Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

krupek1, na pewno ja hehe. w 12 mam 12 sezon właśnie i nie wyobrażam sobie nie grać trybu menadżerskiego w nowej fifie. nie wiem czy to uzależnienie i uwielbienie ale kżda nowa fifa jest dla mnie lepsza i w każdej za pierwszym podejściem widzę dużo nowych rzeczy. puki co ta część jest troszkę trudna ale wiadomo, do opanowania. błędów tej gry na razie nie potrafie wymienić gdyż ich nie dostrzegam. dla mnie na bardzo duży plus to demo. jest ktoś z kartą chętny na kupnofify poprzez pss?

Edytowane przez pele15
Odnośnik do komentarza

Również ominąłem 12, więc nowy system obrony był mi obcy. Bawiłem się dzisiaj nim trochę i chcę poradzić się wymiataczy, czy nie robię karygodnych błędów w obronie.

 

A więc tak, w polu staram się nie za bardzo nie odbierać piłki kwadratem(guzik od strzelania), a ograniczam się jedynie do trzymania X i klikania co jakiś czas R1 po to, aby drugi, nie sterowany przeze mnie gracz również wykonał "contain".

 

I teraz właśnie, ogólnie wszystko jest ok do momentu, gdy komputer znajduje się przed 15 metrem. W tym momencie próbuję wyczuwać, kiedy wciskać kwadrat, no ale cóż, raz to wychodzi, a raz nie. Na forach czytałem opinie, że niektórzy w ogóle nie używają kwadratu, a zamiast tego szybko naciskają wielokrotnie X.

 

To jak to w końcu jest? Odbieracie kwadratem? Może jakieś inne metody? Czy ograniczanie się jedynie do "contain" w polu to dobry pomysł?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

racej usprawniona :)..mi nie raz sprawia taka sama frajde jak gra w ataku xD

No tak, to najlpesza zmiana wzgledem poprzednich wersji, teraz nawet obrona wymaga umiejetnosci, a nie trzymania 1 przycisku...

 

Ktos moze mi lopatologicznie wytlumaczyc jak ustawic wolnego z 3 zawodnikami. Wciskam LB+Strzal podchodzi 2 zawodnik, przywoluje 3go. Jak mam zrobic, by dopiero 3 strzelal, a pozostali przebiegali nad pilka ?

Z bledow: wkurza mnie przeskakiwanie ekranu czasami, jakby lag. Mam nadzieje, ze w fullu to wyeliminuja.

Dlaczego raz sklady sa aktualne, a raz przestawione ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

(...) ta część Fify podąża drogą, która wyznaczyła Fifa12...te wszystkie zmiany z impact engine, odskakiwaniem piłki, ociężałością w sterowaniu i składaniu się do strzału dodają realizmu ale powodują z drugiej strony straszny odruch nerwowy u mnie

 

Mam to samo - za dużo chyba nagrałem się (i nadal gram) w Fife 11 (i jednocześnie ledwie liżłem fife 12 grając w demo tejże) 11 jest bardziej "arcade" ale to mi odpowiada - np. odskakująca nagle od nogi piłka po mocnym podaniu na razie bardziej drazni niż cieszy (w sensie że jest coraz realniej), to samo ogarniecie obrony - na razie mam z tym problem :P Ale myślę że finalnie gdy kupie 13 (a nastapi to jak zamkną serwery 11) po kilkunastu meczach online docenie nową edycje. Bo potencjał ma na pewno większy niż edycja 11 - trzeba tylko to OGARNĄĆ :P

 

Inna sprawa że granie z - jak ktoś już pisał - jest dla mnie nic nie warte i żeby sprawdzić realnie walory 13tki musiałbym zagrać z żywym przeciwnikiem albo online:)

 

PS Z tym impact engine chyba przedobrzyli momentami - kilka razy się już zdarzyło jak grałem w demo że moi piłkarze bez piłki zderzali się ze sobą i przewracali obaj. Przecież w 'realu' na zawodowym poziomie takie sytuacje mają miejsce barrdzoo rzadko

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Jak mnie wku***a ta niby inteligencja atakujących :D pokazują rękami niby biegną a w najważniejszym momencie sie schowają albo zatrzymają ehh =D ani 1 bramki jeszcze nie zdobyłem po klepce z LB

fakt że gram na legendarnym ale w kółko są wyniki 0-0 =D dziesiątki podań i ciężko o kawałek wolnego miejsca że by wyłożyć lub uciec, chociaż może to i dobrze.

Odnośnik do komentarza

Zabrzmi prostacko ale nie obraźcie się - patrzę czy nie ma pirata, bo w momencie jak się ukazuje to znaczy że już grę można dostać. I jak PES jest od przedwczoraj tak FIFy nie ma. Żeby nie było, gram na oryginale na PS3 i czekam bardzo chcąc pograć online :-) PES mi nie podpasił, grałem z 20 godzin.

Odnośnik do komentarza

mega sa strzaly tak samo jak drybling xD

http://www.ea.com/so...s/ugc/135924609

 

na jakim poziomie trudności?

wygląda na amatora patrząc na zachowanie obrońców

grane z kolega ;) co nie zmienia faktu ze chociazby dla nowego dryblingu warto spradzic gre...masa frajdy

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Kocham ta gre, full manual world class, chcialem sie pochwalic brameczkami jest czym, sa takie rzeczywiste ta gra jest niesamowita.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=SwYYvOsmNWI&feature=youtu.be

 

http://youtu.be/iByGx3XGA5E

 

http://youtu.be/E9mzfXjoI6U

 

 

Zobaczcie na reakcje bramkarza w trzecim filmiku !! :)

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...