Skocz do zawartości

Max Payne 3 - Multiplayer


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

40 LEVEL i 5000 killi wpadło ! Jestem hardkorem :)

 

i jak teraz wpada XP'o, dużo szybciej, odczułeś jakaś różnicę w ogóle?

______________________________________________________

a samemu nie można z kumplami np. ?

heh...

no, ale co sie dziwić, skoro platynę ma dopiero 25 osób :shok:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Wreszcie, wczoraj udało się parę HC meczy zagrać.Po pierwsze brak radaru (+100) zmienia to zupełnie rozgrywkę, przełączasz się na wydawany dźwięk kroków, głosów. Tłumiki mają wtedy większy sens a niewykorzystywane wcześniej perki w tym trybie, idealnie się sprawdzą, np "cichy chód". Hardkorowy jest brak mozliwości odnowienia energii tylko szkoda że tak mało oblegany jest ten tryb ale z czasem przybędzie graczy i będzie ciekawiej.... nowe mapy, nowe perki ...ehh przeklęte DLC ;/

 

P.S edit : Po resecie levelu na HC xp wpada szybciej

 

ołłł yeah ! :D

 

35786478.jpg

 

Pomimo dobicia do 50 jak tylko wyjdą dodatki to biorę w ciemno aż tak gra jest za(pipi)ista.TDM i MP killer w free aim po prostu mistrzostwo. Rządzi !

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

którą dokładnie?

postacie odblokowuje się poprzez przechodzenie na legendy, z tego co wiem to także przez ukończenie NYM na HC, no i limitka dawała postać starego maxa.

 

btw przejście na legendę jest fajnie i w ogóle lans. szkoda tylko że resetuje wszystko poza grindami przez co nabijanie levelów idzie znacznie wolniej.

Odnośnik do komentarza

od niedawna zacząłem nieco grac w Arcade, gdzie tez zdobywa sie nieco XP'a.

ciekawi mnie tylko, czy za 1 razem, czy można je powtarzać, jak w RDR ?

później sprawdze ;)

 

Edit..

XP'o dostaje sie jednorazowo, za medal - wartość jest przypisana do odpowiedniego pucharku(brązowy, srebrny, zloty, platynowy),

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Chciałem się dowiedzieć czy też macie problem z grą w multi . jak gram sam jest w miarę ok. Jak próbuję zagrać z ekipą to zaczynają się cyrki: komunikaty o czarnej liście, wyrzucanie z pokoju, freeze ekranu zwiechy konsol. Też tak macie? założyłem klan jest nas już około 40 typa prawie sami polacy jeden japończyk i ktoś tam jeszcze. Jak chcem grać razem to więcej czekania niż samej gry....dzis jest już 18.20 ja rozegrałem 2 mecze a "gram od 15" z czego z jednego pod koniec mnie wywaliło? wiecie coś o ewentualnych łatkach czy z moją konsolą już coś nie tak?

Odnośnik do komentarza

To nie wina konsoli.

 

Jeżeli gram sam albo ewentualnie z jednym kumplem (też zależy z jakim) to jest wszystko ok. Jeżeli w lobby jest nas już trzech lub więcej to zaczynają się cholerne cyrki. O których właśnie piszesz: wywalanie, zwiechy konsoli lub jakieś komunikaty itd.

 

Mam dokładnie to samo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a nie wiesz może czy na x box tez jest ten problem? czy to tylko bolączka PS3? Naprawde cholernie wkurza mnie już ta sytuacja. Gra jest genialna, multi rewelacja ale te zwiechy i problem z podłączeniem się do gry psuje całokształt. nie po to mam multi żeby grać samemu :D mam nadzieję że to naprawią. Może to wina ich serwerów jak myślisz?

Odnośnik do komentarza

na x też miewałem takie problemy w sytuacji kiedy próbowaliśmy w 8 się ustawić i mieć własne lobby. te same akcje. od dłuższego czasu gram z kumplem lub 2 osobami i problemu nie ma.

jaja zaczynają się chyba przy większej ilości graczy z jednego "źródła".

 

Z tego co piszesz wynika, że to nie tylko problem PS3, a poprostu zrąbane multi....szkoda. Jaja są cały czas ostatnio nawet jak gram sam lub z jednym kumplem to nas wyrzuca, wylogowuje z PSN lub konsola się zawiesza...ciekwe czy na pc tez maja taki problem. tak na marginesie już po pierwszym max payne zastanawiałem się jakby wyglądało multi z bulett time a gdy je dostałem nie można w nie normalnie pograć ....zaraz mi serce pęknie :P serio :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

podwójne XP'o na weekend :wub:

 

ale mi sie upiekło z tym zaliczeniem ;)

do zobaczenia na lini :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja od kilku dni mam platyne... Zrobiłem legendę i głupim kałachem albo berettą bez dodatków potrafie sieczkę zrobić... Chyba ogranicze używanie tego sprzętu i zrobie same Light/Medium Loadouty (taki Loadout z samym pistoletem plus Sneakers potrafi zdziałać cuda).

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...