie replayabillity jak wówczas, gdy trzepałem Kareemem Campbellem na Szaraku i cieszyłem michę.

 

Odnośnie premiery - czekamy aż do zakończenia xboksowego Summer of Arcade? :/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na iPhone wyszedł już całkiem dawno porcik Tony'ego 2. Taki 100% port ze wszystkim co oferował oryginał. Pocinałem w niego ostro, co prawda na iPadzie... Kwestia sterowania też mnie zaskoczyła bo po pewnym czasie człowiek zapominał że stuka w szybkę.

 

Po co to piszę? Sam nie wiem. Po prostu fajnie mi się tam grało. A ten remake mi się nie podoba. Wolałbym wersję z PC na PS3/X360 i tyle. Mogliby podbić tekstury ale nic ponad to. Osobiście bardziej mnie teraz jara stukanie w szybkę na iPadzie w oryginalnego Tony'ego, niż ściskanie fizycznego pada i granie w to ... coś.

Odnośnik do komentarza

:-) Stary dobry THPS2. Zostały mi tylko 3 niebieskie triki do wbicia i tak już od 12 lat??? Raz na jakiś czas odpalam na PSX tą grę i szukam, szukam, szukam. Dziś widziałem jakiś trailer z tej nowej wersji. Stary podkład muzyczny w tle, a ja jak za dzieciaka oglądałem i śpiewałem FONETYCZNIE piosenkę pod nosem. Łezka się w oku zakręciła. Piękne czasy dzieciństwa, kiedy to człowiek całe wakacje grał na konsoli, biegał z kumplami po podwórku i chodził na basen na ul. Ślężną we Wrocławiu. Dawać mi tu tą grę raz, dwa!

Odnośnik do komentarza

No i się potwierdziło że premiera najprawdopodobniej we wrześniu.

 

Posiadacze maszynek Microsofu szaleją na wirtualnej desce w Tony Hawk's Pro Skater HD już od środy, ciesząc michę odświeżonym klasykiem. Dla użytkowników PlayStation 3, Robomodo ma dwie wiadomości - jedną całkiem dobrą i drugą z cyklu "o ja pier..."

 

Fani przycisnęli dewelopera na Facebooku i otrzymali przybliżoną datę premiery szpila na PSN. To ta dobra wiadomośc. Złą jest to, iż miłośnicy sprzętu Sony dostaną swoje THPS HD dopiero pod koniec sierpnia, albo - co bardziej prawdopodobne - na początku września. Jako powód obsuwy standardowo podawana jest chęć dopracowania oferowanego produktu.

 

Czy warto drzeć szaty? Gra spotkała się z dość mieszanymi recenzjami, które w chwili obecnej przekładają się na średnią rzędu 67% w serwisie Metacritic. Mnie osobiście Tony w HD nie porwał - sędziwy wiek materiału bazowego zrobił swoje.

http://www.ppe.pl/ne...iem_na_PS3.html

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...