Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

shifta na szczęście pożyczył mi kumpel ale pamiętam jego spusty nad grą, która była tak gówniana na początku że aż bolało. dopiero gruby setup i jako tako dało się jeździć ale taki niesmak pozostał że omijam wszystko co napisał. 

zastanowię się jednak ale pewnie dam się skusić :) dobra rozgrzewka i czasoumilacz przed FM6.

Odnośnik do komentarza

też szukałem to same niemiaszki. wpadłem na jakiś stream, pytam się jak tam fizyka itd, dostaję odpowiedź - reminds me of Drive Club.

 

 

Że jak? :D

 

Model jazdy bije ten z FM czy GT na głowę. Na kółku czuć każdy niuans i jeździ się bajecznie, a po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy jest momentami bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza

Dziwie sie, ze tak dlugo zajelo ci podjecie decyzji jako staremu milosnikowi wyscigow ^.^ Kazdy jednak ma swoje preferencje w obrebie gatunku. Jak dla mnie to tytul, na ktory czekalem od dawna. Uderza w moje gusta i oczekiwania wobec torowych wyscigow. Duzo tras (licze na wiecej w DLC) i wystarczajaco duzo samochodow z roznych klas. Jestem w stanie zrozumiec glosy rozczarowania nad iloscia samochodow w Project CARS i nad brakiem pojazdow szosowych. Z drugiej jednak strony w takim F1 od Codemasters mamy do wyboru kilka bolidow nie rozniacych sie za bardzo od siebie i nikt nie narzeka ;)

Odnośnik do komentarza

zawartość dla mnie jest w sam raz, odpowiada charakterystyce i założeniom gry. bardziej bałem się o fizykę i wykonanie. na pc wszystko elegancko było a pierwsze materiały z konsol nie zachwycały jakoś. teraz jest więcej materiałów ale z PS4. dodatkowo mając w pamięci, że SMS to ludzie od Shi(f)tów i Test Drive Ferrari to obawy miałem uzasadnione ;)

Odnośnik do komentarza

Jak się do tego dorwie jakiś pro wymiatacz wyznający tylko zasadę gry na kierownicy, to niech da znać czy da się w to jako tako pograć na padzie.

Póki co nie mam kółka do PS4 i jeśli okaże się, że na padzie jest straszna kupa, to z zakupem gry wstrzymam się do momentu aż dorwę jakąś sensowną kierownicę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...