Skocz do zawartości

PlayStation All-Stars Battle Royale


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce się zapisać na betę All-Stars to zapraszam pod ten link https://psnbeta.eu.p...beta/enroll.php (wystarczy się zalogować na swoje konto PSN). Zapisy będą trwać do 4 września. Ci, którzy zostaną wylosowani będą o tym poinformowani przez email. Sama beta rozpocznie się 11 września i potrwa tydzień. źródło

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jest potencjał w Medievilu straszny, i artystyczny i grywalnościowy i dziwi mnie, że Sony nie próbuje zrobić nowego. Ala Castlevania najnowsza czy wcześniejsze i byłoby gitara. A tak to kto o nim pamięta oprócz zatwardziałych graczy? A to powyżej? Komu płacą za projektowanie takiego tła i aren? Po pensji bo Bionic Commando Rearmed wygląda lepiej a lat ma trochę..... Nie wiem nieraz kto akceptuje areny w niektórych grach. Połowa aren z Tekkena 6 to śmiechu warte.... Owce no ja (pipi)e jak mamy robić jaja to niech to chociażwygląda jakoś...

Odnośnik do komentarza

Ja marzę, żeby Sir daniel w All-stars oznaczał, że już za niedługo Sony zrobi Medievila 3, ale pewnie na marzeniach się skończy. Szkoda. Zresztą seria chyba się nie sprzedawała zbyt dobrze.

Jednak dobrze znowu zobaczyć tego kapitalnego kościotrupa w akcji. Jego desing już zawsze będzie dla mnie mistrzowski. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

To wygląda jak ubercrap. 100x gorzej niż SSBB, a przecież ta gra jest tylko dla casuali. No, ale to ex od SONY, więc Yeti fapuje

 

4 mE - w SSBB kampania wygląda tak, że bierzesz chłopka i naparzasz się z postaciami sterowanymi przez konsolę odkrywając różne pierdoły. Jaką Ty chcesz mieć fabułę w grze w której występuje Raiden z MGSa i Jak z Jak&Daxter?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To wygląda jak ubercrap. 100x gorzej niż SSBB, a przecież ta gra jest tylko dla casuali. No, ale to ex od SONY, więc Yeti fapuje

 

Ci co grali mówią (beta), że gra jest świetna. No ale Wesker, fanboj Ninny wie lepiej.

 

 

 

Jaką Ty chcesz mieć fabułę w grze w której występuje Raiden z MGSa i Jak z Jak&Daxter?

 

 

 

To właśnie jest mega potencjał. Wyobraźcie sobie tę fabułę. Scenki z Jakiem, Ratchetem. Kratosem i Drejkiem, którzy się wspólnie upijają. Mega potencjał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sony początkowo chciało, żeby to Naughty Dog stworzyło PS All-Stars...

 

Speaking at Comic-Con over the weekend, Chan Park, president of SuperBot Entertainment, the studio currently working on PlayStation brand brawler All-Stars: Battle Royale has revealed that originally Sony had approached Uncharted creators Naughty Dog to produce and develop the project.

 

 

However, given that Naughty Dog was already hard at work on the then secret “The Last of Us”, the studio declined and passed on the project. It was from there that Sony decided to create a new studio, SuperBot Entertainment, for the sole purpose of building PlayStation All-Stars.

 

http://thegamingliberty.com/index.php/2012/07/17/sony-originally-wanted-naughty-dog-to-develop-psas-battle-royale/

 

Posrało ich. Chcieli marnować talent Naughty God na takie... coś.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Figaro, SSBB ma oceny powyżej 90%. Weź sobie w to zagraj. Serio, nie mam pojęcia jak można grać i się tym jarać. Dla mnie ta seria jest kompletnie niegrywalna, a to od Sony wygląda na jeszcze gorsze. I jedno i drugie jest albo dla ultra-fanatyków (odpowiednio Nintendo i Sony), albo dla totalnych casuali. Ja nie zaliczam się ani tu ani tu, więc dla mnie obydwie te gry (serie) to piec

Odnośnik do komentarza

Figaro, SSBB ma oceny powyżej 90%. Weź sobie w to zagraj. Serio, nie mam pojęcia jak można grać i się tym jarać. Dla mnie ta seria jest kompletnie niegrywalna, a to od Sony wygląda na jeszcze gorsze. I jedno i drugie jest albo dla ultra-fanatyków (odpowiednio Nintendo i Sony), albo dla totalnych casuali. Ja nie zaliczam się ani tu ani tu, więc dla mnie obydwie te gry (serie) to piec

 

Grałem.

Powiem tak, to trzeba pograć trochę więcej bo jest o wiele bardziej skillowa niż się zdaje. I tylko w multiplayerze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...