Skocz do zawartości

FIFA Uefa Euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

kicha totalna. To rozwiązanie ma same minusy

 

- brak wersji pudełkowej, to brak pamiątki dla gracza z mistrzowstw europy w naszym kraju ( takiej wersji bym nigdy nie odsprzedał )

- dlc... czyli brak usprawnienia gry przeciw konsolowemu przeciwnikowi ( co też lubię czynić, nie zawsze mam ochotę na ciśnieniowców online, a gra z konsolą na fifa 12 to nieporozumienie )

- brak eliminacji ! ? NO KUŹWA NIEWIERZE :cray:

- 19.99 euro za uaktualnienie składów i 8 stadionów ?? !! ( sorry ale reprezentacje są w centrum tworzenia do zassania za darmo robione przez graczy - za taką cenę sorry ale nie robi mi różnicy czy będą zespoły na licencji czy nie, a turniej z udziałem 16 zespołów da się zrobić i teraz )

- praktycznie otoczka meczy się nie zmieni, nie będzie trenerów, nowych ujęć na kibiców, atmosfery mistrzostw, serpentyn itp itd.

 

Więc gdzie są plusy ? No jest jeden...

+ turnieje online

 

 

Ale dla mnie ten dodatek nie powinien kosztować więcej niż 39.99 zł bo tyle jest wart. Za pudełkową grę z tym wszystkim co opisałem w minusach dałbym i 259 zł

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

na twitterze EA zrobili małe Q&A

 

https://twitter.com/#!/EASPORTSFIFA

 

z ciekawszego info :

 

@_Fash10nable_: Expedition is offline only, but you can play it multiplayer offline if you wish.

 

.@rumz_10 : There is gonna be a Trial that will be launched same day as the final product. The trial is only for Xbox 360 and PS3.

 

@AdamWILS94 : The players database in Euro is separate from the players database in FIFA.

 

@unkindsoldier : Unique Euro commentary is included for the following languages: English, French, Italian, German, Spanish, Dutch, Polish.

 

.@happyhrvat : Our online mode is the tournament itself, you play H2H games first in group stage and then the knock out rounds.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...