Jump to content

Sign in to follow this  
McDrive

Call of duty Black Ops 2

Recommended Posts

http://www.ppe.pl/news-15100-Zapowiedz_nowego_CoDa_tuz_za_rogiem.html

Chyba nie ma złudzeń, że Black Opsik 2 NADCHODZIII. Megaaa, jestem ciekaw w jakich realiach osadzą Dwójkę i jaką historię wymyślą.

Mam nadzieję, że będzie to poziom świetnej Jedynki. Tylko wolałbym misje w co-opie zamiast Zombie.

Mw3 odpuściłem na premierę ale BO2 pre order to raczej obowiązek.

Guest DonSterydo

Ja się teraz zastanawiam nad Black Klopsem jedynką. Kupiłem ostatnio MW3 i co by nie mówić o Acti, to akcja w singlu stoi na najwyższym poziomie.

Ja się teraz zastanawiam nad Black Klopsem jedynką. Kupiłem ostatnio MW3 i co by nie mówić o Acti, to akcja w singlu stoi na najwyższym poziomie.

Nie zastanawiaj się, w Black Ops masz ciekawszą historię niż w MW. Dobrych scen tez nie brakowało, jak ruletka. ;]

A nie masz jeszcze ogranego BO? To się w ogóle nie zastanawiaj ;] dla mnie (imo) najlepszy CoD po najlepszej Czwórce.

Btw a ja właśnie muszę ograć jeszcze Mw3 ale to już po Maxie w wakacje.

• Upvote 2

Guest Orzeszek87

ciekawe czy na starym silniku? (kogo che oszukać, wiadomo) silnik pewnie dopiero na nextgenie zmienią. Pewnie Bo2 kupie na premierę. znowu :(

Przy tej bazie klientów będą przez jakiś czas trzaskać jeszcze części na XO i PS3.

Guest DonSterydo

Ciekawe czy to ostatni CoD na tej generacji.

Na 99% nie, będzie jeszcze w przyszłym roku i jeszcze po tym jak wyjdą next geny, tyle że odpowiednio obciętą grafiką. WaW też było na PS2.

A nie masz jeszcze ogranego BO? To się w ogóle nie zastanawiaj ;] dla mnie (imo) najlepszy CoD po najlepszej Czwórce.

Mam w domu z 8 rozgrzebanych albo w ogóle nie ruszonych gier na PS3/X360, muszę trochę przystopować :P

Edited by DonSterydo

Kupić raczej nie kupię, ale singla chętnie "obejrzę" na YT, bo ten z BO był naprawdę fajny i klimatycznie zupełnie inny od Modern "Ameryka (pipi)a!" Warfare.

• Upvote 1

Ja Black Ops 2 biorę z miejsca. Bo miało tak wy(pipi)aną kampanię, że nawet ten nudny tryb z zombiakami jakoś przełknąłem. Grałem też sporo w mulit ale kampania mną pozamiatała. Ogromny plus za osobowość głównego bohatera, był bardzo wyrazisty, a tego mi brakuje w shooterach najbardziej. Klimaty Vietnamu, fabuła i intensywność akcji. Zdecydowanie najlepsza kampania w serii.

Dlatego sequel łykam od ręki.

To byłoby mocno nie w stylu Acti. Zawsze jest podział na współczesną i historyczną odsłonę CoD.

Faktycznie, lepiej żeby to nie było prawdą, a jeśli już, to niech będzie to gra w stylu jedynki, inaczej dostaniemy tym razem stuprocentowego klona MW.

blackops2-okladka.jpg

Okładka. Wygląda całkiem autentycznie, w podobnym stylu co ta z jedynki.

Pushing the boundaries of what fans have come to expect from the record-setting entertainment franchise, Call of Duty®: Black Ops 2 propels players into a near future, 21st Century Cold War, where technology and weapons have converged to create a new generation of warfare. Pre-order today.

boxart_ps3.png

http://callofduty.com/uk/en/blackops2/

img5051_010ybwx.jpg

img5051_02cubwk.jpg

Edited by SzczurekPB

Tematyka nawet od biedy ciekawa, może będzie dobry COD. :)

Ciekawi mnie czy Reznov powróci, może w takim stylu jak cpt. Price w MW1?

Edited by Kre3k
  • Upvote 1

Czyli nici z kontynowania wątku Masona,Reznova z Black Ops 1? Szkoda...

Edited by LionelPL