Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć, co daje preorder Fify 13 na pss (nie jestem w domu nie mam dostępu do konsoli i nie będę mógł sprawdzić do jutra) i czy ewentualny dodatkowy kontent będzie można podzielić i uzyskać na dwóch konsolach w wiadomym wypadku :)? Drugie pytanie kieruję do osób, które pamiętają jak sprawa była rozwiązana w FIFA 12.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie dostaje się drużynę Adidasa i punkty EA, drużyna pewnie będzie "podzielna" ale punkty to wątpię, prędzej to co się za nie kupi.

 

Też mam pytanie odnośnie preordera na PSS- złożyłem to zamówienie wstępnie ale nie mam pewności czy tą grę kupię w tej formie. I teraz pytanie czy nie będę miał żadnych nieprzyjemności jeśli się rozmyślę i nie zapłacę za preorder?

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Witam tak z innej beczki bo szukam i nie umiem poszukać jednoznacznej odp. może ktoś z was już do tego dotarł. Zamawiając pre ordera np ze stronki http://www.sklepe.pl/ jest podane info tylko o drużynie adidasa i o tych 10k punktow ea, natomiast nigdzie nie widzę w pre orderach mowy o 24 paczkach do UT. Na niektórych stronach znalazłem tylko info że bonusem do pre orderow aż do dnia premiery właśnie sprzedawane są tylko te wersje z kartami punktami i drużyną. Choć najbardziej dla mnie prawdopodobną rzeczą jest to iż w pre orderze dają punkty i drużynę a karty są pewnie do osobnej wersji Ultimate której nie znalazłem jak narazie w żadnym sklepie online, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Tak, te karty będą prawdopodobnie w wersji Ultimate, która będzie kosztowała 259zł. Pre-order na nią jest dostępny chyba tylko w Saturnach (płacisz 30zł za metalowe pudełko z kodami i potem ta kwota jest ci odliczana przy zakupie fulla). Możesz też kupić od razu edycję Ultimate na premierę tylko wtedy chyba nie dostaniesz tej drużyny adidasa i kredytów.

Odnośnik do komentarza

do tej pory w zadnej FIFIE nie bylo polskiego jezyka w angielskiej wersji. Jedynie w 09 po dluzszym czasie byla mozliwosci sciagniecia innych komentatorow, szkoda ze tego juz nie robia, w naszej skolei nie ma co liczyc na angielski duet, a czasami czlowiek by odpocza od Szpakowskiego.

Odnośnik do komentarza

do tej pory w zadnej FIFIE nie bylo polskiego jezyka w angielskiej wersji. Jedynie w 09 po dluzszym czasie byla mozliwosci sciagniecia innych komentatorow, szkoda ze tego juz nie robia, w naszej skolei nie ma co liczyc na angielski duet, a czasami czlowiek by odpocza od Szpakowskiego.

 

Ehh :)

W Fifa 12 na PC i na PS 3 kupionej na wyspach bez problemu można wybrać tak polski jak angielski w różnych konfiguracjach (menu po angielsku i mecz po polsku - no problem.) Do tego wybór języka na angielski omija śmieszne ograniczenia z reklamami na koszulkach firm bukmacherskich.

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza
Gość Vesper

do tej pory w zadnej FIFIE nie bylo polskiego jezyka w angielskiej wersji. Jedynie w 09 po dluzszym czasie byla mozliwosci sciagniecia innych komentatorow, szkoda ze tego juz nie robia, w naszej skolei nie ma co liczyc na angielski duet, a czasami czlowiek by odpocza od Szpakowskiego.

Plus Blu-ray i wersji gry na PS3! :sorcerer:

Edytowane przez Vesper
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Vesper

Naprawdę solidny powód, bo jakieś minimalne braki w grafice, zupełnie nieodczuwalne podczas gry mało kogo interesują. Właściwie tylko maniaków grafiki. W którejś edycji FIFY był jeszcze dodatkowy tryb turnieju online, którego nie było na X360. Brak XBL Gold = nie zdobywasz XP. Potrzebne do odblokowywania osiągnięć. Jakiś dowód na to, że 11 nie jest skalowana i przez to wygląda znacząco gorzej? Grałem na obu platformach i nie rzuciły mi się w oczy różnice. A przyjemność z gry ta sama.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Vesper, wystarczy odpalic na jakimkolwiek telewizorze FIFE skalowana do 1080, a ta z PS3 zeby roznice zobaczyc golym okiem, wiec skoncz (pipi)ic farmazony w stylu mendrka(no chyba ze grasz na 25 calowym telewizorku). Sam mimo ze chcialem grac w esl jechalem do saturna wymienic FIFE na 2 platforme, bo bardzo slabo to wygladalo. Zreszta no offence, ale wqrwiajace jest granie z kumplami i ciagle pytania co mowili, bo nic (pipi) przez ten headset nie slychac, zreszta 3/4 moich znajomych nawet go nie posiada. Pomijam juz fakt ciaglego rozlaczania na PSNie i inne (pipi)y. Co do pada takze sie zgadzam, no i MS tez wspiera tytul, 2 lata z rzedu byly turnieje online o 6 tys zl, ale spoko fapuj dalej, ze masz BR, ale nie zaginaj rzeczywistosci - w zasadzie do zeszlego roku FIFA zawsze na PS3 byla slabsza.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o pada, to abstra(pipi)ac od fify pad od xboxa w moich dloniach (niewielkie) sie nie sprawdza. Mam jednego podlaczonego do pc i sporo na nim czesalem w fife 11 i mase innych gier i w moim odczuciu lewy analog jest za wysoko. dual jest ok. Btw, czy byly jakies informacje dot. poprawienia "momentum" w nowej odslonie?? Slyszalem tez, ze maja byc sezony pojedynkow w fut. Widze, ze chlopaki z EA rozbudowuja tryb przynoszacy najwiecej kasiurki. Ost w fucie w 12 kontrakty tak zdrozaly, ze lepiej kupowac w paczkach niz na aukcjach, a paczki najlepiej kupowac za prawdziwe pieniazki i dawac zarobic EA...

btw. Tez nie mam headseta i ze 3x w zyciu gralem z frustratami, ktorzy headset mieli i sluchalem pierdzenia i farmazonow i bluzgow jakichs gimbusow. Bez sensu.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.