Skocz do zawartości

FIFA Street


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam wrażenia z demka? Osobiście nawet mi się podoba, chociaż po paru meczach z kumplem muszę przyznać, że skill w ogóle jest w tej grze niepotrzebny. Bardziej niż triki liczy się dobry rozbieg i mocne pier.dolnięcie. Anyway, ja się bardzo dobrze bawiłem w demku i pewnie zakupię fulla, aczkolwiek raczej nie w dniu premiery. Póki co- fajna sportówka na 7-8/10.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dobrze dobrze, taki klimat też jest potrzebny. O ile z normalną FIFĄ celują w poważne klimaty, tak tutaj mamy całkowitą przeciwwagę. Niesamowicie rajcują mnie różne nawierzchnie i boiska oraz tryby gry (sam bawię się w takie granie w realu). Triki stanowią tutaj 80% grania tak na pierwszy rzut oka po kilku meczach w demko, i rzeczywiście można "na jana" przejść całe boisko, ale zauważcie, że demko jest ustawione na easy i jeśli zagracie z dobrym graczem wiedzącym kiedy klepnąć B/O, bądź umiejącym dobrze kryć, to wóczas może być ciekawie. Ja już czekam na fulla.

Odnośnik do komentarza

Widzę bardzo duży potencjał w multi - tak jak piszę Aem - mnogość nawierzchni i trybów gry może wypaść naprawdę świetnie w potyczkach z żywym przeciwnikiem, czy to na kanapie czy online. W demie najbardziej brakowało mi wślizgu, reszta opcji dość uboga więc ciężko ocenić, ale przyjemność z pykniecia przeciwnika od bandy i zapodana rybki bramkarzowi - bezcenne.

Odnośnik do komentarza

Widzę bardzo duży potencjał w multi - tak jak piszę Aem - mnogość nawierzchni i trybów gry może wypaść naprawdę świetnie w potyczkach z żywym przeciwnikiem, czy to na kanapie czy online. W demie najbardziej brakowało mi wślizgu, reszta opcji dość uboga więc ciężko ocenić, ale przyjemność z pykniecia przeciwnika od bandy i zapodana rybki bramkarzowi - bezcenne.

 

Brakowało, nie brakowało - z wiadomych przyczyn nie ma wślizgu i patrząc na charakter gry (nawierzchnie) zapewne nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że tam nikt nawet prawie już nie pisze, a temat żyje tutaj.

 

Zająłem się jeszcze Wordl Tour. Ciekawe czy wszystko co stworzymy będzie zapamiętane w fullu. Ogólnie wczuwka jest niesamowita, dosłownie jak z boiska na podwórku! Fikcyjni kumple wysylają esa o meczyku z jakąs inną ekipą, zbieramy kumpli i lecimy. Później zgłoszenie drużyny do turniejów, kto brał udział w podobnych w realu, ten wie, że bardzo fajnie oddane to zostało w grze - mamy formularz zgłoszeniowy, podpis kapitana, nazwę druzyny itd. Super! Oby to wszystko było nieźle złączone w całość, to będę miał szanse posiedzieć przy jakiejś Fifie choć trochę offline, gdyż 95% w Fifach od 09 spędzam osobiście lecąc mecze H2H.

Odnośnik do komentarza

niestety jak dla mnie kapa, tryb w demku 5na5 jest bez sensu, bo przejezdzam Messim wszystkich skillami z bramkarzem wlacznie :< zastanawiałem się nawet po co dali przycisk podania ; mogli dac ten tryb last man standing albo panna rules a nie taki żal

 

do tego wszyscy sa bogami freestylu i wszyscy maja te same triki, obrona przed tymi trikami jest praktycznie zadna, do tego dodali contain zeby jeszcze bardziej uproscic gre, a zeby bylo banalnie to triki pod kątem nie zmieniaja kombinacji jak w normalnej fifie

 

triki są fajne i jest ich sporo ale do mnie Street nie trafia, juz demko mnie zmęczyło, to jest gra pt "zobacz jak dobrze macham prawą gałką"..wiekszą zabawe mam z masterowania dryblingu w '12

Odnośnik do komentarza

niestety jak dla mnie kapa, tryb w demku 5na5 jest bez sensu, bo przejezdzam Messim wszystkich skillami z bramkarzem wlacznie :< zastanawiałem się nawet po co dali przycisk podania ; mogli dac ten tryb last man standing albo panna rules a nie taki żal

 

do tego wszyscy sa bogami freestylu i wszyscy maja te same triki, obrona przed tymi trikami jest praktycznie zadna, do tego dodali contain zeby jeszcze bardziej uproscic gre, a zeby bylo banalnie to triki pod kątem nie zmieniaja kombinacji jak w normalnej fifie

 

triki są fajne i jest ich sporo ale do mnie Street nie trafia, juz demko mnie zmęczyło, to jest gra pt "zobacz jak dobrze macham prawą gałką"..wiekszą zabawe mam z masterowania dryblingu w '12

Przypominam, że poziom trudności w demie ustawiony jest na Amator.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Zanim odejdę, to powiedzcie mi dlaczego nie mogę obejrzeć powtórek na stronce? W grze wszystko się uploaduje.

 

Mam tak samo. To EA, więc nie dziwota.

no niby to demo ale fakt, ea to skończone kutafony i można mniemać , że tak będzie w fullu w godzinach szczytu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.