Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Podobno będzie dynamiczna zmiana pogody: http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&u=http://www.jeuxonline.ca/actualite/forza-horizon-la-meteo-dynamique-confirmee_20120719-12224.html

 

"Even driving with low suspensions will make a difference since Forza Horizon contains a dynamic weather system. For example, if we decide to take a shortcut by cutting through the desert and it starts raining, it will slow the car, the ground will turn into mud and the wheels can get stuck. "

Odnośnik do komentarza

Czy następnym krokiem Turn 10 będzie możliwość wysiadania z auta i podwożenie lasek... a może motocykle i pościgi policyjne. Dziwi mnie kierunek w jakim Forza zmierza pozostawiając Gran Turismo bez konkurencyjnym. Nigdy nie wyobrażałem sobie Forzy bez prawdziwych torów, kojarzyła mi się zawsze z symulacją, czekałem na zmienne warunki atmosferyczne i jazdę w nocy... ale na autentycznych torach. Hm... Odpadł Dirt, F1 z lekka zabawkowa, teraz zamiast Forzy "TDU Horizon". Ciekawe co na to Polyphony hah. Eee.. już nie marudzę, odpalam PS2... dla prawdziwych gier.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy następnym krokiem Turn 10 będzie możliwość wysiadania z auta i podwożenie lasek... a może motocykle i pościgi policyjne. Dziwi mnie kierunek w jakim Forza zmierza pozostawiając Gran Turismo bez konkurencyjnym. Nigdy nie wyobrażałem sobie Forzy bez prawdziwych torów, kojarzyła mi się zawsze z symulacją, czekałem na zmienne warunki atmosferyczne i jazdę w nocy... ale na autentycznych torach. Hm... Odpadł Dirt, F1 z lekka zabawkowa, teraz zamiast Forzy "TDU Horizon". Ciekawe co na to Polyphony hah. Eee.. już nie marudzę, odpalam PS2... dla prawdziwych gier.

jaki koleś :turned:

 

następnym krokiem od czasu FM4 jest FM5 która wyjdzie za rok i prawdopodobnie na nowego xboxa od T10.

FH robi inna ekipa i jest to dobry spin off serii z otwartym światem, kolejna FM jeszcze na x360 to byłby fail.

Odnośnik do komentarza

FH robi inna ekipa i jest to dobry spin off serii z otwartym światem, kolejna FM jeszcze na x360 to byłby fail.

Nawet nie wiem czy można postrzegać to jako spin-off bardziej skłaniałbym się że raczej jako zupełnie nową odrębną markę . Równie dobrze mogli by wydać to pod zupełnie inna nazwą bez człona Forza w nazwie przynajmniej tacy oświeceni jak Lucky77 by nie marudzili :whistling: Ktos wie ile wozów ma być dostępnych nie licząc ewentualnych DLC ?
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

niestety, wystarcz zobaczyć ile materiału w każdym tygodniu jest o H4, GoW:J czy nawet nowe Fable wyprzedza FH.

Od czasu E3 o FH nic nie było poza info o LE i 200 samochodach w grze, przez 3mc. kompletna posucha jak by gra miała mieć premierę za rok a ma ją już za 2miechy. Będzie sprzedażowy fail, mimo że gra zapowiada się zajebiście.

 

Chcę zobaczyć nowe materiały z gry, info, trailery, tonę zdjęć, itd...na pocieszenie dwa nowe zdjęcia z fejsa, szaleństwo ku.wa!

297421_455532427803003_565089395_n.jpg

559178_455180227838223_1468208548_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Halo 4 jest bardzo dobrze reklamowane. To że nie pokazują 70% singla przed premierą jak inni porypani devi to tylko plus. Z multi jest od groma materiałów, ze Spartan OPS też już był obszerny gameplay, wiemy już praktycznie o wszystkich nowościach jakie będą w grze, a Horizon wychodzi za dwa miechy i nie wiemy kompletnie nic o grze - jedynie zapewnienia co będzie, np. kilkadziesiąt rodzajów nawierzchni, a jedyne co widzieliśmy, to 10x ten sam wyścig po asfalcie. Żadnych innych lokacji, nic.

 

Widać, że Turn 10 bezpośrednio odpowiada za marketing, bo jest tak samo do bani jak każdej Forza Motorsport. To nie są gry fabularne, tu można dowalić gameplayami z grubej rury, a oni dziubią tak, że głowa mała.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecna powinno być kilka materiałów (screeny, gamplaye) prezentujących rożne trasy (nawierzchnie , rodzaje wyścigów ) a tu dupa wałkują ciągle to samo. Odkrywanie car listy powinno być jedynie dodatkiem do obszernych materiałów prezentujących grę.FH ma szanse przyciągnąć także tych którym FM nie specjalnie się podobało ale jak widać MS nie ma zamiaru tego wykorzystać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...