Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater HD


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gra wciąga jak kilkanaście lat temu! Miód. Ale jest trochę bugów, jak choćby zapadanie się postaci w tekstury. No i nie wiem jak u innych, ale mi się nie zapisują punkty. Tylko w Warehouse mam zapisane punkty na Leaderboards a w innych planszach już nie :/

 

 

Ahh, łezka w oku jak to kiedyś THPS2 przeszło się każdym zawodnikiem na 100%.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj kupilem, dzis gram.

smierdzi crapem.

nie ten feeling. nie ta fizyka.

cos skopali chyba z manualem, bo 2h za mna, a ja nadal nie moge manualem spiac ze soba dwoch skokow (teraz przy wylaczaniu gry zajrzalem do help'a i w sekcji manual opiwuja go tak zeby bic G-D/D-G w trakcie jazdy albo po ladowani - WTF? a gdzie switch?)

mnostwo jakichs takich zaciec i zawieszen sie trafia na roznych elementach, np. zadanie z dzwonkami w szkole katowalem chyba pol godziny, bo wallride'ow nie chcial robic, gdzie na pc robilo sie je na wszystkim: od tablic, przez jadace auta, po siatki metalowe.

muzyka brzmi jak mp3 128kbps.

slowmotion taki jakby w tej grze byl... nie ta dynamika :(

 

thps gralem tylko na pc, wiec mam problem z padem tutaj i musze powiedziec, ze ta gra zdecodowanie latwiej sie prowadzi z klawiatury.

niedawno ogralem (po raz tysieczny) thps3 na pc i czekalem z wywalonym jezorem na thps na ps3. jak juz do niego usiadlem, to zaczynam zalowac wydanej kasy.

 

albo dzis bede zalowal wydanej kasy, albo bede cieszyc sie platyna... jeszcze daje jej szanse... moze znow sie zakocham ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...