Skocz do zawartości

The Last Story


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z tobą, tak samo postąpiłem i wielce liczę iż Ultima mnie tak samo jak przy Xenobladzie czy Zeldzie nie zawiedzie. Może limitka nie jest jakaś szałowa ale przy dobrej cenie i zniżce na bank będzie warto łyknąć i dorzucić swoją cegiełkę do sprzedaży dla ekipy Mistwalkera :] (tym bardziej ostatnio hypeuje się kilkoma zacnymi trailerkami - jak to jest że na Wii postacio można zmieniać uzbrojenie które wizualnie na postaci również się zmienia itp, ale na PS3 czy X360 to ze swięcą szukać takowego jRPG).

 

Mnie to też zaskakuje jak te "zacofane" Wii potrafi robić takie cuda, a PS3 i X360 nie...

Odnośnik do komentarza

No fakt zapomniałem, o tej grze, bo to jedyna tego typu produkcja na te dwa HD-geny, jaka to "potrafi", nie zmienia to jednak faktu, że zadziwia mnie to, że na Wii komuś chce się takie "smaczki" wyciskać, a na owiele silniejsze platformy już nie.

A ten fakt potwierdza tylko moje zdanie, że na PS3 i X360 producenci idą na łatwiznę, myśląć ze do pełni szczęścia wystarczy duża ilość poligonów, i wysoka rozdzielczość by zamaskować pewne kwestie.

Dopiero Wii pokazuje dobitnie, jakich słabych mamy obecnie devów, i jak potrafią partaczyć robote...

Odnośnik do komentarza

Na angielskim Ebayu limitka śmiga po ok. 43/45 funtów + przesyłka o dziwo wszystkie trzy aukcje ze sklepów jakie widziałem wysyłają towar równiez do polski. W zaokrągleniu na złotówki wychodzi ok. 250/260zł, cholera kusi mnie, ale nie widzi mi się zamawianie z UK bo niestety mam pecha co do przesyłek z tego kraju ;/ Ultimo ratuj!!!

Odnośnik do komentarza

Na angielskim Ebayu limitka śmiga po ok. 43/45 funtów + przesyłka o dziwo wszystkie trzy aukcje ze sklepów jakie widziałem wysyłają towar równiez do polski. W zaokrągleniu na złotówki wychodzi ok. 250/260zł, cholera kusi mnie, ale nie widzi mi się zamawianie z UK bo niestety mam pecha co do przesyłek z tego kraju ;/ Ultimo ratuj!!!

 

Tylko teraz pytanie czy te ceny są oficjalne, bo ja sobie nie przypominam by Nintendo ogłaszało oficjalną cene limitki (i albo te ogłoszenie przeoczyłem, albo go nie było).

I mała dygresja, wcale nie musisz zamawiać limitki na ebay'u (na którym sam mało ostatnio kupuje, bo za dużo podróbek figurek, i parę zaginionych paczek, - a ryzykować nie mam zamiaru), zawsze możesz zastanowić się nad amazonem, gdzie załapał byś się na darmową wysyłkę kurierską, bo przekraczałbyś tym zamówieniem kwote 25 funtów. Ja się właśnie nad takim zamówieniem zastanawiam, bo Ultima coś ostatnio za bardzo milczy, a gdy by limitka się jednak u nich pojawiła, to zawsze można zrezygnować z zamówienia na amazonie (bo jest bez problemowa i nic nie kosztuje), i zlożyć zamówienie w Ultimie. Ja tak zrobiłem przy okazji ostatniej Zeldy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak ale nie zapominaj że w Europie Nintendo nie ustala oficjalnych cen których muszą się trzymać sklepy (nie tak jak w USA i Japonii) tak więc sklepy w miare rozsądku wystawiają własną cenę, podobnie przecież robi Ultima, zanim jeszcze podadzą gdzieś tam oficjalną cenę to sami już wystawiają (na początku niższe a potem specjalnie zawyżają dla spóźnialskich). Co do Amazonu to w sumie masz rację, warto się nad tym zastanowić, dzięki za radę P-chan :]

Odnośnik do komentarza

Mi cena w Amazonie wyszła 38,99 funta (jak patrzyłem ostatnio to cena była bodajże 44,99) za limitke, w tym koszta wysyłki mam za darmo, więc nie wiem, ale w przeliczeniu na nasze to kwotowo wychodzi gdzieś ok. 200-210 zł, więc nie wiem czy to wygórowana cena. Szczególnie jak się spojrzy po ile u nas jest zwykła edycja...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Mi cena w Amazonie wyszła 38,99 funta (jak patrzyłem ostatnio to cena była bodajże 44,99) za limitke, w tym koszta wysyłki mam za darmo, więc nie wiem, ale w przeliczeniu na nasze to kwotowo wychodzi gdzieś ok. 200-210 zł, więc nie wiem czy to wygórowana cena. Szczególnie jak się spojrzy po ile u nas jest zwykła edycja...

A mógłbyś zamówić 2 sztuki? Za tyle brałbym z miejsca limitkę.

Odnośnik do komentarza

Jakby co to też z chęcią się piszę na wspólne zamawianie limitki The Last Story :]

 

 

P.S. obejrzałem też ten Angielski trailer i muszę przyznać że jest całkiem nieźle, jednak tak czy siak o wiele lepiej by było jakby był zawarty w grze Japoński VA (skoro w Xenobladzie był to i w The Last Story powinien być, tym bardziej że wszystkie duże produkcje od Mistwalkera miały w zachodnich wersjach Japoński VA). Jedynie co mi się na razie nie podoba to zmiana imion, O wiele bardziej pasują do postaci imiona: Elza, Yuris, Manamia aniżeli Zael, Yurick, Mirania czy Calista (co według mnie kompletnie do tej postaci nie pasuje i lepiej brzmi Cannan)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Jakby co to też z chęcią się piszę na wspólne zamawianie limitki The Last Story :]

 

 

P.S. obejrzałem też ten Angielski trailer i muszę przyznać że jest całkiem nieźle, jednak tak czy siak o wiele lepiej by było jakby był zawarty w grze Japoński VA (skoro w Xenobladzie był to i w The Last Story powinien być, tym bardziej że wszystkie duże produkcje od Mistwalkera miały w zachodnich wersjach Japoński VA). Jedynie co mi się na razie nie podoba to zmiana imion, O wiele bardziej pasują do postaci imiona: Elza, Yuris, Manamia aniżeli Zael, Yurick, Mirania czy Calista (co według mnie kompletnie do tej postaci nie pasuje i lepiej brzmi Cannan)

 

Nie jesteś sam, bo mi też ten zabiek nie zabardzo się podoba, nie wiem czym zostało to podyktowane, może NoE to jakoś wytłumaczy...

Odnośnik do komentarza

No ja ostatecznie mam nadzieje że nie pozostaniemy tylko z angielskim VA. Ogólnie sorry jak coś za offtop ale chce jutro sobie zamówić limitkę The Last Story na Angielskim Amazonie bo mam dość czekania ze strony Ultimy, bo w zeszłym tygodniu dalej mi pisali że rozmawiają z dystrybutorem w tej sprawie, czyli krótko mówiąc pewnie wielka lipa będzie. No i tutaj mam pytanie: czy jeżeli na amazonie na moim koncie stronka rozpoznaje normalnie moją kartę płatniczą to znaczy że przyjmie ją bez problemu po czym ściągną kasę, czy mimo to jak ją widzi to i tak mi jej w ostateczności nie przyjmie (nie jest to karta kredytowa a typowo płatnicza i nigdy z niej w taki sposób nie korzystałem).

Odnośnik do komentarza

Ja też po cichu liczę na to że jednak dostaniemy japoński wokal...

 

Co do offtopa (za którego przepraszam), to jeśli Ci amazon przy rejestrowaniu karty ją zaakceptował, to znaczy że możesz u nich płacić taką kartą. W innym wypadku już przy próbie rejestracji karty ich system by Ci ją odrzucił, to działa na tej samej zasadzie jak we wszystkich innych sklepach internetowych.

Ja mam choćby e-karte mbanku (jak i zwykłą vise płatniczą z możliwością płacenia przez internet), i mi ją akceptuje bezproblemowo...

 

Pious=> Dam Ci znać co do zamówienia kolejnej sztuki, czy będzie taka ewentualna możliwość, ale nie wcześniej niż po wypłacie, bo muszę widzieć, czy będę miał możliwość założyć za Ciebie, i ewentualnie za kolege chrno-x, jak by mu się nie powiodło indywidualne zamówienie...

 

Koniec offtopa (przepraszam jeszcze raz za nie go)...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jakiego Amazona wszedłeś ale cena tam widnieje jak byk, po prawej stronie masz koszyk. Jak dla mnie żadna filozofia, polecam trochę bardziej na spokojnie oblukanie sklepu :] No ja chyba postaram się zamówić The Last Story limitkęw tym tygodniu, w zależności czy się uda czy nie to relacje zdam dla reszty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...