Skocz do zawartości

Max Payne 3 - Multiplayer


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak nie szczęście. Dzisiaj też zero problemów. O (pipi)a.

Rozi jak gra się w pojedynke wszystko jest cacy. Gorzej jak masz 8 typa w ekipie - zwisy, wyłączanie się gry, nieskończone pobyty w kill screenie (nie wiem jak to nazwać inaczej :P ) no i ten masakryczny czas loadingów.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem swoje 3 partie w deathmatch'a z ktorych to 1 wygralem :dance2: - walka byla wyrównana, gdyz wszczscy bylismy poczatkujacy.

nie wywalilo mnie ani razu, tak wiec ja zostaje i zobaczymy, gdzie mnie to zaprowadzi..

narazie miacham UZI - lekka, szybka do tego w pomieszczeniach sprawdza sie wyśmienicie (wydaje sie dobra na poczatek).

a wy, jak tam, czym sie bronicie ?

Odnośnik do komentarza

Zapraszam co crew "Tropa de Elit PL", jak bedzie wieksza ekipa bedzie mozna pograc z innymi gangami, dodatkowe exp i tytuly. A samo multi naprawde niedopracowane, sporo bugow, zawiasow itp, ale gra i tak jest miodna, troche grania na pewno bedzie.

poty co jestem wolnym strzelcem i nie ogrywam zadnego multi, tak wiec chetnie sie wbije do jakiegos klanu jesli mnie zechca w ogole :ph34r:

napisz co i jak i sie ugadamy? a moze ktos tworzy jakis PSX Klan? :sorcerer:

co kolwiek bedzie sie dzialo to ja jestem IN :i_am_so_happy:

pozdrawiam..

 

w socialu rockstara mam nick 'greczyna' a crew to 'tropa de elit pl' wiec smialo dobijajcie, mozna byc w kilki klanach jednoczesnie oczywiscie zeby to zrobic trzeba zarejestrowac sie na http://socialclub.rockstargames.com/.

Edytowane przez Greczyna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja również jestem po kilku godzinnej sesji i praktycznie zero problemów .

 

A multi jest zaje,bisteee, zdecydowanie lepsze od RDR i GTA4. Tylko mało mapek...

 

Bedom ;) I pewnie te najciekawsze pojawią się na sam koniec.Na obecnych mapach akcje w wieżowcu Branco rządzą !!!

 

To fakt jest zdecydowanie najlepsze. Z każdym kolejnym tytułem R* widać pod tym względem tendencje zwyżkową to tylko dobrze rokuje na przyszłość (GTAV ) :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ja również jestem po kilku godzinnej sesji i praktycznie zero problemów .

 

A multi jest zaje,bisteee, zdecydowanie lepsze od RDR i GTA4. Tylko mało mapek...

 

Bedom ;) I pewnie te najciekawsze pojawią się na sam koniec.Na obecnych mapach akcje w wieżowcu Branco rządzą !!!

 

To fakt jest zdecydowanie najlepsze. Z każdym kolejnym tytułem R* widać pod tym względem tendencje zwyżkową to tylko dobrze rokuje na przyszłość (GTAV ) :)

 

O tym samym myślałem wczoraj grając ;]

Odnośnik do komentarza

Jesli jest ktoś zainteresowany grą w multi to wyślijcie mi zapkę PSN ID: bazyliszek

 

http://socialclub.ro...com/crew/p0lska

 

jeśli ma ktoś konto na social clubie to zapraszam do linku powyżej do polskiej drużyny jest nas mało ale szukamy członków (ale nie pitolków) jak ktoś nie ma konta to niech se założy gra nabiera innego wymiaru ale bez efektu 3d ok zapraszam gram prawie codziennie po 15 do 22 z przerwami

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sprawy techniczne to to multi jest najbardziej zje.ba.ne ze wszystkich w jakiekolwiek w życiu grałem, od balansu broni, po detekcje, ...., ..., ..., zwiechy,..., metchmaking, loadingi, długo by jeszcze wymieniać. Jak ktoś mi napisze, że multi technicznie jest lepsze od choćby nawet RDR to niech się idzie pomodlić :) Byle wbić trofiki za ten bubel multi i nigdy więcej, choć nie wiem czy dam radę bo po dzisiejszym dniu już tracę cierpliwość.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o architekturę multi, to naprawdę jest do dupy - dzielenie graczy tak, że w jednym teamie są ludzie z rangami ~10, a w drugim ~30; kretyńsko rozwiązany sposób balansowania teamów w trakcie rozgrywki (np. mój team prowadzi 60 - 20, robię najlepszy wynik w drużynie, po czym dochodzi do "balansowania drużyn" i na ostatnie dwie minuty przerzuca mnie do przegrywającego składu o.O), nie mówiąc już o tym, że żebym mógł sobie spokojnie pograć, to muszę wybierać tryby do 8 graczy, bo w przeciwnym wypadku prawie na bank nie dogram do końca bo mam nat2 i mnie disconnectuje.

 

To wszystko nie zmienia faktu, że multi mi się podoba, w najgorszym wypadku i tak za tydzień uderzam na wakacje, wracam na początku lipca, może do tego czasu coś w kodzie poprawią.

 

Panowie, może by się na jakiś wieczór ustawić na team deathmatch (np. PSXE vs Feel the Payne)?

 

Jakby się jeszcze dało grać w teamie w więcej niż 2 osoby znajomych to czemu nie :) Ostatnio w 3 próbowaliśmy to ni cholery nie szło nic zagrać razem :)

 

Może jak się zrobi prywatny mecz i po prostu do niego pozaprasza ludzi, to zadziała.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Ejjj gra ktośśś teraz?

 

Trwa specjalny Social Club event z ludźmi z R* jest beka jak nic xD Niedawno z nimi grałem tylko (pipi)a jak na złość nikt nie gra znajomych. Czy z Feel The Payne a można pokazać ekipe hehe.

No i więcej expa teraz wpada, anyłej jakby co to wbijaćc :(

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

dzis gralem w teamdeadmatch 16 i jest ok.

za kazdym razem wpada okolo 1/5 paska EX potrzebnej do promocji na nastepny level, takze git.

aha... jak gram w team'ie w ktorym przewodzi bazyliszek to prawie zawsze jestem naprzeci, a nie w ekipie, jak byc powinno - to jest jedyne mE rozczarowanie :verymad:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

ze słupkiem mi bardzo nie idzie, co chwile nas rozłącza :confused: Ależ jestem dzisiejszym dniem z multi sfrustrowany :confused:

 

powiedzcie mi, czy jest jakoś dostępna opcja dołączenia do znajomego, czy jedynym sposobem dołączenia do gry jest dostanie od niego zaproszenia?

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...