Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Last Story

Featured Replies

Nie zwracaj Pious uwagi na to co Ci wysłałem w PW (choć może Ci się i tak przydać).

 

Wiesz dlaczego nie widzisz ceny, bo limitka została wyprzedana na amazonie, i Ty, i kolega chrno-x możecie mieć problem z dostaniem jej na amazonie...

  • Replies 101
  • Views 23k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Od E3 zeszłego roku Nintendo naprawdę dobrze prowadzi swój marketing, fakt że dość długo skupiał się na 3DS'ie co w sumie zrozumiałe jest, ale wraz z rokiem 2011r. naprawdę powoli acz sukcesywnie budu

  • Tylko teraz pytanie czy te ceny są oficjalne, bo ja sobie nie przypominam by Nintendo ogłaszało oficjalną cene limitki (i albo te ogłoszenie przeoczyłem, albo go nie było). I mała dygresja, wcale nie

  • 1) Ja grałem z auto-attack i nie narzekałem.   2) Grind jest prawie nieobecny. Od czasu do czasu natkniesz się na miejsca gdzie będziesz mógł przyzwać przeciwników do nabicia expa, więc do tego może

Kurde tak myślałem. Ech co za peszek. I co teraz?

Teraz to pozostaje Wam czekać, może jeszcze na amazonie sie pojawi limitka, albo poszukać gdzie indziej.

Jak coś znajde to dam znać na PW (nie chce robić offtopa) lub wypatrzę...

Jak sam widzisz piszę tam jak byk "Rozdzielczość sygnału wyjściowego 480p" czyli dokładnie to samo co daje Component. Kwestia leży tak naprawdę jaki masz kabel Component, bo niestety ale wiele osób myśli że jak kupi badziew za kilkanaście złotych na allegro to będzie ten sam efekt jak gdyby kupili taki oryg. od Ninny a to duży błąd bo owe kabelki za kilka złociszy to można w odbyt wsadzić z ich "zdumiewającą jakością obrazu".

 

Jeżeli nie siedzisz zbytnio w kwesti rozdziałek i nie rozróżniasz subtelnych różnic to możesz w tym przypadku łatwo się dać nabrać, choć osobiście polecam ci jeszcze wklepać owe urządzenie w google i sprawdzić czy ktoś taki stuff testował.

 

Co do The Last Story to postanowiłem się na razie wstrzymać z jego kupnem ze względu na priorytety finansowe. Choć znając siebie nie zdziwię się jak i tak za niedługo kupie ową limitkę....

  • 2 weeks later...

A ja właśnie czekam aż Amazon nada mi paczke, i od przyszłego tygodnia o ile czas pozwoli mogę zaczynać zapoznawać się z grą...

Ktoś już gra?

Pograłem godzinkę z haczykiem. Mogę powiedzieć, że gra jest naprawdę fajna. Naprawdę kilka fajnych patentów w systemie walki i intrygująco zapowiadająca się fabuła. Nie wiem czy tak będzie dalej, ale wygląda na to, że sporo pracy włożono w bohaterów (tzn. pod względem fabularnym). Aha, art design stoi póki co na poziomie lepszym niż przyzwoity.

 

Na (potencjalny) minus szybko przelatujące chaptery i niski poziom trudności. No i nie lubię za bardzo głosu Syrenne, ale kto wie, może jeszcze zmienię zdanie.

Edited by Enkidou

Rozumiem że ostatecznie nie ma japońskiego VA? Z ostatnich zagrywek twórców to nie zdziwię się jak po przejściu gry będzie wyższy poziom trudności lub coś. Ja na razie muszę obejść się smakiem. Ale po ostatnim infie o limitce Pandora's Tower to chyba wezmę zamówie oby dwie przy jednym strzale.

Z góry przyjąłem że nie ma, więc nawet nie zaglądałem do menusów. : P

No nie no, jak mogłeś popełnić taki ciężki grzech nie sprawdzając czy jest Japoński VA? ;p Swoją drogą info dla zainteresowanych: w Ultimie pojawiła się limitka The Last Story i kosztuje 260zł (246 przy 5% zniżce).

A bo najpierw musiałem specjalnie dymać po baterie (bo padły), a potem jeszcze gra nie chciała się włączyć bez zmiany w ustawieniach trybu wyświetlania obrazu. Po tym wszystkim chciałem już tylko zacząć jak najszybciej. : P

Nie ma japońskich głosów. Opcji w menu jest ledwie parę, na szczęście jest opcja odwrócenia prawej gałki dla posiadaczy Classic Controllera (tak, tutaj się celuje we wroga - dużo akcji w tym "jRPG"). Ale przez Xenoblade polubiłem brytyjskie głosy i chciałbym, żeby tak zostało tradycyjnie... o ile oczywiście jakieś głosy muszą być.

Edited by ogqozo

Ehh a ja nadal czekam na limitke z amazona. Ultima jak zwykle mnie zrobila w jajo bo dzwonilem zapytac czy beda mieli limitke "napewno nie bedzie" a tu sie okazuje ze jest i mialbym gre od reki;/

No nie no, jak mogłeś popełnić taki ciężki grzech nie sprawdzając czy jest Japoński VA? ;p Swoją drogą info dla zainteresowanych: w Ultimie pojawiła się limitka The Last Story i kosztuje 260zł (246 przy 5% zniżce).

 

To Ultima się wczas obudziła, i tylko szkodę sobie tymi działaniamy wyrządzili - no trudno ich strata.

Ja na tym potrochu skorzystałem, bo za limitkę w przeliczeniu na nasze (według mojego banku) zapłaciłem ok. 196 zł.

I teraz czekam tylko aż do mnie paczka dotrze, bo już została wysłana z amazona...

Choć w tym przypadku wolałbym wesprzeć polski ryneczek...

...no cóż może innym razem...

Dokladnie. Ja bede zamawial dopiero jutro wiec niby mam okazje sie poprawic, ale... szesc dych piechota nie chodzi. Sorry Winetou. Ksiazke wole sobie kupic za to.

Jeszcze jak doliczyć koszty przesyłki 12zł (w najlepszym to paczkomat ale trzeba mieszkać w odp. miastach) i przy aktualnym kursie funta brytyjskiego to na limitce The Last Story można zaoszczędzić 72zł. Za te 72zł to ja sobie kupię Hotel Dusk'a na allegro lub kupię drugą część The Infernal City na amazonie.

 

 

Osobiście to nie podoba mi się że w The Last Story nie ma Japońskiego VA, w Xenobladzie dla mnie Angielski VA był słaby a w Last Story to już w ogóle jeszcze pokusili się o zmianę imion co dla mnie jest niezłą wtopą. No ale cóż lepiej mieć grę już z tym Angielskim Voice-Actingiem niż jej wcale nie mieć. Co nie zmienia faktu iż dalej liczę że w Pandora's Tower otrzymam Japoński dubbing (za bardzo pasuje ten głos do postaci Ceres, zresztą Angielskie dziołchy się do takich bohaterek nie nadają....)

W Amazonie cena limitki The Last Story wzrosła o 2 funty czyli ok. 10zł.

W Amazonie cena limitki The Last Story wzrosła o 2 funty czyli ok. 10zł.

 

No fakt skoczyła, ale mimo tego i tak się bardziej opłaca, zamawiajcie póki nie stanie się towarem deficytowym...

Szkoda ze kurier z amazona nadal nie zawital do mnie,no nic pozostaje czekac,akurat skoncze Valkyria Chronicles i odrazu biore sie za LS.

Moja paczka już jest w Polsce więc podejrzewam, że jutro paczkę będę miał w domciu, - narazie romansuje z 'Kaśką"...

A Valkyria to świetna gra, dla niej kupiłem PS3...

Można grać w TLS używając pada od GC?

Niezbyt. Gry od N nigdy tego nie obsługują, chyba z Fire Emblem jako jedynym wyjątkiem. Ale można Classic Controllerem.

Mario Kart i Smash obsługiwały, więc miałem nadzieję, że podobnie jest w tym przypadku ;) A off topując - Xenoblade korzysta?

No i sie skusilem na limitke Last Story :P W porownaniu do pudelka, w ktorym bylo Xenoblade te jest twarde/porzadne i nie wyglada tandetnie jak tamto. Do gry na spokojnie zabiore sie w weekend i mimo, ze pisza o glownym watku zamykajacym sie w 20h to mam nadzieje, ze beda to mile spedzone godziny. Oby bylo lepiej niz z LO od Mistwalkera...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.