Skocz do zawartości

Project X Zone


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.siliconer...t-event-scenes/

 

Ciekawe czy wszystkie pojawią się od razu w grze czy dostaniemy kilkanaście/dziesiąt bohaterów w postaci pięknego tłuściutkiego DLC XD (w końcu jedną z firm pracujących nad tym jest Capcom, swoisty mistrz wyciągania od graczy kasy za byle co w postaci setek DLC).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie muszą, ale mogą zrobić podobnie jak zrobiło Nintendo z Fire Emblem: Awakening w Japonii gdzie można pojedynczych bohaterów za przysłowiową złotówkę kupić. To samo jeśli mowa o przeciwnikach mogą stworzyć zupełnie nowe lokacje z nowymi przeciwnikami z mini historyjką (podobnie jest znowu w nowym FE).

Odnośnik do komentarza

Ale akurat to są dodatki bez których można się spokojnie obejść...

 

@Suavek:

Capcom dał rade z Tatsunoko i ich produkcjami, a do łatwych to nie należało, szczególnie jak te licencje były porożsiewane po różnych telewizjach i krajach. To jesli się znajdą chęci do wydania tego po za granicami Japonii, to jak już wcześniej pisałem rozwiążą problem z licencjami, tylko trzeba chcieć wydać ten tytuł na Zachodzie.

I najlepiej by było gdyby tym się zajeło Nintendo lub Capcom, jakoś krzywo patrze na Bamco.

 

Natomiast wracając do samego dlc, to ta prowizoryczna zachłanność podajmy takiego Capcom'u, może ułatwić dotarcie temu tytułowi na nasz kontynet. Po prostu, jeśli się nie uda załatwić licencji na danych bohaterów, to po prostu u nas nie wychodzi z tymi postaciami odpowiedni dodatek...

Odnośnik do komentarza

10min zwiastun:

http://youtu.be/uMcMpAc1Ppg

 

Coraz bardziej mi się to podoba, ale mimo wszystko wolę się nie napalać, gdyż może skończyć się jak z Endless Frontier Exceed, w sensie, że angielskiej wersji nie otrzymamy...

 

Nadal mi tu Reiji i Xiaomu brakuje jakoś. Mogliby też Fighter Roar dodać na podobnej zasadzie jak w EF.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Namco X Capcom Heroes Return As Project X Zone Playable Characters

F*ck yeah!

 

dat

dat

 

Ciekawe czy fabularnie będzie jakiś większy związek z Endless Frontier, albo przynajmniej jakieś nawiązanie. Reiji, Xiaomu, KOS-MOS i ich stosowni antagoniści wspominają tam wydarzenia z NxC, więc oficjalnie związek jakiś jest. Teraz jeszcze dorzucą Hakena i Kaguye, więc może być zabawnie.

 

Powtarzam się, ale naprawdę z każdym kolejnym newsem coraz bardziej mi się ta gra widzi, a zarazem coraz bardziej jestem zły, że szanse na jej angielską wersję są nikłe. Zresztą, pół biedy język nawet, bo gdyby nie region-lock to bym o import się postarał, a tak trzeba będzie obejść się ze smakiem.

Odnośnik do komentarza

Z Endless Frontier są Haken i Kaguya, nie licząc oczywiście Reiji, Xiaomu, KOS-MOS i T-ELOS ze swoich stosownych serii. Na więcej bym nie liczył, aczkolwiek nie pogardziłbym wspomnianym

. W Exceed był jako support, to tu też myślę by pasował.

 

Wygląda także na to, że intro utrzymane zostanie w tym samym stylu co oryginał. A tamten, trzeba przyznać, był naprawdę fajny:

http://youtu.be/eanxcTWC75A

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

PV2:

 

SOOOOOOOO WAAAAAAANT!!!1111oneone

 

Nienawidzę was nintendo za tego region locka... Gdyby nie to z miejsca bym brał importa, nawet w krzakach...

 

W ogóle gdyby nie ta garstka dobrych gierek/exclusive'ów, to już dawno bym na firmie postawił krzyżyk, bo ich polityka jest gorsza od Sony od pewnego czasu. 3DS i WiiU to idealne tego przykłady...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie wiem jak jest faktycznie oraz jakie dokładnie były wyniki sprzedaży, ale opinie, które czytam na 4chanie nie są jednak takie pozytywne. Że niby gra strasznie monotonna, sztucznie wydłużona z przepakowanymi wrogami, którzy czynią walki tylko bardziej mozolnymi. Mogę to poniekąd odnieść do innych japońskich strategii w jakie grałem - szczególnie tych, które posiadają przesadnie dużą ilość jednostek na mapie, zarówno po stronie naszej (za dużo do kontroli podczas 1 tury i gospodarowania poza walką) jak i przeciwnika (monotonia i schemat). Szkoda, gdyż coraz częściej widzę, że japończycy pod tym względem stawiają na ilość, aniżeli jakość.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wspaniała wiadomość. Mam nadzieje, że pośligu nie będzie, zostawią orginalny dubbing (przynajmniej do wyboru) i nie zaleją eShopu toną DLC (jak zrobiło to SE przy Finalu - przynajmniej połowa z piosenek powinna byc w grze od początku albo do odblokowania).

 

Poniżej link do newsa z 8 minutowym gameplayem i komentarzem do niego:

 

http://www.ppe.pl/news-20340-Dante_Ryu_Chris_Redfield_w_jednej_grze!.html

Odnośnik do komentarza

Oj bez przesady znowu z tymi DLC. Wersja jap nic podobnego nie miała, to lokalizacja tym bardziej.

 

Inny news - http://www.siliconer...estern-release/

 

W sumie jedyne co by mogli wyciąć, to japońską piosenkę w openingu, do której mogą nie mieć praw. Ale to najwyżej zmienią albo zrobią remiks.

 

Głosy w sumie też bardzo prawdopodobne, że zostaną japońskie. Przy takiej ilości postaci załatwienie lektorów byłoby po prostu zbyt kosztowne, nawet gdyby każdy podłożył głos pod kilku bohaterów. Zakładam, że ograniczą się do napisów, a głosów nawet nie tkną - coś podobnego zrobił Atlus z Endless Frontier, a tam obecne były nawet dialogi bez napisów (przed i po walce).

 

Tak czy inaczej, wreszcie jakaś zachęta do zakupu 3DSa, oprócz SMT IV.

 

EDIT:

Update: Namco Bandai have confirmed to us that Project X Zone will use the game’s Japanese voice track with English subtitles.
Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...