Skocz do zawartości

Pedalskie granie


ZUS_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Tokar nie wiem czy chcesz mnie wkopac żebym przyznał przez pisanie tu że Oasis jest pedalskie (bo nie jest), czy serio żółwikujesz sie ze mną ku chwale braci Gallagher przeciw tej zielonej bambaryle, ale właśnie słucham sobie tego i jest wybornie :cool:

 

 

w ogóle "Standing on the shoulders of giants"  to chyba mój ulubiony album od nich :fsg:

Odnośnik do komentarza

No Liam dał se spokój z Beady Eye, bo bez autotjuna już chyba mu nie idzie (Wonderwal na zamknięciu IO xDDDD), Noel na dniach swoją druga solówkę wydaje, więc temat mocno wątpliwy. Zresztą nie wiem po chu/j, rozstanie wyszło im na dobre, bo zarówno pierwsze BE jak i pierwszy Noel były znacznie lepsze od większości tego, co przez kilka ostatnich lat robili wspólnie.

 

Najlepszy Liam był w  okolicach 1998, kiedy wiecznie zaćpany i naje/bany robił jeszcze na scenie coś więcej niż stanie w maczo rozkroku. Np. demontował dekoracje sceny i próbował ruchać Noela, a przy tym jakimś cudem nie zapominał tekstów i śpiewał idealnie czysto

 

 

 

xD

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

no gdyby nie Liam to w ogóle by byli bezpłciowi, bo o ile Noel komponował chwytliwe kawałki to na scenie (i poza nią też) był kompletnym drewniakiem, a Liam odpier.dalał za dwóch :D

 

a co do tekstów na koncertach to przez ten ich akcent z Manchesteru połączony z pijaństwem to mało kiedy rozumiem więcej niż połowe tego co mówią xd 

Odnośnik do komentarza

Noel też był czasem werbalnym chuliganem np. podczas jakiegoś programu na żywo stwierdził, że ma nadzieję, że typy z Blura załapią ejdsa i zdechną, niestety później przepraszał xD Albo dissowanie Ace of Base i Jamesa Blunta  :rotfl:

 

Na scenie chyba tłamsiło go ego brata, bo odkąd występuje solo trochę się wyrobił i obecnie jakąś tam charyzmę sceniczną posiada.

Odnośnik do komentarza

a nie wiem, nie grzeją mnie zbyt ich solowe projekty, choc czasem odpale jakieś występy samego Noela w radiu, bo akustyczne aranżacje niektórych klasyków wychodzą mu całkiem fajnie

no a Liama sie teraz nie da słuchac niestety, nawet z autotunem bo niedosc że jęczy to jeszcze przez nos

 

 

lubie znajdowac takie smaczki wplecione jak np. tutaj pod koniec Octopus Garden :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość mate5

Zastanawiałem się czy napisać to tutaj, czy we "wstyd się przyznać", niech będzie tutaj. Podoba mi się muzyka Meli Koteluk z albumu spadochron. Musiałem to z siebie wyrzucić, już wychodzę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...