Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater HD


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=yRk5B3pRh4g

 

-Remake pierwszych dwóch gier z serii

-Wybrane plansze i muzyka, nie całość (na razie potwierdzono Warehouse, Szkołę i Downhill Jam z jedynki)

-Gra do cyfrowej dystrybucji

-Grę robi Robomondo, autorzy poprzednich dwóch części

-Nie wiadomo nic o systemie (czy żywcem sportowany z 2, czy dodadzą coś z kolejnych części)

 

-GOTY 2012 :sorcerer:

 

 

-Dzieciństwo wraca :D

 

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Pierwsza "deska" jaką kupię na obecną generację. Skate jest dla mnie za mało dynamiczny (nie szukam wszak symulacji tylko dobrej zabawy) a te gówna korzystające z tego pseudo gadgetu wole przemilczeć. Fajnie, że zapowiedzieli coś takiego. Z leveli mogą wyrzucić te co się kończyły (w jedynce). reszta to wszystko mi jedno.

Odnośnik do komentarza

Jak słabym developerem trzeba być, żeby po zrobieniu 20 części serii stwierdzić, że w sumie najlepsza była pierwsza i druga część. Takie przemyślenie.

 

Poza tym niby jest ok. Dwójka to była imo najlepsza część, ale nie chciałbym 100% portu. Powinni wprowadzić do systemu niektóre rozwiązania z późniejszych części. No i ciekawe ile sobie za to krzykną.

Odnośnik do komentarza

Ta miejscówka to chyba hangar z dwójki, fajnie wygląda. Też jestem za tym, żeby kilka usprawnień przenieśli, choćby revert z trzeciej części, dzięki czemu można było utrzymać combo na rampie. Aż mi się przypominają stare dobre czasy jak to każdy chciał być pro skaterem, kupowało się dechę i uczyło najprostszych tricków typu ollie. :D

Odnośnik do komentarza

OMFG :woot: Dwie pierwsze części THPS, ile ja się w to zagrywałem na posiadówkach z kumplami. Jak tylko cena będzie przystępna to kupuje w dniu premiery.

Mam nadzieję że będą wszystkie miejscówki z obu części, powrót kaset wideo i stary OST. Goldfinger i jego Superman było najczęściej słyszalnym kawałkiem w jedynce.

 

@Zwyrol

To jest Warehouse z jedynki. szkoda tylko że zamiast szyb nad rampą dali drewnianą klatkę.

Odnośnik do komentarza

.

 

@Zwyrol

To jest Warehouse z jedynki. szkoda tylko że zamiast szyb nad rampą dali drewnianą klatkę.

current geny nie pociagna efektu rozbijanego szkla...

 

co do soundtracku jak dadza mozliwosc sluchania wlasnego to nie widze problemu, aby wrzucic muze z 1 i 2 na konsole i sluchac w czasie gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...