Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

o to dziwne bo jak ja wybieram flagę eng to mam menu+komentarz angielski, polska wersja FIFY..może porobili regiony, jaki masz BLES? (z boku pudełka)mój 01676 i ten na pewno ma eng koment

 

Mam wersję z Media Markt :blum2: - BLES sprawdzę wieczorem, jak wrócę z pracy.

Jeszcze sobie przypomniałem - XMB w konsoli masz po angielsku, czy po polsku? Bo to też może mieć znaczenie.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

o to dziwne bo jak ja wybieram flagę eng to mam menu+komentarz angielski, polska wersja FIFY..może porobili regiony, jaki masz BLES? (z boku pudełka)mój 01676 i ten na pewno ma eng koment

 

Mam wersję z Media Markt :blum2: - BLES sprawdzę wieczorem, jak wrócę z pracy.

Jeszcze sobie przypomniałem - XMB w konsoli masz po angielsku, czy po polsku? Bo to też może mieć znaczenie.

 

Ja mam menu konsoli PL, wybralem flage PL i wszystko PL, ale w opcjach zmienilem sobie komentatorw na ang i wszystko ladnie smiga.

Odnośnik do komentarza

Tak swoja droga mialem kilka fajnych smaczkow w tym, co juz pogralem. Bramkarz moj chcial uprzedzic napastnika i rzucil sie na pilke lapiac ja i wyjechal poza pole karne - sedzia gwizdnal reke i rzut wolny - fajna sprawa :)

 

Druga rzecz, to raz zdarzylo mi sie, ze bramkarz puscil masakryczna szmate, jego fatalny blad, po ktorym probowal sie jeszcze ratowac, ale juz nie dal rady i zdobylem gola :)

Odnośnik do komentarza

Go.wno prwda, L1+trojkat jest tak zyebane w fifie jak jak trojkat w PESie. Zawiodlem sie po raz kolejny :(

Od czasu PES3 nie wyszla ani jedna dobra gra :(

 

Uprzedzajac Twoje glupoty easye, ja w ogole juz nie podwajam, a w obronie ZAWSZE sie cofam.

 

Obydwie gry sa zepsute, szkoda :(

 

Dave, misiu kolorowy, a PES3 to był idealny? 1-2 nie było przegięte? Strzały Gerardami, Adrianami czy innymi tam (już teraz nie pamiętam)? Albo gra Henrym? No przecież KAŻDA PIŁA MA WADY bo to tylko gry i tak zostanie, może poprawią parę rzeczy i tyle. Ty po prostu jesteś stary cap który wyrósł na PES3/4 i go łyknąłeś bez popitki jak każdy zajarany dzieciak, wtedy te wady ci nie przeszkadzały, teraz je dostrzegasz i cię denerwują bo masz większe doświadczenie, grałeś i robiłeś wiele rzeczy. Nie narzekaj tylko graj w coś, bo kupujesz, grasz chwilę i sprzedajesz ;-)

 

Jak ostatnio TTT, przecież to TEKKEN, z DOA5 też nie będzie idealnie i też sprzedasz pewnie ;-) Zmówmy się na granie w większym gronie, to zawsze rekompensuje wady gry - jest wesoło i się człowiek odpręża.

Odnośnik do komentarza

No u mnie też bez żadnych rozłączeń . Zagrałem z 20 meczy . Dla mnie chodzi płynniej od 12 , gdzie jak tylko ktoś usiadł do internetu przeglądając tylko strony , to mi ostro cięło , a teraz jest zdecydowanie lepiej. Powiem , że gra mi się podoba , ale granie ciągle z botami w obronie , a 90% ludzi stosuje taką taktykę , doprowadza mnie do frustracji .

Odnośnik do komentarza

masa bugow...np gram Arsenalem a przed rozgrywaka sieciowa widze sklad Barcy, do tego czesto zdarza sie ze streuje przed meczem na arenia zawodnikiem przeciwnika...no i za czesto rozlacza lub zrywa polaczenie juz przed samym meczem

no i nadal chyba online nie jest tak samo plyny jak offline...mimo to i tak sie gra przyjemnie ;)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Go.wno prwda, L1+trojkat jest tak zyebane w fifie jak jak trojkat w PESie. Zawiodlem sie po raz kolejny :(

Od czasu PES3 nie wyszla ani jedna dobra gra :(

 

Uprzedzajac Twoje glupoty easye, ja w ogole juz nie podwajam, a w obronie ZAWSZE sie cofam.

 

Obydwie gry sa zepsute, szkoda :(

 

Dave, misiu kolorowy, a PES3 to był idealny? 1-2 nie było przegięte? Strzały Gerardami, Adrianami czy innymi tam (już teraz nie pamiętam)? Albo gra Henrym? No przecież KAŻDA PIŁA MA WADY bo to tylko gry i tak zostanie, może poprawią parę rzeczy i tyle. Ty po prostu jesteś stary cap który wyrósł na PES3/4 i go łyknąłeś bez popitki jak każdy zajarany dzieciak, wtedy te wady ci nie przeszkadzały, teraz je dostrzegasz i cię denerwują bo masz większe doświadczenie, grałeś i robiłeś wiele rzeczy. Nie narzekaj tylko graj w coś, bo kupujesz, grasz chwilę i sprzedajesz ;-)

 

Jak ostatnio TTT, przecież to TEKKEN, z DOA5 też nie będzie idealnie i też sprzedasz pewnie ;-) Zmówmy się na granie w większym gronie, to zawsze rekompensuje wady gry - jest wesoło i się człowiek odpręża.

 

Czy to znaczy, ze gry beda dla mnie coraz chvjowsze? ;<

Odnośnik do komentarza

U mnie 20 od Netii i co? Dziwnie, że pod moim postem ludzie potwierdzali, że im również nie zrywa. Jak widać masz (pipi)owego neta, więc żale gdzie indziej.

 

 

jak masz doradzać bzdury, to idź doradzać gdzieindziej

 

Gdzie ja tu komuś cokolwiek doradzałem, bo jakoś nie widzę? Poza tym poćwicz kulturalne wypowiedzi to pogadamy. EOT.

 

***

 

Duże nadzieje pokładałem w fifowej wersji become a legend i póki co, mimo, że jest ładnie obłożona opcjami mającymi zwiększyć immersję z grą, to jednak gameplayowo fajniej bawiłem się przy PESie. No i kamera "gwiazda" IMO dużo gorsza niż ta przy analogicznym trybie w PESie.

Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie ładnie ale czy ktoś wie co się stało z tzn: Cieszynkami? A mianowicie po strzeleniu bramki kamera nie pokazuje zawodników z bliska tak jak to miało miejsce w innych FIFA'ch czy chociażby ostatniej FIFA 12 ale tylko delikatnie się przybliż i to wszystko! Przypomina mi to cieszynki z FIFY 98 :) Też tak macie? Czy tylko u mnie jest taki problem.

Odnośnik do komentarza

U mnie 20 od Netii i co? Dziwnie, że pod moim postem ludzie potwierdzali, że im również nie zrywa. Jak widać masz (pipi)owego neta, więc żale gdzie indziej.

 

 

jak masz doradzać bzdury, to idź doradzać gdzieindziej

 

Gdzie ja tu komuś cokolwiek doradzałem, bo jakoś nie widzę? Poza tym poćwicz kulturalne wypowiedzi to pogadamy. EOT.

 

***

 

Duże nadzieje pokładałem w fifowej wersji become a legend i póki co, mimo, że jest ładnie obłożona opcjami mającymi zwiększyć immersję z grą, to jednak gameplayowo fajniej bawiłem się przy PESie. No i kamera "gwiazda" IMO dużo gorsza niż ta przy analogicznym trybie w PESie.

 

 

doradzasz co jest przyczyną rozłączeń, a gadasz bzdury, bo nie jest to przyczyną. Poczytaj, popatrz co się dzieje i dopiero snuj teorie. Wobec gości którzy nie wiedzą o czym piszą, grzeczny być nie muszę

Odnośnik do komentarza

U mnie 20 od Netii i co? Dziwnie, że pod moim postem ludzie potwierdzali, że im również nie zrywa. Jak widać masz (pipi)owego neta, więc żale gdzie indziej.

 

 

jak masz doradzać bzdury, to idź doradzać gdzieindziej

 

Gdzie ja tu komuś cokolwiek doradzałem, bo jakoś nie widzę? Poza tym poćwicz kulturalne wypowiedzi to pogadamy. EOT.

 

***

 

Duże nadzieje pokładałem w fifowej wersji become a legend i póki co, mimo, że jest ładnie obłożona opcjami mającymi zwiększyć immersję z grą, to jednak gameplayowo fajniej bawiłem się przy PESie. No i kamera "gwiazda" IMO dużo gorsza niż ta przy analogicznym trybie w PESie.

 

 

doradzasz co jest przyczyną rozłączeń, a gadasz bzdury, bo nie jest to przyczyną. Poczytaj, popatrz co się dzieje i dopiero snuj teorie. Wobec gości którzy nie wiedzą o czym piszą, grzeczny być nie muszę

 

Poczytaj najpierw co to znaczy doradzać komuś, bo ja jedynie wypowiedziałem moje zdanie i nie dawałem ci żadnych porad. Jak już to zrobisz to wrócimy do rozmowy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszyscy tak mają, to chyba zostało celowo zrobione. IMO lepiej teraz wyglądają.

 

No własnie tragicznie teraz te cieszynki wyglądają... nie wierzę, że tak to ma wyglądać bo jest to ewidentny krok wstecz. Właśnie oglądam gameplay z FIFY 13 i tam normalnie pokazują zawodników z bliska po strzeleniu bramki a u mnie nie! Więc o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

now rzuty wolne sa po prostu piekne.

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/136816425

 

od dzisiaj kumepl skaczac nie zawsze zablokuje moj strzal !

 

Bez sensu ze w sezonach towarzystkich jest tylko 5 meczy ! Wystarczy 2 pierwsze wygrac i juz po sezonie - z lekka to z(pipi)ali.

Nie rozumiem tez dlaczego az tak wycieli strone www. Przeciez tam nic juz nie ma ! 0 statystyk, brak historii rozegranych pojedynkow - totalnie nic !

 

Poza tym - najlepsza pila ever !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...