Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zombie powracają! Studio Treyarch oficjalnie ujawniło tryb z nieumarłymi w Call of Duty: Black Ops II, publikując pełną wersję zwiastuna, w którym zgniły trup ściele się gęsto.

Tryb zombie dostępny będzie w kilku wariantach – prócz standardowego Survivalu, w którym musimy przetrwać ataki kolejnych fal nieumarłych pojawią się jeszcze Tranzit i Grief.

Ciekawszy wydaje się ten pierwszy – będzie to nastawiony na sieciową kooperację tryb, w którym istotną rolę ma odgrywać fabuła. W Tranzit grupa bohaterów podróżuje uzbrojonym busem po różnych strefach opanowanych przez zombie. Mark Lamia, prezes Treyarchu twierdzi dodatkowo, że nasze akcje podjęte na mapie Moon w pierwszym Black Opsie mogą mieć pewien wpływ na rozwój fabuły w nowym trybie.

Grief to z kolei wariant, w którym zmierzą się ze sobą dwie czteroosobowe ekipy. Tym, co odróżniać będzie ten tryb od standardowych rozgrywek sieciowych jest fakt, że gracze nie mogą zabić swoich przeciwników bezpośrednim strzałem – mogą ich pokonać jedynie zwabiając w ich stronę zombie.

 

http://www.cdaction.pl/news-29028/call-of-duty-black-ops-ii---to-jeszcze-cod-czy-juz-left-4-dead-pelna-wersja-trailera-z-zombie-wideo.html

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

nigdy nie bylem mega fanem tego trybu, wolalem fale w MW, ale trailer robi mega wrazenie ! Ja tam lykam na premiere, wraz z HALO !

Hehe ja wlaśnie mam dylemat czy kupić black ops 2, ograć i jak już mój poziom podniecenia grą opadnie to wziąć halo 4 czy odwrotnie :P W obie gry nie chcę grać jednoczesnie, bo nie wczuję się tak dobrze w klimat żadnej z nich.

 

Przydałoby się zebrać jakąś ekipę do zombies na xboxie.

Mój GT: SIIK BOZZ.

Dodawać mnie ;)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

ja bym bral gdyby dawali do niego na rok elite, a takto niech sie wypchaja :)

 

po rozegraniu dzisiaj 2 meczy 1 kill confirmed a 2 team deathmatch stwierdzam ze mamy hit :) ha nawet wygralem koszulke bo moja druzyna zajela pierwsze miejsce w 2 meczach :D

 

byl czas na zmiane perkow i obeznaniem sie jak to teraz wyglada i jestem zadowolony ze tak to rozwiazali mamy 10 miejsc w ekwipunku i mozna je zapelnic dodatkami do broni lub perkami czyli kazdy bedzie mogl dostosowac gre pod siebie

 

no nic ja tam czekam do 13 listopada

Odnośnik do komentarza

Ech, dobra, psioczyłem, zwyzywałem jak burą sukę od najgorszych.. ale znowu kupię..fak. Pewnie nawet znowu to samo będzie, ale kurde.. dla samych zombiaków to nawet wezmę, bo przemawia do mnie ten trailer. To multi, z którego będą próbowali zrobić pseudo esport też mnie trochę jara.. cholera, znowu mnie mają. Nie zdążę się nacieszyć AC3 i przyjdzie H4, potem BO2..jeez kiedy ja to ogram.

Odnośnik do komentarza

Czasami filmiki z BO2 multi powodują myśli "cholera, może się zainteresuję" i chęć pogrania w coda. Chcica odchodzi jak tylko pogram chwilę w MW2 które jeszcze mam :] Same shit every year.

No widzisz. Jak ja gram w mw2 to dostaję takiego (pipi)icy, że po 10 min. wyłączam tą grę. Z kolei w cod 4, waw i black ops mogę grać godzinami i się świetnie bawić ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie wątpie bo BO to był krok w dobrą stronę po kretyńskim MW2, miał dobre mapy nawet (najlepsza to Launch) ale również wprowadził swoje debilne pomysły jak samochodziki i siekierki i inne takie.

 

Jak widzę opinie że BO2 to może być najlepsza odsłona od 4ki to śmiech mnie tylko ogarnia bo... rok temu podobne rzeczy czytałem - jakoby MW3 miał być powrotem do korzeni i czerpać wiele z CoD4, a potem wyszło że to najgorsza odsłona, ściągnąłem w darmowy weekend to nie mogłem uwierzyć jak można takie gó.wno zrobić.

 

Wiem że Treyarch > IW, ale mimo wszystko tutaj może być podobnie. Ochy i achy przed premierą i tydzień po, a w grudniu i styczniu będę czytał o zepsutej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...