Skocz do zawartości

The Last Story


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że temat przeżywa swój najlepszy okres więc coś napiszę.

 

Zapowiada się bardzo dobry action jRPG z ciekawym światem. Na szczęście nie ma tutaj świecących glutów, są za to wojacy z krwi i kości ;P Od razu przypomina się Vargant Story oraz Valkyria Profile.

Odnośnik do komentarza

ja bym sie bal na miejscu twórców, ze to sie nie sprzeda na wii ;/

 

btw. dyskusja na temat gry toczyla sie przez chwile w console wars ;]

 

Ja się o to nie martwię, w końcu DS też kojarzy się raczej z "różoffiutkom konsolkom dla słodkich dzieffcynek" a RPGi się sprzedają na nim bardzo przyzwoicie. O sukces The Last Story w Japonii bać się nie trzeba, ja raczej się obawiam, że każą nam strasznie długo czekać na wersje NA/EU.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem ile osób na tym forum jara się Last Story, ale jeśli zależy wam, aby grę ktoś łaskawie odkrzaczył, to może się podpiszecie pod niżej podaną petycją.

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?TLSWR Wątpię aby to coś dało, ale jakby kto pytał, to się już podpisałem :P

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

przykladem niech bedzie yakuza 3, gdzie wycieto sporo contentu, bo developer myslal, ze europejski/amerykanski gracz nie bedzie zainteresowany minigierkami itp...

 

edit//////////////////////

 

 

jest swiatełko w tunelu ^^http://www.nintendo-universe.co.uk/2011/01/21/nintendo-localising-the-last-story-could-happen-translation-teams-are-overstretched-in-the-short-term/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nioch nioch nioch. Dobre wieści. Włodarze Nintendo of America zarejestrowali domenę TheLastStory.com.

 

http://www.vg247.com/2011/04/06/the-last-story-web-domain-registered-by-nintendo-of-america

 

Robi się ciekawie. Może coś z tego wyjdzie. A osoby pragnące zapoznać się z recenzją importu z KKW, zapraszam na stronę podaną w sygnaturze :P

Odnośnik do komentarza

Od E3 zeszłego roku Nintendo naprawdę dobrze prowadzi swój marketing, fakt że dość długo skupiał się na 3DS'ie co w sumie zrozumiałe jest, ale wraz z rokiem 2011r. naprawdę powoli acz sukcesywnie buduje hype na perełki właśnie pokroju The Last Story i naprawdę nie będę zdziwiony(acz strasznie zachwycony) jeżeli podczas tegorocznego E3 pokażą na konferencji właśnie chociażby trailer TLS(najlepiej oryginalnie z japoński VA) z datą premiery dla Stanów i Europy bo jak mniemam jednak sporo osób czeka na tak wspaniałego spadkobierce Vagrant Story(ba uważam że ten tytuł sam się doskonale broni bez nazwisk).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie zauwazylem tematu a skoro mamy jeden o Pandora's Tower to przydalby sie i o tym.

 

Okladki zwyklej i limitki:

the_last_story_boxart_regular-211x300.jpg

the_last_story_limited_edition_boxart-198x300.jpg

Jakis szwajcarski sklep dodal jeszcze jakis domniemany steelbook, ale pewnie cos im sie pokickalo ze zwykla limitka. W steelbooku mialy by byc niby:

- Game in regular Wii packaging



- Premium Steelbook

- Mini Artbook

- CD (7 Tracks)

Czyli wszystko co sie zmiesci do kartonowego wydania a'la Zelda SS.

Premiera juz niedlugo bo 24 lutego.

Odnośnik do komentarza

Damn, a miałem Cię prosić, żebyś przeniósł temat z działu Wii, bo przypomniało mi się, że tam jest : P

http://www.psxextrem...901-last-story/

 

teraz najlepiej byłoby oba połączyć. : )

 

Co do informacji - daruję sobie raczej limitke TLS, chyba że ceny jakoś się zracjonalizują, bo pre-order na Ultimie dostał już kopa za sprawą słabej złotówki. ; /

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Ja na limitkę o której wspominałem w news'ach o Wii (tam ktoś jeszcze zagląda?), pewnie zapoluje. I choćby dla tego do dziś nie złożyłem na gierkę pre-order'a, bo po cichu liczyłem na taki ruch ze strony Nintendo. Teraz pozostaje tylko czekać na cene limitki, i liczyć na Ultimę (mam nadzieję, że mnie nie zawiodą), bo jakoś ostatnio z zagranicy nie zabardzo mi się chce zamawiać gry (choć nawet przy obecnym kursie funta, czy dolara, potrafią te same gry kosztować mniej niż u nas)...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tobą, tak samo postąpiłem i wielce liczę iż Ultima mnie tak samo jak przy Xenobladzie czy Zeldzie nie zawiedzie. Może limitka nie jest jakaś szałowa ale przy dobrej cenie i zniżce na bank będzie warto łyknąć i dorzucić swoją cegiełkę do sprzedaży dla ekipy Mistwalkera :] (tym bardziej ostatnio hypeuje się kilkoma zacnymi trailerkami - jak to jest że na Wii postacio można zmieniać uzbrojenie które wizualnie na postaci również się zmienia itp, ale na PS3 czy X360 to ze swięcą szukać takowego jRPG).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...