Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się za to odświeżony FUT. Wszystko jest wreszcie jasne i przejrzyste, a otrzymanie na start bodajże pięciu złotych paczek (powrót do FUT, Season Ticket, itp.) sprawiło, że dużo łatwiej było mi znowu zacząć grać. Póki co dla mnie to zdecydowanie najlepszy aspekt gry, zabawa kartami, układanie składów i granie nimi na multi sprawia naprawdę dużo radochy.

Potwierdzam. Olewałem ten tryb przez 2 lata, ale wszyscy o tym pisali i dołączyłem do zabawy dzisiaj. Faktycznie można się przy tym fajnie bawić :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

fifencja kupiona dzisiaj w MM Galeria Łódzka - 179zł za zwykłą edycję, zaskoczenie bo myslałem że bedzie ta nowa globalnie podwyższona cena

 

zagrałem pierwszy meczyk i już widzę parę różnic w stosunku do dema - jest ciut wolniej (w demku narzekałem na ADHD tempo), finesse shot jest bardzo bardzo mocno osłabiony - działa poprawnie właściwie tylko wtedy gdy strzelasz z lepszej nogi, i masz dobry finish stat, inaczej leci w trybuny, natomiast nowym finesse jest zwykły power shot z kółka - 3 bramki z dystansu Ronaldo w pierwszym meczu mówią same za siebie (jest też kilka nowych animacji strzału właśnie do power shota)

 

czekam aż odpalą aktywację online passa to wtedy się zacznie gra :)

 

wracam fifować :music:

 

EDIT. Ultimate Team już działa bez aktywacji online passa, słodko :)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

fifencja kupiona dzisiaj w MM Galeria Łódzka - 179zł za zwykłą edycję, zaskoczenie bo myslałem że bedzie ta nowa globalnie podwyższona cena

 

zagrałem pierwszy meczyk i już widzę parę różnic w stosunku do dema - jest ciut wolniej (w demku narzekałem na ADHD tempo), finesse shot jest bardzo bardzo mocno osłabiony - działa poprawnie właściwie tylko wtedy gdy strzelasz z lepszej nogi, i masz dobry finish stat, inaczej leci w trybuny, natomiast nowym finesse jest zwykły power shot z kółka - 3 bramki z dystansu Ronaldo w pierwszym meczu mówią same za siebie (jest też kilka nowych animacji strzału właśnie do power shota)

 

czekam aż odpalą aktywację online passa to wtedy się zacznie gra :)

 

wracam fifować :music:

 

EDIT. Ultimate Team już działa bez aktywacji online passa, słodko :)

 

Wpisz online passa z poziomu PSS ;)

Odnośnik do komentarza

FIFA miala wprowadzic UT na komorkach i ipadzie, jednak nigdzie nie moge znalezc ich aplikacji. Ktos cos o tym wie ?

Druzyna na UT na start gotowa - pozbieralem wiekszosc pizd z polskiej ligi, caly brazowy sklad, sprzedajac to co dostalem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem co Wy widzicie w tym UT, nie lepiej na początek machnąć sobie karierę np. w Premiere League i grać online rankingowe mecze?

Gdyby byla mozliwosc rozgrywania nadchodzacych meczy online, to pewnie bym sie wciagnal, z sama konsola po prostu mi sie nie chce (no - czasami dla jakiegos osiagniecia, a i tak 3/4 sezonu symulowalem). Dlatego dla odskoczni wole nawet bardziej arkadowe UT, gdzie wszystkie mecze gram online.

Odnośnik do komentarza

EDIT: Nowe rzuty wolne sa piekne. Jak chcemy by np 2 zawodnik przebiegl nad pilka trzymamy LT+strzal i od razu A, 3 zawodnikiem mozemy zrobic to samo i nie wazne czy to bedzie RB+strzal (3 zawodnik) czy strzal + A (1 ktory stoi przy pilce). Przez to mur moze za szybko wybiec, bramkarz robi wykrok, a przeciez 3 zawodnikiem mozemy odgrywac jeszcze zamiast strzelac...

NICE !

 

PS: Jak przesuwac mur do przodu ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...