Skocz do zawartości

Euro 2012 Fantasy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej kolejce nikt mi nic nie zapunktował poza Bentdnerem, ale jego kapitaństwo wystarczyło na utrzymanie się na razie na pierwszym miejscu, lol. Niestety Dania była jedyną tak bezczelnie niedocenianą drużyną w grze, więc nawet gdyby mi się pozostałe mecze ułożyły (Di Natale, Hiszpania i Francja), to zapunktuje też większość pozostałych, którzy też mają tych zawodników w składzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W tej kolejce nikt mi nic nie zapunktował poza Bentdnerem, ale jego kapitaństwo wystarczyło na utrzymanie się na razie na pierwszym miejscu, lol.

ależ fartuch.

 

Liczę, że dziś będzie czyste konto Hiszpanów(2 obrońców) i że Jelavić coś ukłuje z Włochami.

Tak fajnie było być na 1 miejscu po meczu Polaków ;c

Odnośnik do komentarza

W tej kolejce nikt mi nic nie zapunktował poza Bentdnerem, ale jego kapitaństwo wystarczyło na utrzymanie się na razie na pierwszym miejscu, lol.

ależ fartuch.

 

 

Bendter w poprzednich czterech meczach z Portugalią strzelił cztery gole. To był najoczywistszy kandydat do kapitana w tej kolejce. Na farta liczyłem z tym, że trenerzy wprowadzą w pierwszym składzie Reusa i Di Natale, jestem pewien, że by w tych meczach zapunktowali. Ale Low i Prandelli musieli wiedzieć lepiej.

Odnośnik do komentarza

LOL jakimś cudem jestem drugi, chociaż to moje pierwsze Fantasy w życiu. Na początku nawet nie wiedziałem jak punktują zawodnicy, bo byłem zbyt leniwy, żeby przeczytać zasady. Dalej nie wiem np. jak zmienić formacje.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem CR7 na kapitanie i wymieniłem przed kolejką na Gomeza. Wiadomo, teraz wymienię Gomeza na np. Torresa, to pewnie jak Mario zobaczy to specjalnie du.pnie hattricka :confused:

 

No generalnie różnym rywalom może być łatwiej albo trudniej strzelać. To też można brać pod uwagę w tej gierce. Tip: przez ostatni rok Torres był skuteczny tylko przeciwko defensywom Leicesteru i Irlandii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wiadomo. Dlatego dałem "np.", bo sam pamiętam stronkę z odliczaniem czy Fernando załadował już dla Czelzi. Co do CR7 to widzę, że więcej osób go sprzątnęło ze składu po wyczynach z Danią. A Mario z kolei ciężko rozgryźć, bo niby załadował zarówno Holandii jak i Portugalii, a mając podobne sytuacje z Danią (np. ten wolej z 1 połowy albo sytuacja w której nadepnął Andersena) to żałośnie skiksował :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...