Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

easye@ Gdyby ta wersja naprawdę wyglądała tak chu*owo jak piszesz, względem wersji na X360, to chyba byłoby coś o tym na necie, right? Tymczasem ja nic nie widzę. Nawet fanboje konsol, wytykający grafikę w największych crap'ach o tym nie piszą.

 

PS. W du*ie mam jakąś obronę sprzętu RTV. Nie mam w tym interesu.

Odnośnik do komentarza

To zajrzyj do tematu FIFA 11. Tak samo mam w (pipi)e udowadnianie Ci czegokolwiek. Gasz, jak rozmowa z Mendrkiem. FIFA 10 i 11 wygladaly gorzej na PS3 bo byly w nizszej rozdzielczosci, byla bardziej rozmazana. Sam porownywalem u siebie obie wersje. Tak czy siak 12 i 13tka juz na PS3 sa skalowane do 1080p, wiec i tak dobrze, ze EA w koncu to zrobili (podobno musieli z kodem sie natrudzic, bo PS3 nie ma wsparcia sprzetowego)

 

EDIT: http://www.lensoftru...hot-comparison/

 

Po tych obrazkach (pipi) widac, chodzi glownie o to, ze jak grales na pro oddalonej kamerze to na PS3 wszytsko bylo rozmazane, dzieki wyzszej rozdzialce na Xie obraz byl ostry jak zyleta, ale musialbys to zobaczyc na zywo na TV>40 cali, bo screeny tego nie oddaja, roznica, gdy odpaliles 2 konsole jednoczesnie byla ZNACZNA.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

OK, mniejsza o to, bo i tak w tym momencie to nic nie zmienia. Nikt już w 11 nie gra. Ja pisałem o polskim i angielskim komentarzu jako plusie wersji gry na PS3. Skoro w tej chwili grafika wygląda OK, to po co w ogóle wyjeżdżałeś z oprawą w poprzednich częściach jako argumentem? Pozostaje tylko rozmowa przez HS, która nie każdego interesuje, podobnie jak nie każdego interesują obie wersje językowe (jednak o ile HS można dokupić, jeśli ktoś bardzo chce, komentarza nie wgrasz) Zostaje jeszcze to co napisałem wyżej: brak XBL Gold = nie zdobywasz XP (niezbędnych do osiągnięć/trofeów). Co jakiś czas pojawiają się też wyzwania meczowe i nie pamiętam teraz dokładnie, czy do tego też nie potrzeba Gold'a.

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem demo fify, odpalam, oczywiście do włączenia potrzebny jest origin od ea. Ściągam origin, oczywiście sam origin nie wystarcza, trzeba zakładać konto. Od 10 minut próbuję założyć konto ale jakiego emaila bym nie wpisał to mam komunikat 'znaleziono konto z podanym adresem email'. Oczywiście nigdy nie zakładałem tam konta, więc opcja 'przywróć hasło' nic nie daje, bo oczywiście jak wpisuję email to go nie znajduje.

Co za Z.J.E.B.A.N.A. instytucja z tego EA.

 

JAK ŻYĆ (pipi)A?

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak długo. W 10 też miał się nie najgorzej, mimo tych wszystkich błędów (np. loby). Może wyłączą serwery jak 13 będzie na rynku już trochę czasu (chociaż w 10 nie było Online Pass'a, tutaj niektórzy za niego płacili, ale wątpię, żeby to miało jakieś znaczenie). Grają chyba głównie ludzie, którym żal było wyłożyć kasę na 12. Tacy raczej nie zwracają uwagi na grafikę. Jak wyjdzie 13, część z nich kupi poprzednią edycję.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Nie przecze że gram w 11 online bo szkoda mi kasy na 12. Zdaję też sobie sprawę że lada chwila (zapewne do końca roku) wyłączą serwery 11. Po prostu nie stać mnie na kolejną edycje co roku za 200zł; a i demo 12 nie było dla mnie jakieś mega rewolucyjne względem 11:) Liczę natomiast ze demo 13 da mi takiego kopa że zrozumiem że czas przejść z fifa to "teraźniejszości" :) A to stwierdzę dzisiaj po kilkunastu zagranych meczach w demo :) A sobie i Wam życzę żeby ta fifa 13 rzeczywiście okazała się rewolucją na miarę 2013 roku ;)

Odnośnik do komentarza

Ok, ściągnąłem na laptopa tyle, że nie mam pada i gram na myszce xD Poziom amator, bo wyższego nie ogarnę na takim sterowaniu, wrażenia pozytywne, skill games fajowe, poprawiona gra z pierwszej piłki (nareszcie), na minus auto-karne, które występowały już w 12, wiem, że to niby realistyczne, że można sfaulować samą grą ciałem, ale gameplayowo to mega chybione rozwiązane, nadające rozgrywce losowy przebieg.

 

Więcej jak ściągnę demo na PS3 i ogram gierę na manualu.

 

 

E: O i jeszcze zapomniałem, czemu do jasnej cholery nie ma trybu areny na starcie, tylko trzeba wybierać go jako opcje z menu, EA why?

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Obilo mi sie o uszy, ze opcja areny nie bedzie domyslna, beda nimi skill games, zarowno podczas loadingow, jak i w glownym menu. Moze dlatego.

ściągnąłem demo fify, odpalam, oczywiście do włączenia potrzebny jest origin od ea. Ściągam origin, oczywiście sam origin nie wystarcza, trzeba zakładać konto. Od 10 minut próbuję założyć konto ale jakiego emaila bym nie wpisał to mam komunikat 'znaleziono konto z podanym adresem email'. Oczywiście nigdy nie zakładałem tam konta, więc opcja 'przywróć hasło' nic nie daje, bo oczywiście jak wpisuję email to go nie znajduje.

Co za Z.J.E.B.A.N.A. instytucja z tego EA.

 

JAK ŻYĆ (pipi)A?

Mimo wszytsko dzieki temu masz dostep do wszystkich swoich statystyk, do tego dochodzi UT i Twoja druzyna wlasna, wiec inaczej, niz za pomoca stworzonego i powiazanego konta tego sobie nie wyobrazam.

 

PS. Jest juz demo na Xie ? Wybiegac z pracy ??

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Podgrzeje troche atmosfere z for zagranicznych:

 

"Excellent pace at slow speed, awesome first touch mistakes, great build up runs from your teammates, great tackles, more fluid than fifa12 for sure. If the demo is so enjoyable, i am very optimistic for the final version..."

 

"The first touch is really punishing me. Been rape by AC Milan, where 2 goals were gifted by poor first touch by Lescot and Kolarov. I'm playing on semi for pass and shot and manual on cross, fucking hard as hell. Could only scored once with Nasri. Overall it feels good. Not Fifa 12.5. More like 12.85 or something."

 

"Another nice little feature is that the crowd reacts when you are closing in on the box.

 

Played a through-ball too Milner and the crowd just went nuts.. And then I missed it and they won't "Oooooooooow..."

 

FCKING AWESOME!"

 

"You can definately feel the difference between the likes of David Silva and Yaya Touré.

 

Silva is the little nifty, technical player that have alot of flair in his play.

 

And Yaya more heavier and feels alot more like that working machine you need in the middle of the field"

 

"You might be glad to here that the AI actually doesn't try and play the ball all the way through the defence - They actually shoot outside the box now 001_smile.gif

 

You'll get punished on counter attacks too (The AI is really deadly infront of goal now) - I'll bet Placebo is glad to hear this wink2.gif

 

The first touch control makes the game much more unpredictable to. Really cool feature!"

 

"ok czas na moja skromna opinie.

 

Poziom trudnosci - World Class

 

1 mecz wygralem 1-0, 2 mecz 2-2 (przegrywalem juz 0-2) i wygrana w karnych.

 

 

PC gra duzo duzo lepiej.

Ciagle centry, nie sygnalizowane strzaly z wiekszej jak i blizszej odleglosci.

Techniczne zagrania do partnera obok tzw podcinka - robi wrazenie.

Gdy komputer "poczuje krew", gdy zwolni sie korytarz do sytuacji 1vs1 z bramkarzem, cpu wypuszcza sobie pilke i gna do przodu.

Walka bark w bark wyglada duzo lepiej. System kolizji na + ale znajac zycie zaraz w necie znajda sie filmiki z bugami - nie wierze ze EA naprawilo to w 100% bo i nie wiem czy to wykonalne..

CPU potrafi zagrac daleka pilke na dobieg, gra skrzydlami ale i nasi zawodnicy podlaczaja sie do akcji. Widac, ze jest to zywy mechanizm dzialajacy dla wspolnego dobra tj. strzelenia gola.

Sedziowie techniczni z tablica z nr przy zmianach - mala rzecz a cieszy smile.gif

 

Odskakiwanie pilki. Kurde swietna sprawa bigsmile.gif

Rzucam prostopadla pilke i mysle"no to teraz kontra" bach pilke zle przyjalem a ze chcialem od razu ruszyc to pilka odskoczyla na tyle, ze przeciwnik ja przechwycil.

Ratowalem sie wslizgiem ale faulowalem... smile.gif

 

Bylem poirytowany, ze pes nie wypuscil dema nr2 na pc ale teraz ? WBIJAM W TO.

Mam swietna kopanke na kolejny rok"

Edytowane przez raulos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...