Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to demko nie przekonalo zupelnie, a raczej nawet odrzucilo od tej fify.... pilkarze biegaja jak na futrowani i gralo mi sie troche jak w ping ponga... nie wiem czy 12stka mi sie bardziej nie podobala ...... zamowilem preorder, ale chyba go wycofam ik wezme PESa. Moim zdaniem produkt Konami bije na glowe fife w gameplayu :/ ... szkoda bo bardzo liczylem na ta czesci i kupa, moze w finalnej wersji bedzie lepiej, ale chyb a nie bede ryzykowal bo nie chce byc w plecy 200 zl :/

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie z tym obniżaniem oceny bo zabrakło Campo de Nuevo, jakiś powód musiał być, pewnie Barca za dużo kasy chciała.

Powód jest taki że Konami ma licencje na wszystkie stadiony z La Liga i pewnie się nie dogadali.

 

A jakim jest powodem brak Polskiej ligi ? chyba taki że powoli EA stwierdza że i tak kupicie grę więc zaczynają ucinać licencję by zwiększyć jeszcze bardziej zyski :)

Odnośnik do komentarza

U nas z kazdym klubem musieli dogadywac sie oddzielnie i wystarczylo ze jeden sie nie zgodzil, poza tym wiadomo,w naszym kraju graja najwieksze gwiazdy europy, wiec klubom nie zalezy na promocji i darmowej reklamie, a zaproponowana kasa byla ZA MALA!

Odnośnik do komentarza

 

Nie przesadzajcie z tym obniżaniem oceny bo zabrakło Campo de Nuevo, jakiś powód musiał być, pewnie Barca za dużo kasy chciała.

Powód jest taki że Konami ma licencje na wszystkie stadiony z La Liga i pewnie się nie dogadali.

 

A jakim jest powodem brak Polskiej ligi ? chyba taki że powoli EA stwierdza że i tak kupicie grę więc zaczynają ucinać licencję by zwiększyć jeszcze bardziej zyski :)

 

Niestety beton rządzacy także polską ekstraklasą pewnie chciałby jakąś chorą kasę za umieszczenie klubów strojów itd w grze...

 

( polygamia )

 

O skomentowanie sprawy poprosiliśmy polski oddział EA i przed chwilą otrzymałem komunikat, potwierdzający domysły. W FIFA 13 znów będziemy musieli zadowolić się "Polską Ligą", zapełnioną nieistniejącymi drużynami (na szczęście z prawdziwymi piłkarzami). Tomasz Jarzębowski z EA sprawę komentuje krótko:

Jest to biznes, w którym jedna ze stron nie jest zainteresowana współpracą. Do tanga trzeba dwojga, jeśli ktoś nie chce wyjść na parkiet, druga strona go do tego nie zmusi.

 

 

Wygląda więc na to, że drugi rok z rzędu Ekstraklasa S.A. strzela sobie w kolano, rezygnując z promowania marki swojej, jak i klubów biorących udział w rozgrywkach w hitowej grze, która przez długie miesiące nie opuszcza szczytowych miejsc list sprzedaży. EA zapewnia, że wciąż pracuje nad powrotem licencji na rodzimą ligę do serii FIFA.

 

Naprawdę myślałem, że zeszłoroczna sytuacja będzie jednorazowym potknięciem, tymczasem wygląda na to, że znów pozostaje nam liczyć na moderów, którzy wezmą sprawy w swoje ręce. Szkoda, wielka szkoda, że cofnęliśmy się do czasów "zrób to sam".

 

Poproszony o komentarz rzecznik Ekstraklasa S.A, odpisał bardzo dyplomatycznie:

W naszej ocenie temat współpracy jest ciągle otwarty. Nigdy nie zakładaliśmy, że może być inaczej. Ta współpraca powinna mieć obopólne korzyści, zarówno dla Ekstraklasy jak i EA. Jestem przekonany, że możemy osiągnąć porozumienie, które w efekcie będzie dobrą wiadomością dla naszych kibiców.

Odnośnik do komentarza

mieszane uczucia co do dema...z jednej strony czuć techniczną przepaść nad PES'em ale niestety (dla mnie) ta część Fify podąża drogą, która wyznaczyła Fifa12...te wszystkie zmiany z impact engine, odskakiwaniem piłki, ociężałością w sterowaniu i składaniu się do strzału dodają realizmu ale powodują z drugiej strony straszny odruch nerwowy u mnie - PES jest bardziej dynamiczny - naciśnięcie guzika = reakcja piłkarza przez co podaje,strzela,drybluje mi się lepiej. W Fifie13 tak jakby odbywało to się wszystko z "lagiem". A słabymi drużynami to już rozgrywka będzie przypominać manewry czołgów.

 

Na chwilę obecną mimo wszystko PES13 górą, choć technicznie ułomniejszy, bardziej skłania mnie funem z rozgrywki oferując fajną mieszankę arcade-symulacji w gameplayu

Odnośnik do komentarza

bo tam fizyka nie istnieje. FIFA stawia na realizm, zeby walnac bombe nawet z przed kolana, musisz byc dobrze ustawiony do bramki, pilke, chocby lekko wypuscic, jasne turami futbolu to stojac mozsz kopnac mocno pilke, w PESie strzelasz z kazdej pozycji, nawet z wykroku.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

pograłem troche wkońcu i ja. Później odpaliłem jeszcze raz demko PES, no i co tu dużo gadać, jednak Fifa w tym roku i to spora przewaga po tych demach na korzyść EA. Realizm, animacje, spadło tempo jest podobne do tego w euro. Niema skoku, ale jest dopracowanie względem 12 części i jest sporo smaczków które mają niesamowity potencjał. Preorder złożony.

Odnośnik do komentarza

mieszane uczucia co do dema...z jednej strony czuć techniczną przepaść nad PES'em ale niestety (dla mnie) ta część Fify podąża drogą, która wyznaczyła Fifa12...te wszystkie zmiany z impact engine, odskakiwaniem piłki, ociężałością w sterowaniu i składaniu się do strzału dodają realizmu ale powodują z drugiej strony straszny odruch nerwowy u mnie - PES jest bardziej dynamiczny - naciśnięcie guzika = reakcja piłkarza przez co podaje,strzela,drybluje mi się lepiej. W Fifie13 tak jakby odbywało to się wszystko z "lagiem". A słabymi drużynami to już rozgrywka będzie przypominać manewry czołgów.

 

Na chwilę obecną mimo wszystko PES13 górą, choć technicznie ułomniejszy, bardziej skłania mnie funem z rozgrywki oferując fajną mieszankę arcade-symulacji w gameplayu

Nie wiem, czy wtedy było to zamierzone, ale pamiętam demo PES 2010 i opóźnione reakcje. Jeśli tak to ma wyglądać, niech sobie KONAMI odpuści, bo zanim to opanują, spier*olą kilka odsłon. Zgadzam się z druga częścią wypowiedzi Ficusia.

Odnośnik do komentarza

ja nigdy nie skladalem preorderow na FIFE, bo co roku mozna ja kupic3-4 dni przed oficjalna premiera w sklepach.

 

 

u mnie kończy się to lataniem od sklepu do sklepu i w efekcie przepłacanie w empiku, więc w tym roku spokojnie za 189 zł łykne preordera

 

A zamierza ktoś grać w trybie kariery ? Mnie Fifa 12 pod tym względem wciągnęła na tyle, że rozegrałem 5 sezonów, mocno przy tym podszkoliłem swoje umiejętności w piłce kopanej.

 

 

tak z ojcem co roku rozgrywamy sezony kariery we dwóch w jednej drużynie. Niestety w 12 tce nie było to rajcowne, bo sztuczna inteligencja grała w coś co piłki nożnej wcale nie przypominało. W euro była poprawa gry konsoli, a tu widzę powrót do dobrej rozgrywki, więc napewno sezony pójdą w ruch, zwłaszcza, że mają być bardziej rozbudowane

Odnośnik do komentarza

ja nigdy nie skladalem preorderow na FIFE, bo co roku mozna ja kupic3-4 dni przed oficjalna premiera w sklepach.

 

 

u mnie kończy się to lataniem od sklepu do sklepu i w efekcie przepłacanie w empiku, więc w tym roku spokojnie za 189 zł łykne preordera

 

A zamierza ktoś grać w trybie kariery ? Mnie Fifa 12 pod tym względem wciągnęła na tyle, że rozegrałem 5 sezonów, mocno przy tym podszkoliłem swoje umiejętności w piłce kopanej.

 

 

tak z ojcem co roku rozgrywamy sezony kariery we dwóch w jednej drużynie. Niestety w 12 tce nie było to rajcowne, bo sztuczna inteligencja grała w coś co piłki nożnej wcale nie przypominało. W euro była poprawa gry konsoli, a tu widzę powrót do dobrej rozgrywki, więc napewno sezony pójdą w ruch, zwłaszcza, że mają być bardziej rozbudowane

 

gdzie ty masz tego preordera za 189? na ultimie 219,gram.pl podobnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...