Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Cos forum nie bangla, bo znowu nie widze ostatniego postu i nie moge go wyedytowac. Znacznie takze poprawili gre bez pilki. Podania przecina sie jeszcze latwiej, mozna kryc od zawodnika, gdyz pilka nie przeleci nam juz kolo nogi. Wslizgi tak samo mocno poprawione, w poprzednich edycjach rzadko ich uzywalem, w obecnej czesto mnie ratuja, podobnie jak lekkie wbieganie przed zawodnika i proba wybicia czubkiem buta futbolowki.

Odnośnik do komentarza

Pograłem pare godzin, dzisiaj poprawie ten wynik z game extenderem który wydłuża czas :) zrobionym przez Fifapolonia. Co tu duzo mowic. Gra jest niesamowita. Ultra płynna, poprawiona ostrosc - zmieniony filtr graficzny - kolory sa bardziej realistyczne, w dzien wyglada jeszcze lepiej a w nocy w koncu o niebo lepiej, wreszcie jak w tv - wczesniej bylo ciemno. Najwazniejsze - gameplay. Każdy aspekt gry jest poprawiony w subtelny sposób, natomiast jak zbierzemy je razem daje naprawde ogromną zmianę. Nareszcie strzały są soczyste, o animacjach nie wspomne, Walcot to Walcot, Diaby jest Diabym czuć ciężkość, różnice pomiędzy drużynami, co więcej nawet inaczej gra sie z milanem a inaczej z city. Wychodzenie na pozycje, AI jest rewolucyjne powiedzialbym wrecz co daje nam wspaniale ruchy na boisku i przeklada sie na akcje. Preorder przez Origin złożony czekam do 28 i zaczynam kariere :)

Odnośnik do komentarza

Teraz chyba bedzie nasz witac skill games, arena bedzie do wyboru z menu.

Zauwazyliscie tez jak ta gra szybko sie laduje i jak szybko chodzi w porownaniu ze swoimi poprzedniczkami ?

PS: Dave mowi, ze jest momentum, bo mu sie obrona ciagle rozjezdzala po straconej bramce :)

mi jak zwykle nie :(

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A mi się obie gry nie podobają :-( W Fife nie gralem z kompem tylko z ludzmi a jako ze w demie nie ma online to zabieraja mi pilke jak dziecku (slyszalem ze komp oszukuje) a przelaczenie na obrone klasyczna powoduje, że nie mogę zabrać pilki W OÓGOLE (biegają sobie dookoła i tyle z tego). Co za padaka :-/

Odnośnik do komentarza

No pograłem trochę i jest lepiej, inaczej się broni niż w 12, odbiór działa LEPIEJ (zawodnik nie zostaje tak w tyle jak nie grafi). Zmieniłem też kamerkę, wziąłem Juve i jestem mile zaskoczony chociaż nie wiem jak skutecznie bronic w polu karnym, czasem odbiór kończy się karniakiem a jak nic nie robię tylko próbuję wejść przed gością to mnie mijają jak tyczki.

 

Co zmienia faktu że dla mnie dalej lepiej niż PES, za sztywny jest produkt Konami jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

A mnie wk***wia te odskakiwanie piłki, podczas większości gry jest ok ale jak przy super akcji chce sie specjalnie leciutko podać żeby strzelić czy tylko przyjąć i technicznym walnąć to piłka ciągle gdzieś ucieka, czasem podam z całej siły i ładnie zgasi czy tam przyjmie, a poda się delikatnie specjalnie i bez trzymania biegu a tu odskoczy jak po**na =D , drugie to że nadal widzę są karne nie wiadomo z czego i ten player impact na 10 meczy we 2 miałem bramki praktycznie z niczego bo to obrońca wpadł na bramkarza lub odwrotnie sie pozabijali o bale.

Ale na szczęście tych dobrych stron jest w ciul i troche ten kompletny drybling to jest magia co daje takie przetrzymanie piłki, minięcie gracza itd. Dużo dużo lepsza od 12stki mimo że to demo.

Odnośnik do komentarza

Pogralismy dzis z easye w obydwie galy i jak dla mnie drybling jest lepszy w pes, glownie przez blyskawiczny czas reakcji zawodnikow. Ja wiem, ze symulacja i w rzeczywistosci tez chwile zajmuje zebranie sie, ale to jest (pipi)a gra. To samo przy strzalach - w pes mozna blyskawicznie strzelic z krotkiej nogi petarde, a w fifie najwyzej wolny niewypal po ziemi. Ogolnie ciezko jest tez zrzucic postawnego obronce z plecow, co jest realistyczne, ale mi sie nie podoba ;f

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Pogralismy dzis z easye w obydwie galy i jak dla mnie drybling jest lepszy w pes, glownie przez blyskawiczny czas reakcji zawodnikow. Ja wiem, ze symulacja i w rzeczywistosci tez chwile zajmuje zebranie sie, ale to jest (pipi)a gra. To samo przy strzalach - w pes mozna blyskawicznie strzelic z krotkiej nogi petarde, a w fifie najwyzej wolny niewypal po ziemi. Ogolnie ciezko jest tez zrzucic postawnego obronce z plecow, co jest realistyczne, ale mi sie nie podoba ;f

 

 

wymieniłeś największe wady PES'a jako zalety. Też fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...