July 4, 201411 yr 1) Ja grałem z auto-attack i nie narzekałem. 2) Grind jest prawie nieobecny. Od czasu do czasu natkniesz się na miejsca gdzie będziesz mógł przyzwać przeciwników do nabicia expa, więc do tego możesz się ograniczyć jeśli odczuwasz niepewność. Generalnie jednak poziom trudności nie jest wysoki.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.