Skocz do zawartości

The Last Story


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sam widzisz piszę tam jak byk "Rozdzielczość sygnału wyjściowego 480p" czyli dokładnie to samo co daje Component. Kwestia leży tak naprawdę jaki masz kabel Component, bo niestety ale wiele osób myśli że jak kupi badziew za kilkanaście złotych na allegro to będzie ten sam efekt jak gdyby kupili taki oryg. od Ninny a to duży błąd bo owe kabelki za kilka złociszy to można w odbyt wsadzić z ich "zdumiewającą jakością obrazu".

 

Jeżeli nie siedzisz zbytnio w kwesti rozdziałek i nie rozróżniasz subtelnych różnic to możesz w tym przypadku łatwo się dać nabrać, choć osobiście polecam ci jeszcze wklepać owe urządzenie w google i sprawdzić czy ktoś taki stuff testował.

 

Co do The Last Story to postanowiłem się na razie wstrzymać z jego kupnem ze względu na priorytety finansowe. Choć znając siebie nie zdziwię się jak i tak za niedługo kupie ową limitkę....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem godzinkę z haczykiem. Mogę powiedzieć, że gra jest naprawdę fajna. Naprawdę kilka fajnych patentów w systemie walki i intrygująco zapowiadająca się fabuła. Nie wiem czy tak będzie dalej, ale wygląda na to, że sporo pracy włożono w bohaterów (tzn. pod względem fabularnym). Aha, art design stoi póki co na poziomie lepszym niż przyzwoity.

 

Na (potencjalny) minus szybko przelatujące chaptery i niski poziom trudności. No i nie lubię za bardzo głosu Syrenne, ale kto wie, może jeszcze zmienię zdanie.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Rozumiem że ostatecznie nie ma japońskiego VA? Z ostatnich zagrywek twórców to nie zdziwię się jak po przejściu gry będzie wyższy poziom trudności lub coś. Ja na razie muszę obejść się smakiem. Ale po ostatnim infie o limitce Pandora's Tower to chyba wezmę zamówie oby dwie przy jednym strzale.

Odnośnik do komentarza

Nie ma japońskich głosów. Opcji w menu jest ledwie parę, na szczęście jest opcja odwrócenia prawej gałki dla posiadaczy Classic Controllera (tak, tutaj się celuje we wroga - dużo akcji w tym "jRPG"). Ale przez Xenoblade polubiłem brytyjskie głosy i chciałbym, żeby tak zostało tradycyjnie... o ile oczywiście jakieś głosy muszą być.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No nie no, jak mogłeś popełnić taki ciężki grzech nie sprawdzając czy jest Japoński VA? ;p Swoją drogą info dla zainteresowanych: w Ultimie pojawiła się limitka The Last Story i kosztuje 260zł (246 przy 5% zniżce).

 

To Ultima się wczas obudziła, i tylko szkodę sobie tymi działaniamy wyrządzili - no trudno ich strata.

Ja na tym potrochu skorzystałem, bo za limitkę w przeliczeniu na nasze (według mojego banku) zapłaciłem ok. 196 zł.

I teraz czekam tylko aż do mnie paczka dotrze, bo już została wysłana z amazona...

Choć w tym przypadku wolałbym wesprzeć polski ryneczek...

...no cóż może innym razem...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak doliczyć koszty przesyłki 12zł (w najlepszym to paczkomat ale trzeba mieszkać w odp. miastach) i przy aktualnym kursie funta brytyjskiego to na limitce The Last Story można zaoszczędzić 72zł. Za te 72zł to ja sobie kupię Hotel Dusk'a na allegro lub kupię drugą część The Infernal City na amazonie.

 

 

Osobiście to nie podoba mi się że w The Last Story nie ma Japońskiego VA, w Xenobladzie dla mnie Angielski VA był słaby a w Last Story to już w ogóle jeszcze pokusili się o zmianę imion co dla mnie jest niezłą wtopą. No ale cóż lepiej mieć grę już z tym Angielskim Voice-Actingiem niż jej wcale nie mieć. Co nie zmienia faktu iż dalej liczę że w Pandora's Tower otrzymam Japoński dubbing (za bardzo pasuje ten głos do postaci Ceres, zresztą Angielskie dziołchy się do takich bohaterek nie nadają....)

Odnośnik do komentarza

No i sie skusilem na limitke Last Story :P W porownaniu do pudelka, w ktorym bylo Xenoblade te jest twarde/porzadne i nie wyglada tandetnie jak tamto. Do gry na spokojnie zabiore sie w weekend i mimo, ze pisza o glownym watku zamykajacym sie w 20h to mam nadzieje, ze beda to mile spedzone godziny. Oby bylo lepiej niz z LO od Mistwalkera...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...