Skocz do zawartości

PlayStation All-Stars Battle Royale


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem wczoraj trzy razy (dwa zwycięstwa;) i raz trafiłem na arenę z gow i dwa razy na plansze z racheta. co do samej gry to taka przyjemna poierdolka ale żebym miał za to wydać "grubą" kasę to mi się nie widzi. walka była dość chaotyczna ale wątpię żeby ktoś miał w tej grze jakąś super taktykę. postaci oprócz zwykłych ciosów posiadają także "cios na odległość" czyli np. radec strzela bronią, sweet tooth zjeje ogniem (chyba tez coś strzelał), księżniczka wypuszcza "coś" przed siebie, nie zwróciłem nawet dobrze uwagi co to było. zadajac celne ciosy, ładujemy pasek specjala, czym bardziej go naladujemy tym bardziej efektownego i efektywnego powera odpalimy. chyba nic nie pomieszalem z tym specjalem bo mało grałem ale tak mi się to wydawało.

Odnośnik do komentarza

Masz 3 poziomy specjałów. 1 jest dosyć mocny, 2 jeszcze mocniejszy a 3 to już od razu natychmiastowy kill :) 1 poziom łatwo naładować, ale te dalsze to już trudno. Więc jest ta cząstka taktyki - czy czekać i ładować i wierzyć że zdążymy, czy wykorzystać ten 1 poziom.

 

Pierwsze walki były chaotyczne, ale z każdą jest coraz lepiej. Wrażenia takie jakie oczekiwałem - bardzo przyjemna bitka, taka dla gameparty. Będę grał dalej :3

 

A i można z kumplem obok być w jednej drużynie przeciwko dwóm kolesiom online.

 

 

PS. Muzyka podczas wyboru postaci RZĄDZI. Taki... Taki klimat lat 90tych, zaje.biste :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra się nawet spoko, do zakupu zachęca cross buy, a gierka pasuje i to bardzo do Vity.

 

Przetestowałem też cross play, zaprosiłem przez Vitę swoje drugie konto z ps3 i wszystko działało bez zarzutu, arena włączyła się równocześnie na obu konsolach i działała równie dobrze. Do tego jak mówiłem coś do Vity, to słyszałem siebie w bardzo dobrej jakości w Telewizorze.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w betę, ale na podstawie filmików podtrzymuje moje zdanie, że to powinna być gra z PSS za góra te 54 PLN. Wtedy skusiło by się o wiele więcej osób.

 

Ja grałem w betę i nawet 54 zł byłoby dla mnie za dużo. Totalnie mi ta gra nie podchodzi. Najpierw rozczarowałem się betą LBPK, a teraz All-stars. Szkoda, ale przynajmniej zaoszczędzę kasę. ;)

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...