Skocz do zawartości

Max Payne 3 - Multiplayer


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Noom zaskakująco dobra ustawka jak na pierwszy raz i w sumie dosyć spontaniczny ;]

Trochę się nas zebrało, ja ogólnie tylko dokończę singla i jestem chętny na regularne granie. W końcu trzeba wbić ten 50 level, platynę i odblokować demo GTAV :sorcerer:

 

PS. O co chodzi w tej opcji w multi - "ticker activity" low albo high?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wam, ale mi się lepiej grało jak byliśmy przeciwko sobie. Jest większa satysfakcja z ubicia Bansai'a czy Słupka niż jakiegoś randoma :P

 

Leee, co to za satysfakcja jak bijesz w plecy hehe :D.

 

Razem by sie fajnie cioralo jakby z 8 osob bylo, team deathmatch po 4 a potem na public gang wars czyli istna kopalnia expa :D. Zagralem wczoraj 2-3 mecze jeszcze i 2 lvle wbilem.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo :confused: Specjalnie kupiłem kabel żeby obejść router i się bezpośrednio wpiąć w internet i chvj, drugie gniazdko w pokoju w akademcu jest zepsute, a że się zbliża koniec semestru, to zanim się majster zjawi to minie masa czasu. Są dwie gry, w których mam problem z netem: NBA Jam on Fire, a teraz jak na złość Max. (pipi).

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Multi w ogóle jest kompletnie niedopracowane, słabo zbalansowane i zabugowane np. co chwilę jest problem z respawnem, nie pojawia się licznik z X po śmierci, są duże opóźnienia itp itd.

 

Ale i tak gra się fajnie... szkoda, że tych map jest tak żałośnie mało.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Gra sie super, jednak tak jak mowilem 3 osobom z ktorymi dzisiaj gralem, od strony technicznej jest to straszna fuszerka. Rozlaczanie, zwiecha konsoli, rozrzucanie teamu po innych druzynach czy nawet zostawianie niektorych w lobby. Max mial od premiery juz 2 patche a problemow jakos nie ubywa.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam co crew "Tropa de Elit PL", jak bedzie wieksza ekipa bedzie mozna pograc z innymi gangami, dodatkowe exp i tytuly. A samo multi naprawde niedopracowane, sporo bugow, zawiasow itp, ale gra i tak jest miodna, troche grania na pewno bedzie.

poty co jestem wolnym strzelcem i nie ogrywam zadnego multi, tak wiec chetnie sie wbije do jakiegos klanu jesli mnie zechca w ogole :ph34r:

napisz co i jak i sie ugadamy? a moze ktos tworzy jakis PSX Klan? :sorcerer:

co kolwiek bedzie sie dzialo to ja jestem IN :i_am_so_happy:

pozdrawiam..

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Zapraszam co crew "Tropa de Elit PL", jak bedzie wieksza ekipa bedzie mozna pograc z innymi gangami, dodatkowe exp i tytuly. A samo multi naprawde niedopracowane, sporo bugow, zawiasow itp, ale gra i tak jest miodna, troche grania na pewno bedzie.

poty co jestem wolnym strzelcem i nie ogrywam zadnego multi, tak wiec chetnie sie wbije do jakiegos klanu jesli mnie zechca w ogole :ph34r:

napisz co i jak i sie ugadamy? a moze ktos tworzy jakis PSX Klan? :sorcerer:

co kolwiek bedzie sie dzialo to ja jestem IN :i_am_so_happy:

pozdrawiam..

 

Ludzie, ten temat ma raptem 3 strony, przejrzyjcie je ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...