Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moje spostrzeżenia z gamescoma.

 

Black Ops 2 - do sprawdzenia był tryb Multiplayera dwie mapy dwa nowe tryby, graficznie jest nie co lepiej niż było obraz jest ostrzejszy, wszystko jest dużo bardziej wyraźne a nie naćkane jedno na drugim, mapy są dzięki temu dużo bardziej przejrzyste, dopakowali tekstury i efekty cząsteczkowe. Starają się wyciągnąć ile się tylko da no ale pewnych rzeczy nie przeskoczą widać, że silnik swoje ma ale nie to jest najważniejsze liczy się przecież gameplay który jak zawsze stoi na przyzwoitym poziomie.

Choć tu gra ma szansę być zwyczajnie lepsza niż swój poprzednik czyli Modern 3ci, przez ostatnie lata tylko dwie części COD'a dały mi coś więcej od siebie mowa tu oczywiście o kapitalnej czwórce i o świetnym Balck Opsie. Strasznie liczę na BO II a to z tego względu, że pierwsza odsłona zaprezentowała potencjał jaki drzemie w firmie treyarch, BO II wprowadza masę nowości przede wszystkim czasy poszły do przodu cały tryb Multiplayer osadzony jest w roku 2025 w którym roi się od nowinek technicznych. Kolejną nowością jest system tworzenia klas, do wydania mamy 10 slotów w które możemy zapełnić czym tylko chcemy, każdy pomysł na stworzenie super żołnierza jesteśmy w stanie zrealizować w momencie gdy wybierzemy o jedną rzecz za dużo gra sama nas pyta z czego chcemy zrezygnować bo wszystkiego mieć nie możemy, jest 10 slotów i na tym koniec:) Z nowości rzucających się w oczy jest możliwość wybrania dwóch perków z jednej kategorii czy choćby do dania do broni trzech gadżetów możliwość taką oferują nam karty, które również są nowością w serii możemy wybrać trzy takie karty które dają nam coś ekstra. Kolejną nowością jest seria zabójstw a raczej seria zdobywania punktów za wykonywanie różnych czynności teraz to te punkty dają nam możliwość korzystania z tak zwanych killstreak'ów. Bardzo fajnie sprawdzają się dwa nowe celowniki, jeden z nich pokazuję nam co się dzieje parę metrów przed nami skanując rentgenem ( coś ala x ray) otoczenie świetnie się sprawdza przeciwko panom chowającym się po kontach, widzimy przez ścianę i gęsty dym ich sylwetkę ciekawe jak ten patent na dłuższą metę się sprawdzi. Drugi z nich podczas celowania oznacza gościa czerwonym trójkątem przydaję się to wtedy gdy przeciwnik jest sporo oddalony od nas taki trójkąt pomaga w precyzyjnym celowaniu, bądźmy szczerzy zwyczajnie ułatwia celowania:) Sama gra jak zwykle śmiga mega płynnie a animacją cholernie cieszy oko, ogólnie wrażenia pozytywne jest na co czekać.

 

 

Cóż, jeżeli ta lista się potwierdzi, to jest to jedyny KS, który może mi nie przypasować, a to bardzo mało w porównaniu z MW2 i 3 gdzie miałem dość wszystkich poza jednym.

Jednak słowa, słowami, a przekonamy się po premierze gry.

 

Na GC nawet udało mi się to ugrać to nic innego jak granatnik który nie wymaga przeładowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki Soul, opchnalem juz MW3 i czekam na BO2. Czytaliscie zapowiedz w nowym psx'ie? Jakbym slyszal swojego kumpla i jego niechec do COD'a... Amer przez caly tekst jest na nie, bo juz nie ciesza go skryptowane akcje jak kiedys, ale stwierdza "ze nagromadzenie dynamiki i efekciarstwa jeszcze nigdy nie bylo tak odczuwalne, a przez pierwsze 10 minut na naszego bohatera spadaja chyba wszystkie mozliwe nieszczescia".

Hmm, no wlasnie tego oczekuje po nowej odslonie, jak do tego dostane jeszcze rzetelne multi, ostra grafike i przyjemny tryb kooperacji to jak najbardziej jestem na TAK!

Odnośnik do komentarza

Tego mi właśnie brakowało w pierwszym BO. Niby te zombiaki grywalne, ale na dłuższą metę to mi strasznie przynudzały. Powinni zrobić jakieś właśnie misje i doyebany tryb hordy, taki jak w MW3, gdzie można wzywać własne oddziały, itd.

A ja mam nadzieję po prostu na więcej map niż DWIE, z czego jedna po dobiciu do wyższej fali wydawała się niegrywalna.

Odnośnik do komentarza

W gamestop irl mozna juz skladac preorder na limitki,ta wypasiona kosztuje 195€ a srednia 86€.Prawie 800zl za zabawke? Nie wiem jak wam ale mi sie bardziej podobala pomysl z mw3,wersja z elite w srodku.Zero jakis zbednych gratow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wziąłbym Hardened'a ze względu na DLC i ten OST, ale płacić za to 350zł?! Dajcie spokój...

 

Dlaczego Activision nie pójdzie po rozum do głowy i nie zrobi czegoś na zasadzie taniej kolekcjonerki czyli to czym np. raczy nas ostatnio Ubisoft i inne firmy. Wystarczyłby mi metalbox z OSTem + te DLC bez zbędnych wielkich opakowań czy bzdurnych monet. Taka edycja mogłaby być droższa o znośną kwotę czyli jakieś 50-60zł. Wtedy byłbym jak najbardziej za.

 

Mam nadzieję, że to DLC nie będzie zawartością ekskluzywną, bo chyba się załamię... Uwielbiam zombie i nie darowałbym sobie gdybym nie mógł zagrać na jakiejś kozackiej mapy z racji tego, że nie kupiłem kolekcjonerki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.com/watch?v=rq7NiG8znU8&feature=BFa&list=UUT7JXDLwFuedqMjww8R_OfA

Polecam obejrzeć ten i resztę jego filmików o Black Ops 2. Mówi dużo rzeczy o których większość nie wie.

 

Jak dla mnie to świetnie się to zapowiada. Widać, że starają się aby multi było zbalansowane nie to co w mw2 i 3.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Black Ops 2 on PS3 to Include Texture Install to HDD Option

This is one the fans having been asking us about demanding for a bit. Black Ops 2 has an option to "Install Textures to HDD."

 

When we explained to PS3 folks that installing to the HDD wouldn't neccessarily give us any significant performance gains, they explained back that the issue is they play so much it puts constant stress on the Blu-ray drive and wears them out.

 

Roger that.

 

It's a non-trivial amount of HDD space to install all the textures. I don't want to get into exactly numbers because anything can, and does change during development.

 

You don't have to install to enjoy the game. We still pre-cache like we did on Black Ops.

 

David 'Vahn' Vonderhaar

http://www.gameranx.com/updates/id/9505/article/black-ops-2-on-ps3-to-include-texture-install-to-hdd-option/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...