Skocz do zawartości

FIFA Uefa Euro 2012


Rekomendowane odpowiedzi

psx extreme to przecież już tylko papier dla reklamodawców, a nie poważna funowska gazeta. Właśnie przeżyłem kolejny szok, dowiedziałem się że, mogę grać offline tylko jedną drużyną w finałach euro. Nie dość, że niema eliminacji to jeszcze taki bubel. 2 lata od world cup 2010 żeby z ojcem jak zawsze zasymulować sobie cały turniej 100 zł w plecy, bo przecież zostało tyle kasy, że można albo wrzucić kolejną stówe by kupić coś porządnego, albo kupić popierdółkę, bo na wmiare jakąś gre oczywiście 5-10 zł braknie. No i mam bublowate euro i bilarda ze sterowaniem tak zwalonym, że głowa mała. Ech dobrze, że w sobotę turniej w 12 stke, się człowiek odstresuje i dostanie od jakiegoś 11 latka w trąbe :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ponoć jeśli ściągnąłeś wszystko, pomaga cofanie się do pierwszego ekranu z piłkarzykiem. Oni chyba robili to DLC na kacu.

Ale zagrałem sobie dziś 3 meczyki Anglią zdobywając 4pkt i wyszedłem z gr. Potem przejdę Polską, zabieram się za Wyprawę, online i pozdobywam trofea. Nawet spoko zajawka, przymykam oko na te wszystkie niedociągnięcia, akurat tak idealnie ciupnąć sobie na 2tyg przed rozpoczęciem EURO.

Odnośnik do komentarza

po ostatnim patchu widać jakieś siły były rzucone na robienie tego DLC (żadne)

 

- prawie miesiąc zabrało im spatchowanie bzdurek i głupot które powinny być wyłapane gdyby mieli chociaż 1 betatestera (np. motyw że masz samych obrońców do wyboru przy robieniu zmian bo resztę ucinało - na szczęście po jekach na forum community manager zebrał bug info i to poprawili)

 

- patch poprawił to i owo ale ofkors doszły nowe kwiatki - jeśli podczas tura EURO ktoś złapie czerwoną kartkę albo kontuzję i wymienisz go na kogoś innego to ten zmieniony znika ze składu do końca turnieju...żenujący bug

 

co prawda im bliżej ojro tym przyjemniej się gra bo łyka się całą otoczke jak pelikan itd ale takich DLCków nigdy więcej, sama gra też jest dziwnie polagowana podejrzewam że przez totalnie randomowy matchmaking który dobiera mi ludków z internetem z szałasu (nie to nie momentum tym razem :) ) tempo ślamazarne zupełnie niefifowe ale da się przyzwyczaić ale płynna gra jest męczarnią

Odnośnik do komentarza

- patch poprawił to i owo ale ofkors doszły nowe kwiatki - jeśli podczas tura EURO ktoś złapie czerwoną kartkę albo kontuzję i wymienisz go na kogoś innego to ten zmieniony znika ze składu do końca turnieju...żenujący bug

 

No właśnie Terry dostał u mnie czerwoną w 3 meczu grupowych rozgrywek, czyli chyba wg przepisów mógłby zagrać dopiero w finale (2 mecze pauzy). Patrzę a tu Terry już w ćwierćfinale mógł być zmieniony (grzał ławę, wcześniej nie było go widać w składzie).

 

Mam nadzieję, że to DLC to nie prorok jak będzie u nas wyglądało EURO...

Odnośnik do komentarza

Chciałem się tylko pochwalić, ze po 17 bezowocnych turniejach online, wreszcie zdobylem reprezentacją Polski upragnione trofeum w finale pokonując Anglię 2:1. Niestety kmieć, z którym grałem nie wytrzymał napięcia i w momencie końcowego gwizdka nie dane mi było nacieszyć się peanami na mą cześć duetu Sz-Sz. Tylko teraz się zastanawiam co dalej z tym dodatkiem. Puchar zdobyty i co? Znów go zdobywac? Może go teraz zdobyć Lichtenstainem (o ile jest coś takiego w grze). Bez sensu. W sumie w tym momencie dla mnie ta gra się skończyła :(.

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1338382452' post='2625940']

Puchar zdobyty i co? Znów go zdobywac? Może go teraz zdobyć Lichtenstainem (o ile jest coś takiego w grze). Bez sensu. W sumie w tym momencie dla mnie ta gra się skończyła :(.

 

jedno ojro to mało, ja chcę wygrać każdym finalista chociaż po razie :) chociaż zauważyłem że słabszymi lepiej mi idzie wygrałem gładko taką np Belgią a taką np Holandią grałem na siłę na Robbena/RvP i szło mi gorzej, pewnie za czytelnie grałem i tak to wychodziło

Odnośnik do komentarza

W opcjach jest możliwość wybrania tego współczynnika. Czy chodzi o to, że jeśli ustawię na "taki jak mój" to będę rywalizował z reprezentacją na tym samym poziomie gwiazdkowym co moja?

 

Chodzi o współczynnik nieukończonych meczy.

 

Mam pytanie. Jak się kupuje kupon PSN na 100 zł. oznakowany DLC Euro 2012 ,to jest to pełna wersja ? Czy tylko jakiś trial ?

 

To po prostu doładowanie konta PSN na 100 zł. Możesz je wydać na dodatek, ale nie musisz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...