Skocz do zawartości

FIFA Uefa Euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

najpierw kupiłem, ściągnąłem i aktywowałem ten mały pliczek 100kb a potem zassałem wersję próbną i samo poszło bez komplikacji

 

pewnie zrobiłeś coś w złej kolejności albo im się coś pie.przy

 

oficjalne forum EA EURO DLC do zadawania pytań

http://forum.ea.com/...ms/show/91.page

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to jestem po 1 meczu online i offline.

 

Mam lekko mieszane uczucia, z jednej stronie fajnie pograć w formule turnieju, który niedługo zagości w naszym kraju, z drugiej zaś mam wrażenie, że ten dodatek został zrobiony na odwal się.

 

Menusy ładne (szkoda, że nie ma nowych piosenek), ale co z tego skoro ekran zmiany zawodników wygląda max nieczytelnie. Paski staminy są za małe, dziwne też, że zrezygnowali ze zdjęc piłkarzy w ich profilach, a zamiast tego mamy obrzydliwe komputerowe rendery. Defaultowa kamera na nowych stadionach to porażka, prawie jak na pamiętnym meczu Polska-Białoruś. Braki w licencji przemilczę.

Wkurzyła mnie jeszcze jedna rzecz, wycięto highlightsy (przynajmniej w online) i nie da się wrzucić replayów w sieć, ba nawet nie da się ich zobaczyć po meczu. Strzeliłem pięknego gola Lewandowskim i chciałem go tu pokazać, niestety nie udała mi się ta sztuka.

 

Na plus nowe wstawki w komentarzu, okrzyki na trybunach (rozwaliło mnie jak grając Polską usłyszałem "Wooooojciech Szczęsny") i cała atmosfera. W online można grać na manualu czyli też spoko.

 

Gdyby nie to, że kupiłem dodatek za 35 zeta to bym żałował wydanej kasy, ale za taką cenę "kontent" odpowiedni.

Odnośnik do komentarza

Za 35zł spoko dodatek, 69zł zdecydowanie nie jest wart. Dodatkowo coś z substitutions jest zepsute. Na lawce w reprezentacji Niemiec siedzi dwoch bramkarzy. w innych reprezentacjach nie sprawdzalem. Gra mi się masakrycznie ciężko z powodu odzwyczajenia się od sez. pojedynków na rzecz UT. I teraz zdaje mi się megaślamazarna ta gra. Generalnie to zakupiłem dodatek, żeby pograć reprezentacjami. nowe stadiony mi oblatuja, ale w podstawce drażniło mnie, że wszyscy tym Realem i MC. Wkurza fakt, że nie można zwykłego meczu ze znajomym zagrać. WTF!!?? W ogóle jak dla mnie, to gdyby ludzie grali reprezentacjami w zwykłej Fifie, to równie dobrze tego dodatku mogłoby nie być. Liczyłem na jakies niewielkie przyspieszenie gameplayu i nieco mniejszą schematyczność gry jak w UT. Przeliczyłem się :).

PS. Kamera telewizyjna2 to jakiś koszmar, podobnie jak stroje Polaków.

Ps2. Zawiesilo mi toto raz konsolę.

Ps3. Ludzie nie graja Hiszpania :). Spotkałem Anglię, Czechy, Portugalię Niemcy, Francję. Fajne to jest.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

acziwy takie same

 

http://fifasoccerblog.com/blog/uefa-euro-2012-trophies/

 

@ easye

 

no w tej EU wersji jest z 5 różnych języków komentarza do wyboru, waga pliku jeśli będzie ok. 700MB to powinno być tam wszystko też

 

---

 

co do samego DLC to wszystko powiedzieli już przedmówcy, jeśli macie okazję wyrwac to jakoś taniej to zróbcie to, za 35zeta jest ok ale za te 89 to już bym się zastanawiał

 

ogólnie ok DLC ale gorzej przygotowane od FIFY WC2010, żeby dać przykład z brzegu - nie ma nawet opcji play a friend online, nie wrzucili tez listy swoich strzelców (w turnieju online) a było takie coś w WC, wystarczyło zrobić copy-paste, za trudne? :/

 

jesli chodzi o samo online to takiego wysypu początkujących graczy / totalnych noobów jeszcze nie widziałem, praktycznie co chwile disconnect bo 3:0 do przerwy - początkujący gracze maja szansę nauczyć się gry, online jest jak poziom beginner w singlu, poważnie (dopiero od półfinału trafia się ktoś w miarę)

Odnośnik do komentarza

Ea sie zabezpieczylo przed lewymi kontami na X'a. Gra jest przypisana do profilu, czyli nawet na sciaganym koncie nie dziala (bo wykrywa ze nie ma OP do FIFA 12).

No coz - to pierwszy moj dodatek ktory bede musial pokryc w calosci z wlasnej kieszeni...

Odnośnik do komentarza

to tez jest dobre, nawet z dupy Luksemburg nie ma oryginalnych koszulek. Bez kitu, bardziej niedopracowanego produktu nie mogli wydac. Nijak sie ta gra ma do poprzednich sezonowych odslon.

Nawet tryby gry juz tak nie ciesza. Pamietam, jak w WC przy 1 zwyciestwie i 1 porazce co jakis czas pokazywala sie tablica informacyjna, jak radza sobie moi rywale w grupie i czy mam szanse na awans. Jasne, wiem, ze to bylo losowe, ale budowalo napiecie i klimat, tutaj zas wszystko jest zrobione pomacoszemu. Dlaczego nie moge zagrac oryginalnej grupy ? Czemu (pipi), jak zapisze sobie rezerwy i nawet wyedytuje je przed meczem, to nic sie nie zmienia i pozniej na lawie siedzi mi 2 bramkarzy i 2 obroncow nie wiem po co.Zmiany nie zawsze dzialaja, a zagralem raptem 3 mecze i zaliczylem 1 zwieche konsoli...

Jedyne co mnie cieszy tofakt, ze ludzie graja wszytskimi reprezentacjami, Polska w finale i doping.

i zebym nie mogl zagrac z kumplem ? A gdzie ranking, kto ile pucharow wygral i jakim zespolem wsrod znajomych. Oj EA ode mnie dostaje KARNEGO KUTASA !

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bartiz, rozumiem Cie w 100%. Tez sie zastanawialem, ale jak zwykle nie wytrzymalem. Dzisiaj bede dzwonil do EA czy jest mozliwosc zwrotu punktow, jako ze produkt jest niezgodny z opisem. Zeby polowa reprezentacji nie byla na licencji? Taki dodatek rownie dobrze moze Konami wydac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj rozmawialem z konsultantem brytyjskim, bo jak sie okazuje nie ma czatu dla polakow. Opisalem mu cala sytuacje, powiedzialem, ze czuje sie oszukany i ze EA Sports sprzedaje produkt niezgodny z opisem, zarzadzalem zwrotu punktow, ale mimo wszystko okazuje sie, ze zakup gry jest wiazacy i nie podlega zwrotowi. Zapisal jednak moj GT (kiedys tez cos reklamowalem i po miesiacu dostalem od nich 1200 MS Points). Jakbym jednak cos ugral, dam wam znac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...