Skocz do zawartości

Project X Zone


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

No kolega ragus napisał w temacie 3DS'a iż niby Japoński VA zostanie, ja w tym przypadku będę zachwycony jak gra tym bardziej nie zaliczy obsuwy i nie obetną nam żadnego contentu. I tuż obok Castlevanii, Fire Emblem, Monster Hunter Ultimate, Luigi's Mansion, Animal Crossing: New Leaf i teraz Project x Zone jestem w pełni gotowy na nowe zapowiedzi lub potwierdzenia wyjścia takich tuzów jak MH4, SMGTIV, Bravely Default, Rune Factory 4, Prof. Laytion x Phoenix Wright i wiele wiele innych na przybycie na zachód.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam nadzieje, że nam niczego nie obetną, ale to będzie zalerzeć od praw licencyjnych, bo w przypadku takiego Tatsunoko vs Capcom, to już musieli trochę kombinować.

Ale co tam, oby tylko faktycznie był orginalny dubbing.

No i jako chyba jedyny nie traciłem nadzieji na ukazanie się tego tytułu na Zachodzie, i się doczekałem:)...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj bodajże Namco Bandai potwierdziło iż Japoński VA zostanie właśnie ze względu na wiele postaci które wcześniej nie gościły na zachodzie (vide: postacie z Valkyria Chronicles 3). Mnie to cieszy, widać iż chcą potraktować zachodnich graczy należycie i mam nadzieje iż nie będzie ani obsuwy związanego z tłumaczeniem gry ani też żadnych cięć w zawartości ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie, walki są długie, co w późniejszych misjach ponoć zaczyna męczyć, kiedy masz 10+ własnych jednostek na mapie, 5x tyle przeciwników + dodatkowe posiłki pojawiające się "niespodziewanie". Znam kilka innych japońskich strategii robiących dokładnie to samo, z tym, że tam nie bierze się udziału w walkach, a co najwyżej ogląda animację - a i z tym już misje potrafią się dłużyć przy nadmiarze jednostek pod komendą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ograłem sobie drugie demko. Kupię na 100% pełną. Świetny klimat levelu z Ghost and Goblins :P. Na chwilę obecną podoba mi sie wszystko. Faktycznie problemem może być to ile walki będą trwać ale w sumie w Fire Emblem też nie kończę ich w 10 minut. Pierwsze recenzje też są obiecujące więc za 120zł mogę spokojnie zaryzykować.

Odnośnik do komentarza

Recka GameTrailers - klik

 

Pomijając ocenę końcową, to potwierdza się wiele rzeczy, których się obawiałem. Ale i tak wygląda zabawnie i kiedyś skuszę się na zakup.

 

Na marginesie, jak ktoś znajdzie, to ja nadal polecam Endless Frontier na NDS - bardzo podobna formuła, tylko w wersji jRPG.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oglądam te trailery i muszę przyznać,że fajne to. Jest Sakura Taisen,Resonance of Fate,Yakuza,Segata Sanshiro i sporo innych postaci z serii które lubię.Ciekawe czy doczekamy się premiery w USA. Gdyby tak jeszcze zostawili oryginalne audio w wydaniu zachodnim to byłoby spoko.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...