Skocz do zawartości

F1 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując moje wrażenia z dema.

 

- bolid prowadzi się trudniej

- defaultowe ustawienia kierownicy są błędne. W każdej innej grze jest ustawiony jakiś deadzone czy czułość sterowania (słynne linearity)

- FF nawet przy wszystkim na 100% jest za słaby (dziwne ze na pc jest to lepiej zrobione, czyli można) i słabo wyczuwalny jest moment kiedy przednie koła tracą przyczepność.

 

Po małych korektach jeździ się przyjemnie, tylko przydałby się mocniejszy FF.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie demko calkiem fajne. Ale 2 rzeczy mnie denerwuje,ze na padzie(poziom Hard)w kwalifikacjach na Monza mam 4sek przewagi nad 2 zawdonikiem w bolidzie Williams,to co bedzie jak dostaniemy pelna wersje.Druga rzecz,to ze AI wogole nie jest agresywne nawet na Hard,zajedziesz mu lekko droge a on odpuszcza,powinien sie wychylac to z lewj to z prawej a nie lekko go przyblokujesz i odpuszcza.

 

Demko mimo ustawień niby na HARD jest ustawione na łatwe. Zmiana w opcjach nic nie daje niestety.

Odnośnik do komentarza

Bez trybu Grand Prix to Codies mogą mnie w tym roku cmoknąc w tyłek.

Ile to razy odpalałem sobie pare razy pod rząd 50% Monako, Spa, czy Suzuke żeby dla czystej frajdy pojeździc po ulubionych torach.

Jak w tej edycji mam sobie jezdzic tam tylko w Time Trialu lub raz na sezon w karierze, to mogą się gonic ;).

Póki co zostawiam na półeczce premierową wersje 2011 która wciąż daje mi mnóstwo frajdy :).

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej mi się nie podoba to demo na ps3. Sprobujcie zagrac najpierw na padzie, a pozniej na kierownicy z FF, przy podlaczeniu kiery gra duzo wolniej chodzi, te spadki animacji i straszna synchronizacja po prostu ssie. Byc moze dlatego jest gorszy FF niz na PC bo z tego wynika, ze FF obciaza strasznie konsole przy tej grze. Sam juz nie wiem, ale CMR dali ciala przy tym demie.

Odnośnik do komentarza

Bez trybu Grand Prix to Codies mogą mnie w tym roku cmoknąc w tyłek.

Ile to razy odpalałem sobie pare razy pod rząd 50% Monako, Spa, czy Suzuke żeby dla czystej frajdy pojeździc po ulubionych torach.

Jak w tej edycji mam sobie jezdzic tam tylko w Time Trialu lub raz na sezon w karierze, to mogą się gonic ;).

Póki co zostawiam na półeczce premierową wersje 2011 która wciąż daje mi mnóstwo frajdy :).

 

Jest tryb Grand Prix tylko nazywa się Quick Race ;) wybierasz stajnie/kierowcę potem tor i jazda :D a co do skalowania opon to trochę lipa... ale jeździ się zacnie

Odnośnik do komentarza

Gra jest wspaniała, moim zdaniem najlepsza ze wszystkich. W tej części wyścigi jeździ się po prostu wspaniale, czuć klimat i rywalizację.. Co chwila odpalam sobie 5 lap race i sprawdzam tory i bolidy. Mam tylko problem. Gram na PC, gra chodzi mi płynnie, ale po kilku okrążeniach zaczyna ścinać. Po parunastu sekundach wraca stały framerate i po chwili znowu się tnie. Miałem ten sam problem w 2011 i nie wiem jak temu zaradzić. Skoro wyjściowo gra trzyma klatki, to nie jest wina komputera tzn. zbyt słabego kompa.. Ludzie na forum piszą, że mają to samo z maszynami 4-ro rdzeniowymi i najmocniejszymi kartami graf... 60 fps i po chwili leci do 20 i slideshow ;/ coś musi być źle skodowane, ale może jest jakaś rada na to, bo ta przypadłość psuje fun i nie idzie normalnie się ścigać

Odnośnik do komentarza

Sciagnij sobie program MSI Afterburner, ktory monitoruje dzialanie PC. Odpal gre w oknie i w momencie kiedy gra dostanie zamulki zobacz jakie jest zuzycie GPU.

Ostatnio tez mi sie cos takiego zdarza (nie tylko w F1 2012). Normalnie gry chodza plynnie ale sa momenty kiedy uzycie GPU nagle spada do 50% co owocuje spadkiem FPS o polowe. Zastanawiam sie jaka moze byc tego przyczyna. Moze cos ze sterownikami...jaka masz karte graficzna?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie jeśli ktoś ma ochotę pośmigać online w najnowszą część F1 zapraszam pod ten adres : http://www.polskalig...1-2012-liga-ps3 Jest to nasz już 5 sezon. Oczywiście przewidziane są nagrody dla 3 najlepszych kierowców, a będzie to m.in taki o to model:

Ferrari

7979959905055e54e9d7z.jpg

 

Po więcej informacji zapraszam pod wyżej wymieniony link. Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...