Skocz do zawartości

FIFA Uefa Euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

w świetle tego co piszecie dziwnym nie jest ,ze

 

http://polygamia.pl/...rykanskiej.html

 

 

ja ich właśnie za to strasznie nie lubię, sa pazerni do granic możliwości

 

 

Ps Konami widząc co się dzieje, przygotowało na jutro DARMOWE DLC z Copa Santander

 

 

Imo czyni mądrze bo to co EA ładuje w reklamę by budować pozytywny image , to samo traci przez takie dodatki płatne NIEMAŁO jak z Euro

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

No i ja się skusiłem.

 

Sentyment do FIFY mam ogromny, od lat, dlatego się zdecydowałem, mimo że DLC zostało przez was tu zjechane niemiłosiernie XD I uczucia mam mieszane. Fajnie się gra, fajna otoczka, te stadiony. Licencje to masakra chociaż w trakcie meczu jakoś mi nie przeszkadzają. Ale jest coś co mnie do (pipi)icy jasnej doprowadziło. Gram sobie turniej, Polska, po dwóch remisach i wygranej wychodzę z grupy i trafiam na Holandię. No i na tym się kończy chyba dla mnie turniej. Zawiecha. Wyłączam pleja, włączam ponownie i NIE DA SIĘ WCZYTAĆ! No ja yebie. Co to ma być? Nie mogę wczytać sejwa? Masakra, beznadziejna sprawa z tym. I nie wiem czy da się to naprawić czy mam skasować zapisać i grać od nowa, z tym że znowu może się zepsuć :/

 

Za 35zł dodatek się opłaca, można przeboleć te błędy. Jednak 69zł to stanowczo za dużo. EA ma minusa. Największego podczas mojej przygody z gierkami.

Odnośnik do komentarza

Opisalem mu cala sytuacje, powiedzialem, ze czuje sie oszukany i ze EA Sports sprzedaje produkt niezgodny z opisem, zarzadzalem zwrotu punktow, ale mimo wszystko okazuje sie, ze zakup gry jest wiazacy i nie podlega zwrotowi.

A EA obiecywało gdzieś, że całość będzie w pełni licencjonowana? Jeśli nie, to niestety pewnie można im naskakać.

Zrobili ten dodatek ewidentnie na od(pipi), byleby zarobić przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Norma w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

no w reklamach pisza, ze tp oficjalny produkt Euro 2012. Nie zamieszczajac podstawowej informacji i sprzedaja produkt niezgodny z opisem, ale pewnie ratuje ich regulamin Xbox Live/PSN o zakupie dodatkow, ze te nie podlegaja zadnym zwrotom.

Co wiecej - jak dla mnie to nawet gameplay z(pipi)ali. (pipi) - napastnicy 2*szybsi od obroncow. Wystarczy ze taki Robben ma pile na polowie i start rowny z obroncami - wypuszczenie pilki i gonimy go przez 40 metrow (co czasami sie nawet nie udaje). Anglia jak zwykle faworyzowana dzieki temu, bo wystarczy tylko turbo trzymac... :ph34r:

Strzaly z lekka zmienione, techniczne juz nie wchodza jak w 11tce, zmienili w ogole ciut animacje strzalu z RB, z niektorych pozycji pila ktora wpadala, teraz niemal zawsze przelatuje obok bramy, no i bramkarze! (pipi) prawie jak w PESie - niemal kazda pile wybija pod nogi przeciwnika, albo glowe, a nasz obronca niemal zawsze patrzy jak ktos wbija ja do siatki. :verymad:

Bez kitu, jak juz EA zyskalo u mnie zaufanie az takie, ze z wlasnej kieszeni wylozylem na dodatek, bez czytania recki, tak wszytsko przekreslili. Zreszta poki co sie grac nie da, nie daj boze trafi sie dogrywka i musimy biegac trupami. Szybkich autow nie poprawili, bledow komentatorskich takze (przy wyniku 2:1 nadal dla Szpaka jest JEDEN do ZERA), przyspieszenie napastnikow przesadne, Hiszpania niby najlepsza, a obracaja sie z pilka jak wierzyczki straznicze. Nosz Q(pipi)wa.

NIE KUPUJCIE TEGO DODATKU! Chyba, ze jestescie mega fanami i chcecie wygrac Euro Polska, przy dopingu "my chcemy gola".

Jutro przetestuje nowy tryb, o ile nie znudzi mnie po 10 minutach... :sorcerer:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pogralem dluzej, wzialem silna i szybka anglie i od razu mistrzostwo. Dla mnie dodatek jest gorszy niz podstawka w rozgrywce. Nowy tryb singla nawet moze byc, sciagniety z FIFY Street, ale po (pipi) zbierac druzyne, skoro i tak nie zagram nia ze znajomym? Totalnie zmarnowany potencjal! Dodatek porazka na calej lini!

A i kumpel kupil z lewego konta i u niego dziala, widac to,ze czasami zalacza sie demo, zamiast pelnej wersji to takze blad gry. Kupilem z oryginalnych punktow i tez czasami tak mam. Szkoda, ze dalem im zarobic, teraz potrenuje przed turniejem Czeza :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze pierwsza reakcja po ogloszeniu wynikow na organizatora Euro 2012 byla mysl o tym jak to zaje.biscie bedzie pograc w 'swoja' Fife. Ten stan utrzymywal sie w zasadzie do premiery, kiedy wyszlo, ze polowa reprezentacji nie ma licencji (w tym Polska na koszulki i Ukraina na nazwiska!), bedzie w formie dlc (co juz oznaczalo, ze cos jest nie tak) oraz brak mozliwosci zagrania taka Albania calych Mistrzostw od eliminacji, az po final, co bylo bardzo fajne we wczesniejszych 'okazjonalnych' Fif. Jestem bardzo zly, bo zawsze te wydania bardzo mi sie podobaly, mimo tego, ze byly to typowe Fify x.5, ale mialy swoj klimat i wiele smaczkow, jak np. rozne ciekawostki podczas ladowania meczow w Euro 2008. I najgorsza Fifa Euro wypadla akurat na nasze mistrzostwa. ;(

Odnośnik do komentarza

A ktos moze wie, dlaczego np. nawet taki Cristiano Ronaldo w ogole nie jest do siebie podobny?

To tez kwestia licencji?

 

Wyprawa, tak jak sie spodziewalem, nudna. Na dodatek, zeby zdobyc jedno z osiagniec trzeba pokonac 54 zespoly trzy razy. Zadanie dla masochistow...

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

A ktos moze wie, dlaczego np. nawet taki Cristiano Ronaldo w ogole nie jest do siebie podobny?

To tez kwestia licencji?

 

Wyprawa, tak jak sie spodziewalem, nudna. Na dodatek, zeby zdobyc jedno z osiagniec trzeba pokonac 54 zespoly trzy razy. Zadanie dla masochistow...

 

Może Krystyna ma indywidualną umowę :P

 

chyba jestem masochistą, ale do Euro powinienem to osiągnąć :P

Odnośnik do komentarza

mnie ten tryb po prostu nudzi. Jeszcze mialby sens, gdyby na samym koncu moglbys zagrac z kumplem swoja druzyna. Cos ala stary ML w PES'a, byloby fajnie, zwlaszcza, ze nie trzeba sie pieprzyc z kontuzjami, kartami, jak w UT.

Ale EA ze wszytskim w tym dodatku dalo dupy !

Odnośnik do komentarza

no i że tak powiem dodatek został mi sprezentowany. No i zdobyłem w pierwszym turnieju puchar europy, no i co dalej ? Ano nic, nuda i tyle. Wracam do lig w podstawkę, wolę już tam wziąć repre i powalczyć o mistrzostwo 1 ligi, niż grać to euro do obrzygania.

 

 

Sama rozgrywka zbytnio preferuje napastników, coś ala world cup 2010 sie z tego zrobił. Pozatym niewiem czy wszyscy tak mają, ale muszę co połowe online zmieniać kamere na tą którą chce, bo się ustawia domyślna telewizyjna 2 i kij, w menu przed meczem ustawiam niby sie zapisuje, a włączam mecz i du(a od nowa muszę co połowe.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie wczoraj psnetwork card 100 zł z dostępem do dodatku EURO 2012 za darmo i właśnie tutaj jest problem. Wpisałem kod normalnie tak jak zwykle i dodało mi 100zł, ale jak próbuje pobrać dodatek poprzez ps store albo grę to wyskakuje mi komunikat, że kod jest nieprawidłowy. Spotkał się już ktoś z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...