Skocz do zawartości

Max Payne 3 - Multiplayer


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

max-payne-3-multiplayer-video-series-part-1-news-2.jpg

 

Temat o trybie multiplayer. Ustawki, wspólne granie itp. itd.

 

 

Jak Słupek już mówił, zróbcie sobie profil w Social Clubie (http://socialclub.rockstargames.com/) i dołączmy do wspomnianych Crews (albo zróbmy PSXowy). Będzie łatwiej dzielić się statystykami, porozumiewać.

 

Mój SC ID: TheRozinho

Forumowy Crew: http://socialclub.rockstargames.com/crew/psx_extreme

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Rozi wysłałem Ci zaproszenie do ekipy.

 

Założyłem Crew "Feel The Payne" zapraszam wszystkich (wyszukiwanie po nazwie lub ID). Jak na razie żadnych wytycznych, po prostu zbieram-szukam ludzi którzy chcą wybadać multi w Maxie. Jak to się je, jak wyglądają ekipy (btw w Crew leci więcej XP) - coś więcej, na poważnie to potem będzie można myśleć.

 

-headset jest

-na multi chętny jestem dopiero po singlu

 

PSN ID SlupekPL

SC ID SlupekPL

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Zrobię może Crew PSX Extreme, tylko jaki wybieramy typ:

- CHATTER BOXES

- THRILL SEEKERS

- REBELS

- SOLDIERS

- ALL STARS

- NO TYPE

 

?

:sorcerer:

 

Słupek, można zrobić forumowy Crew, będzie lepiej :>

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie to o godzinie 19 wysylam wszystkim dostepnym na liscie zaproszenia, kto sie stawi ten sie stawi, jak macie HS to wlaczcie i cioramy do oporu.

 

PS. Jak ktos nie gral multi to niech sobie pocwiczy chwile przed ustawka, oczywiscie jak cos to przez HS sie bedzie podpowiadac co i jak.

Odnośnik do komentarza

Do dupy takie granie. Ekipa świetna, wszystko niby okej, ale gra robi mnie w balona pokazując co chwilę moją drużynę na czerwono i strzelam do swoich. Wytłumaczcie mi to bo nie ogarniam. Da się to gdzieś ustawić, zmienić? O co kaman?

Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi patrze nie ogarnia jak się używa adrenaliny w MP :) W multi pod R3 odpalamy BURST'a czyli swoisty LIMIT BREAK z serii Final Fantasy :P Każdy burst ma 3 poziomy. Aby dojść do 3 poziomu trzeba wypełnić wskaźnik adrenaliny na maxiora. Poświęcając cały pasek adrenaliny odpalimy najmocniejszą wersję burst'a uzyskując zazwyczaj efekt drużynowy. 2/3 paska sprawia, że burst działa na ludzi z ekipy będących w naszym polu widzenia. 1/3 bursta daje bonusy tylko dla nas. Pasek adrenaliny można też wykorzystywać do odpalania shootdodge'a czyli flagowego rzucania się z giwerą przed siebie. Pro tip - nie naciskajcie lewej gały po oddaniu skoku a będziecie mogli leżeć na glebie i odpalać frajerów leżakując im pod nogami :) A co z bullet time'em takim jak w singlu? Tego bursta dostaje się chyba na 4 czy 6 poziomie - wtedy pod R3 będziemy mieli slow-mo jak w singlu. Ciekawi mnie czy w przyszłości R* doda jakieś nowe bursty, jakie nowe mapy ujrzymy (ja chce sztachotekę z singla! ) no i czy będą zombies? :) Multi jest genialne i sprawiło, ze mam problem z graniem w sp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.