Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przesłuch.uje sobie soundtracki ze starszych NFSów (od hot pursuit 2 w górę) i wybieram kawałki które potem wrzucę na pendrive i odpalę w FH :dance2: robiłem tak w Test Drive Unlimited, Need For Speed HP 2010, zrobię i tu :diablo: będzie jak za starych czasów.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Taki mój domysł biorąc pod uwagę, że Horizon muszą robić po kosztach, to dla M$ idealny układ, gra nawet nie musi się jakoś dobrze sprzedać.

 

Daddy, ta grafika nie działa.

 

PS. To są liście, te logo tak zasłania, że myślałem, że to jakieś iskry czy w coś auto walnęło.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedynie koszty suchej robocizny, całą technologię już mieli włącznie ze wszystkimi modelami. A jak coś nawet musieli od nowa opracować, to i tak idzie na koszt Turn 10, które to wykorzysta w kolejnych swoich grach. Teoretycznie to o wiele mniejsze koszty niż mieliby sami robić taką grę od zera. Sprzedadzą do sklepów z 1 mln sztuk i nie będą zagrożeni zamknięciem :P

Odnośnik do komentarza

Up. Nie chodzi mi o napisy ale o dubbing z którym co by nie mówić MS do tej pory nie szalał a teraz nagle dwa główne exy tego roku będą w Full PL ciekawe czy nadchodzące Gersy doczekają się pełnej polonizacji.

 

Dźwięków silników na szczęście nie spolonizują, więc można łykać wersje PL ;)

No i ciągle opijam powrót RK, który zamknął hejterom jape jak 69 laskom w blokach :D

Odnośnik do komentarza

Przesłuch.uje sobie soundtracki ze starszych NFSów (od hot pursuit 2 w górę) i wybieram kawałki które potem wrzucę na pendrive i odpalę w FH :dance2: robiłem tak w Test Drive Unlimited, Need For Speed HP 2010, zrobię i tu :diablo: będzie jak za starych czasów.

 

 

Czlowieku, zapomniales o najlepszej czesci, pod tym wzgledem

 

http://www.youtube.com/watch?v=2FnD-JKXRVU

 

 

Jak mozna o tym nie pamietac... ja sobie zgrywam caly ost i tez wrzucam :D

Edytowane przez komar737
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, plusiki dla was i biczuje się sam bo zapomniałem rzeczywiście. High Stakes miał mega klimatyczną muzę, a intro znam do obrzygania, chociaż stwierdzam, że Hot Pursuit był pod każdym względem lepszą grą. No i też miał dobre kawałki.

 

 

 

 

nostalgia w chui, pierwsza moja gra na kąputer, zawsze w pamięci <3

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Będą comiesięczne paczki z autami jak w Forza 4 (widać cieszą się sporą popularnością). Co ciekawe, to wyraźnie oddzielił je od mającego wyjść 18 grudnia "expansion pack" - jakieś nowe rejony do jazdy?

 

Ciekawe kiedy będzie kolejny dziennik dewelopera.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...