Skocz do zawartości

Metal Gear Solid HD - Trofea


Ölschmitz

Platyna  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zamierzasz platynować kolekcję?

    • Tak
      10
    • Nie
      6
    • Nie wszystkie części
      5


Rekomendowane odpowiedzi

zdobylem praktycznie wszystko, nie mam pojecia o czym moglem zapomniec.

Papuge, WSZYSTKIE weze, ryby , ptaki, roslinki, grzyby, zabki, i inne ch.u.j.e muje :D Co najwyzej moglem nie znalezc Vine Melon czy jakos tak ale nawet nie wiem czy takie cos istnieje, ale wyczytalem gdzies ze chyba to jest.

 

A czy podniosles roslinki ktore odpowiadaja za medykamenty ? Przy moim pierwszym przejsciu mialem komplet na stanie (zbierane paczki) i dwoch zestrzelonych zielsk nie moglem przez to podniesc (miejscowka troche przed Fearem). Na koncu wlasnie brakowalo mi tych dwoch itemow mimo, ze mialem je w plecaku.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Żeby wpadł achievement Peace Walker (bez zabicia kogokolwiek) trzeba wszystkich bossów pokonać pozbawiając ich staminy i pousypiać tych minibossów od Ocelota? :verymad:

tak, nikogo nie mozesz zabic. rowniez bossow (jak nie masz mossin nagant to zbicie staminy volginowi jak jezdzi na szagahodzie jest dosc trudne).

 

trzeba sie tez pilnowac podczas jazdy na motorze. jak trafisz typka i oni spadna w przepasc czy cos to moga zginac.

Odnośnik do komentarza

trzeba sie tez pilnowac podczas jazdy na motorze. jak trafisz typka i oni spadna w przepasc czy cos to moga zginac.

A to tutaj nie wystarczy ten kamuflaż od Volgina, aby w ciebie nie strzelali i ta sekcja gry sama się przejdzie, że tak powiem?

ku.rwa a ja sie meczylem probujac strzelac do kerotanow ze snajperki jednoczesnie obrywajac seriami po plecach xD

Odnośnik do komentarza

W sumie przypomniała mi się śmieszna akcja za czasów panowania Ps2. Mój kumpel wtedy naparzał w Snake Eatera właśnie, chciał całą grę przejść bez zabicia kogokolwiek (coś się za to wtedy dostawało). Prawie mu się udało, tylko przy tej ucieczce z bazy zawalił, posłuchał mnie. Troszkę męczył się z tym momentem, to ja mu na to "wal do nich z bazuki"...

Po zakończeniu gry dziwił się, gdzie zabił dwudziestu paru ludzi :)

Odnośnik do komentarza

Żeby wpadł achievement Peace Walker (bez zabicia kogokolwiek) trzeba wszystkich bossów pokonać pozbawiając ich staminy i pousypiać tych minibossów od Ocelota? :verymad:

tak, nikogo nie mozesz zabic. rowniez bossow (jak nie masz mossin nagant to zbicie staminy volginowi jak jezdzi na szagahodzie jest dosc trudne).

 

trzeba sie tez pilnowac podczas jazdy na motorze. jak trafisz typka i oni spadna w przepasc czy cos to moga zginac.

 

niekoniecznie... moj przyklad, uspilem kolesia na moscie i przebiegajac obok niego spadl mi do wody - na koncu gry nie zaliczylo jako zabojstwo i trophy wpadlo, podobnie ma sie sprawa z przeciwnikami na tych latajacych platformach - jak ich "usypiasz" platforma wybucha i tez nie zalicza ;-)

Odnośnik do komentarza

zdobylem praktycznie wszystko, nie mam pojecia o czym moglem zapomniec.

Papuge, WSZYSTKIE weze, ryby , ptaki, roslinki, grzyby, zabki, i inne ch.u.j.e muje :D Co najwyzej moglem nie znalezc Vine Melon czy jakos tak ale nawet nie wiem czy takie cos istnieje, ale wyczytalem gdzies ze chyba to jest.

Witam

szawel_pl a złapałeś 3 węże które wystepują podczas walki z The Boss?

Odnośnik do komentarza

Żeby wpadł achievement Peace Walker (bez zabicia kogokolwiek) trzeba wszystkich bossów pokonać pozbawiając ich staminy i pousypiać tych minibossów od Ocelota? :verymad:

tak, nikogo nie mozesz zabic. rowniez bossow (jak nie masz mossin nagant to zbicie staminy volginowi jak jezdzi na szagahodzie jest dosc trudne).

 

trzeba sie tez pilnowac podczas jazdy na motorze. jak trafisz typka i oni spadna w przepasc czy cos to moga zginac.

 

 

W tej akcji nie ma znaczenia co się z nimi stanie :) Wystarczy strzelać pistoletem "usypiającym", a potem to już wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest z tymi na motorach bo ukończyłem grę mając 16 killów. Zabiłem tylko Ocelotów x8, The Fury i Volgina na czołgu co daje łącznie 10 osób. Czyli wychodzi na to, że jednak 6 osób w jakiś sposób zabiłem dodatkowo podczas tej ucieczki :/

 

I chyba, że gra zalicza to w inny sposób. Np. zabijam strażnika i na tej samej mapie ginę, biorę continue i już go usypiam ale ten kill jest wliczany? Bo w ten sposób są chyba wliczane alarmy. Myślałem, że przeszedłem grę bez włączania alarmów, jak mnie któryś wykrył to tabletka i continue a tutaj na końcu około 30 alarmów w statach...

Odnośnik do komentarza

Czy w tej wersji jest nadal dostępna kombinacja na szybkie wyjście do menu głównego ? I czy do platynek trzeba przechodzić gre na European Extreme ?

1. W dwójce działa, w trójkę jeszcze nie grałem ale pewnie też.

2. Nie wiem o której części mówisz ale w dwójce na pewno Plant trzeba będzie zaliczyć na wszystkich poziomach trudności (prócz European Extreme) by zdobyć dog tagi które odblokują trzeci, ostatni przedmiot, niedawno skończyłem 3 razy Tankera i mam opory przed Plant'em....

Generalnie chyba ten European Extreme mają niektóre regiony albo tylko EU ale mogę się mylić...

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

czy tylko mam takie wrażenie, czy naprawdę można wydusić tag'a z każdego kolejnego żołnierza, który zastąpi tego poprzedniego uśmierconego ?

bo widzicie... mam taka sytuacje, ze kiedy wpadam do Shell 1 zaraz po alarmie jest tam 2 nowych i więcej ziomów, którzy po raz chyba juz 3 juz dali sie nabić w butelkę, a tym samym wydrzeć DT :woot: to jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...