Skocz do zawartości

Max Payne 3 - Multiplayer


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

ze słupkiem mi bardzo nie idzie, co chwile nas rozłącza :confused: Ależ jestem dzisiejszym dniem z multi sfrustrowany :confused:

 

powiedzcie mi, czy jest jakoś dostępna opcja dołączenia do znajomego, czy jedynym sposobem dołączenia do gry jest dostanie od niego zaproszenia?

jedyną opcją jest dostanie zaproszenia od osoby z którą chcesz grać.

 

(jeśli uda Ci się podłączyć :) )

 

zauważyłem, że gdy grasz w zespole np. 3 osoby i wyszukujesz pokoju to na 99% kogoś z drużyny wywala do ekipy przeciwników (prawdopodobnie dla zbalansowania liczby graczy w obu drużynach) jednak gdy zacznie się nowy mecz lub podłączy was do pokoju w którym rozgrywka się dopiero zacznie zazwyczaj nie rozdziela teamu.

 

max payne 3 multi = wielkie w(pipi)ionko

 

1 na 5 meczy nie da się dokończyć z losowych problemow (migracje hostów, connection problem, błąd PSN)

 

multi samo w sobie jest arcyciekawe i ma wiele do zaoferowania ale do czasu naprawienia wszystkich bug;ów gra jest strasznie irytująca.

 

aha i na koniec...dlaczego nie ma możliwości wyciszenia graczy podczas meczu? wtf tych italiano i innych germanow nie można słuchać !!!

 

zapraszam do p0lska Crew jeśli nie zraża was to co napisałem powyżej hs mile widziany

http://socialclub.rockstargames.com/crew/p0lska

Odnośnik do komentarza

ze słupkiem mi bardzo nie idzie, co chwile nas rozłącza :confused: Ależ jestem dzisiejszym dniem z multi sfrustrowany :confused:

 

powiedzcie mi, czy jest jakoś dostępna opcja dołączenia do znajomego, czy jedynym sposobem dołączenia do gry jest dostanie od niego zaproszenia?

 

Udało się pograć ile 2 minuty?

 

Ktoś prędzej napisał, że gra się dobrze jak gra się samemu, ewentualnie we dwóch. Jak już jest więcej to zaczynają się cyrki.

Tak samo nie kumam, gram z ludźmi z jednej Ekipy, wychodzimy z jednego lobby a i tak nas rozłącza.......................WTF?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla chcącego nic trudnego...

 

i ja własnie w tej sprawie, co by sobie ułatwić teraz nieco rozgrywkę.

ponieważ dochodzę juz wielkimi krokami do lvl 20 :woot: chciałbym sie od was dowiedzieć(tych którzy sa w temacie), na jaka zabawkę

najlepiej sie teraz przerzucić, bo jak wiadomo zostają uaktywnione nowe bronie wraz z promocja 20 lvl'u.

mam juz upatrzoną jedna taka, ale wpierw chce zasięgnąć rady fachowców :blum1:

jak mi jakaś przypasi to ładuje +

 

własnie przypomniało mi sie, ze jestem dłużny Słupkowi jednego :wallbash:

 

 

p.s

gra mi sie świetnie i w ogolę mnie nie wywala...

a jedyny problem, jaki jest to brak czasu :wacko:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Ja początkowo grałem pierwszymi uzikami na akimbo (dostępne od 6 poziomu broni) i wymiatałem strasznie. Teraz po wbiciu 10 poziomu i 1000 killsów postanowiłem przerzucić się na jakąś broń długą ale idzie mi tragicznie. Jestem o niebo lepszy w zwarciu. Wracam więc to małych pukawek i obecnie janie z pierwszymi dostępnymi pistolecikami. No i ponownie koszę choć już nie tak mocarnie jak z uzikami bo mam po prostu mniej ammo w magazynku hehe. Z całego mego postu leci taka oto nauka - graj tym co ci pasuje. Nie staraj się janić z tej przepakowanej snajperki za 10000$ skoro ci z niej kompetnie nie idzie. Nie biegaj na akimbo skoro nie potrafisz grać w zwarciu itd. Trzea odszukać swój styl w tym (technicznie zyebanym) wciągającym multi.

Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem zbyt dużo - dopiero mam level 6 i bardzo odpowiada mi zestaw: uzi + śrutóweczka (z upgrade Range na poziomie 2 broni). Śrutóweczka z bliska zabija przy pierwszym strzale, uzi jest idealne na trochę dalszy zasięg. Jak spotkam kogoś ze snajperką albo karabinem szturmowym to uciekam :blum2:

Tydzień podwójnego doświadczenia w MW3 skutecznie mnie odciągnął od Max Payne, ale w wolnej chwili wracam do multi.

Odnośnik do komentarza

w małych, zamkniętych pomieszczeniach zdecydowanie macie racje, comba np. uzi + uzi wygrywa bezsprzecznie.

wiem, bo sam tak grałem jakis czas temu, ale w takiej kombinacji w ogole sobie nie radze na wolnej przestrzeni, gdzie bron długa nie ma sobie równych, a ja lubię od czasu do czasu ustrzelić cos z dala :)

 

aha...

możną ustawić comba, tak by załączały sie automatycznie po odrodzeniu(trochę to przełączanie jest irytujące)?

 

i jeszcze jedno...

da rady zwiększyć wagę ekwipunku?

_____________________________

aha...

nie zauważyłem, moja wina(zawsze mi mało) :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

mnie również irytuję, że skoro mam wyekwipowane dwie takie same giwery to gra nie rozumie, że po respie chce z nimi biegać. cholernie irytuje nieustanne przestawianie na dual wield po odrodzeniu się. zwiększyć wagę ekwipunku? chodzi Ci chyba o większy udźwig, si? po którymś tam poziomie dostałem zwiększenie udźwigu.

Odnośnik do komentarza

podobno 619500 xp

a mnie sie wydaje, ze to sciema!

dlaczego.. a no dlatego, ze ja nie jestem jakims wyjadaczem, czaly czas gram, tak samo z ta sama bronią i specjalnie nie zauważyłem różnicy dopełniając pasek levelu do końca, czy to przy 11, czy 17 lvl'u.

caly czas pokonanie lvl'u zajmuje mi okolo 60 min. i czasem więcej, ale nie specjalnie dłużej.

 

poruwnujac z Red Dead Redemption różnica jest ogromna.

 

p.s nie szykuje sie jakies podwójne XP ? :P

Odnośnik do komentarza

Również czekam na podwójne expy, potrójne etc. Z RDR Rockstar często robił takie dni więc liczę, że i z Maxem będzie podobnie.

Obecnie wbiłem 25 level i w sumie jakoś idzie. Przydałaby się już paczka z nowymi mapkami.

 

A co do broni, ja praktycznie od początku (czy zaraz po odblokowaniu) koszę MINi-30. Dla mnie na razie najlepsza broń, zarówna na daleki dystans jak i na bliskie pojedynki.

Oczywiście MINI-30 z zainstalowanymi "bajerami".


 

Pytanie za plusika ;] kto wie/wytłumaczy mi na jakiej zasadzie działa Paranoja w zwykłym deadtmatchu? :o

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W team na tym że nie potrafisz rozróżnić reszty od swoich i wszyscy przez jakis czas są "tacy sami " przez to chwilowa paranoja i ogłupienie

EDIT: ale w zwykłym ? hmmm to mnie zażyłeś ;)

 

Ogólnie tak jak wspomniałeś brakuje już nowych mapek :confused: co do używanej broni praktycznie od prawie samego początku 2x1911 = ideał

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

naprawdę nie wiem o co B ?

grałem dobre kilka godzin w deadmatch'a i nic takiego mnie nie napotkało, przydarzyło sie, co byłoby godne uwagi :greeting:

 

 

Paranoja to perk (burst) dzięki któremu przeciwna drużyna widzi swoich ludzi jako przeciwników. Nawet wtedy może ich zabijać.

A mnie zastanawia czy i jak działa ten burst w zwykłym deadmatchu gdzie każdy jest przeciwko każdemu, każdy jest wrogiem więc...

Odnośnik do komentarza

Paranoja to perk (burst) dzięki któremu przeciwna drużyna widzi swoich ludzi jako przeciwników. Nawet wtedy może ich zabijać.

 

ale ja to Wiem !!!

deadmatch'a

bo widzisz w team deadmatch'a grałem i jak najbardziej spotkałem sie z tym zjawiskiem - yanilem w tedy, jak hollera, heh..

nie ważne kogo zabijam, ważne ze XP wpada :ph34r: a kto to jest, to juz malo wazne..

jak czerwony to znaczy wróg, a to znaczy FULL ATTACK :blum2:

i tak do 50 lvl'u

____________

aha..

czy wam sie to podoba, czy nie, muszę was (mój klan: FTP)poprosić o pomoc przy jednym trofeum z obstawianiem w Wojnie Gangów.

może na weekend ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Świetna sprawa z tym eventem , wczoraj grając z jednym z developerów dokładnie MaxPayneDev16 podczas rozgrywki leciała seria pytań i odpowiedzi :) No i nie ma to jak obrewać od samego twórcy R* ;)

 

Z tym DLC dali ciała, taka klimatyczna mapa a nikogo zazwyczaj tam nie ma :/ Czy nie mogli tego wrzucić w podstawę a nie całkiem odosobniony tryb dla jednej tylko mapy to przecież głupota. Mam nadzieje że wraz z kolejnymi dodatkami to się zmieni

Odnośnik do komentarza

napra

bo na tych Large to niezły młyn się robi, chaos i zero taktyki tylko bezmózgie napie.rdalnie :confused:

 

to wyobraź sobie, co sie dzieje na tych małych arenach, jak: biuro(nie pamiętam nazwy dokładnie :confused: ), w dużym DM.

jak dla mnie to massaka, ale sa i plusy...

2 x karabinki i XP leci w gore w zayebistym tępię... mój max na dzień dzisiejszy do 32 kill'i

możecie wierzyć, bądź nie, ale nie ma lepszej opcji na Next Level :music:

trzeba tylko to lubić, heh...

 

a wracając do TDM, ktos napisał ze osoby w Team'ie maja dodatkowe XP, mogę wiedzieć, za co i w jakiej postaci ?

___________

jakie błędy ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...