Skocz do zawartości

FIFA Uefa Euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Orson cieszę się że nie odstajemy od towarzystwa :)

 

a wiadomo coś czy edycję konsolowe dostaną wydanie w pudełku tak jak na pc,kod w pudełku?

 

słyszałem że ma być wypuszczone pudełko z doładowaniem PSN za 100zł ze znaczkiem EURO, czyli z przeznaczeniem na zakup tego DLC (ale możesz wydać to na cokolwiek) , które będzie za 79-89zł

Edytowane przez black mamba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orson cieszę się że nie odstajemy od towarzystwa :)

 

a wiadomo coś czy edycję konsolowe dostaną wydanie w pudełku tak jak na pc,kod w pudełku?

 

słyszałem że ma być wypuszczone pudełko z doładowaniem PSN za 100zł ze znaczkiem EURO, czyli z przeznaczeniem na zakup tego DLC (ale możesz wydać to na cokolwiek) , które będzie za 79-89zł

 

przeszukalem sklepy internetowe i na razie zaden tego nie oferuje

Odnośnik do komentarza

ta też zauważyłem ten fail, niektóre kraje mają jeszcze gorzej np Walia ma poprzekręcane nazwiska, nie wiem który u nich to Bale, chyba G.Belth to on :)

 

do tego na polskim fejsbuku EA uparcie reklamuje 26.04 jako polską premierę...dobrze wiedzieć

 

EDIT.

 

jestem po pierwszym meczu grupowym online (Portugalia-Turcja 4:0 na stadionie we Wrocławiu, grając na pl stadionie czułem się...dziwnie, disconnect i walkower 3:0) i juz wiem że online będzie grało się bardzo łatwo bo matchmaking jest taki jak w world cup 2010 czyli w fazie grupowej macie gwarantowanych januszy, dopiero późniejsze mecze dobiera już z osób które awansowały dalej itd

 

zabawny jest nagrany doping który słychać przy grze polską reprą, wygrywam a tu dostaje "Polacy nic się nie stało" xD, nagrywki są z meczów z Niemcami i Meksykiem czyli nagrali januszy :) ale efekt jest ok

 

PS. nienawidzę tej defaultowej kamery, dół jest blisko dalszy plan niewidoczny

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...