Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater HD


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

Bez klasycznego soundtracku nie ma żadnych szans na powrót.

Jak będzie opcja wrzucenia własnej muzyki z dysku to chyba przeżyjesz ;) Swoją drogą, jak to już ktoś napisał, mogliby wrzucić revert. Bardzo do tego przywykłem i teraz trochę głupio by było nie mieć opcji przedłużania comba na rampie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bez klasycznego soundtracku nie ma żadnych szans na powrót.

Jak będzie opcja wrzucenia własnej muzyki z dysku to chyba przeżyjesz ;) Swoją drogą, jak to już ktoś napisał, mogliby wrzucić revert. Bardzo do tego przywykłem i teraz trochę głupio by było nie mieć opcji przedłużania comba na rampie.

Revert wprowadzono bodajże w trójce więc nie kapuję po co miałby się tu pojawić.

Odnośnik do komentarza

Dla urozmaicenia rozgrywki ? Ja jestem ciekaw czy dadzą manuala w jedynce.

 

Właśnie. Nie muszą, a nawet nie powinni wypuszczać takich samych gier jak tą dekadę temu. Revert, czy wprowadzony w dwójce manual to podstawa do klejenia długiego combo. Bez tych usprawnień obecnie TH straciłby sporo na grywalności.

Odnośnik do komentarza

Ostatni Tony, ktorego w miare ogralem i byl spoko to malo popularny Project 8. Jedyny w miare fajny TH po THPS3.

Jesli chodzi o system to moze byc ten z THPS2, ew. revert z THPS3 dodatkowo. To wystarczy - pozniej dodawali praktycznie same bzdury na sile.

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Dla urozmaicenia rozgrywki ? Ja jestem ciekaw czy dadzą manuala w jedynce.

 

Właśnie. Nie muszą, a nawet nie powinni wypuszczać takich samych gier jak tą dekadę temu. Revert, czy wprowadzony w dwójce manual to podstawa do klejenia długiego combo. Bez tych usprawnień obecnie TH straciłby sporo na grywalności.

No. Jakby robili zwykły remake jednej części, to jeszcze, ale skoro robią taki miszmasz, to IMO nie jest to wykluczone. Zwłaszcza, że revert i manual to chyba najbardziej znaczące zmiany w gameplayu serii...

Z resztą, jakiego "manuala w jedynce"? Skoro to jedna część z planszami z dwóch pierwszych części, a nie właśnie THPS1HD z dorzuconymi planszami z dwójki...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Potwierdzone miejscówki oraz zawodnicy:

 

- Warehouse

- School

- School II

- Dawnhill Jam

- Mall

- Hangar

- Venice

- Marseilles

 

- Tony Hawk

- Riley Hawk

- Rodney Mullen

- Nyjah Huston

- Eric Koston

- Chris Cole

- Lyn-z Adams Hawkins

- Andrew Reynolds

 

Więcej info http://www.ppe.pl/ne..._Skater_HD.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...