Skocz do zawartości

Euro 2012 Fantasy


Rekomendowane odpowiedzi

http://en.euro2012fantasy.uefa.com

Myślę, że z związku z tak wielką imprezą piłkarską wielu z was pokusi się o udział w popularnej ostatnio grze fantasy football, która istniała dotychczas np. w postaci Premier League albo Champions League.

Myślę, że zasady są dość jasne. Z określonej puli pieniędzy mamy za zadanie zbudować drużynę marzeń na Euro, zadaniem naszej drużyny jest zdobycie jak największej ilości punktów. Wszystkie zasady gry znajdziecie w zakładce "Rules" http://en.euro2012fa...uefa.com/rules/.

 

Wpadłem również na pomysł założenia prywatnej ligi forumowiczów PSXextreme.

Dołączyć do ligi można poprzez wejście w zakładkę Leagues http://en.euro2012fa...com/my-leagues/ -> Join a league -> private league oraz wpisanie kodu ligi:

113390-33305

 

Na pewno w związku tą imprezą będzie jeszcze liga typera tak jak na MŚ 2010(za którą do dziś nie otrzymałem nagrody za zwycięstwo, he he), wiec analogicznie temat ten będzie służył do dyskusji, wymianą uwag co do wyboru piłkarzy itd. Każdy matchday będzie zakończony podsumowaniem w postaci tabeli punktowej, którą będzie można zobaczyć na stronie ligi, oraz na forum.

 

Zapraszam do zabawy :)

swój udział potwierdźcie pisząc post z waszym nickiem i nazwą klubu

 

 

TABELA PO 4. KOLEJCE:

121a808.jpg

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak krótkie rozgrywki to będzie totalny random, ale można się pobawić. Na ten moment jestem w miarę pewien paru piłkarzy:

 

 

Piszczek - żaden obrońca w Europie nie zaliczył tylu asyst i goli. Rywale z grupy nie strzelają wielu goli. Tani.

 

Alba - po dziwnych powołaniach Del Bosque nie ma wyboru, musi grać nim na lewej obronie. Hiszpania traci zazwyczaj mało goli. Najlepszy asystent Valencii, potrafi strzelić.

 

Barzagli i Pirlo - Włosi pachną nietraceniem goli. Pirlo to maszyna do asyst, ekipa powinna być ustawiona pod niego.

 

Krohn-Dehli - Eriksen jest głównym generatorem akcji w Danii, ale Krohn-Dehli częściej strzela. Trudny wybór.

 

Dżagojew - Rosja jest faworytem do wygrania grupy, a Dżagojew jest najlepszym strzelcem i twórcą okazji w zespole.

 

Sebastian Larsson - nie bez powodu wybrany przez 10% wszystkich grających. Od jakiegoś czasu najgroźniejszy ofensywnie zawodnik Szwecji, mającej w grupie dwie "droższe" ekipy, które jednakże od wielu lat grają zawsze słabo.

 

Llorente - w ataku największy problem. Wydaje się, że największe szanse na gole są w gurpie B, ale każda drużyna ma wiele opcji w ataku (Huntelaar od jakiegoś czasu nie zawodzi, ale na ostatnim turnieju strzelał głównie Sneijder i trochę Robben). Być może największym pewniakiem do udziału w bramkach swojej ekipy jest Nani (z wyjątkiem meczu z Holandią, gdzie powinien szaleć Ronaldo). Z Hiszpanią jest ten problem, że nadal nie wiadomo, kto zagra na szpicy. W eliminacjach najlepszym strzelcem (poza Villą) był Silva, ale ma za sobą długi i męczący sezon. Być może trzeba będzie rozważyć strzelaniny w meczach grupy B (Bendtner wygląda jak typ kolesia, który strzela gole po błędach Matsa Hummelsa) bądź A (poza Grecją, bo nie wierzę, żeby w meczach Grecji padł więcej niż jeden gol).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Alex van Cube

Farbowane Lisy

 

Skład:

-------------szczesny-------------

piszczek-----terry---------cahill

--------------------------------------

--------xavi-------iniesta---------

ozil--------------------------ribery

--------------------------------------

balotteli-------------------jelavic

------------ibrahimovic----------

Odnośnik do komentarza

Też mam kilku pewniaków na fazę grupową, z resztą wole poczekać i przeanalizować cały terminarz.

 

Piszczek, Alba, Zhirkov - maszynki do asyst, więc raczej na pewno będą mieli udziały przy bramkach, na dodatek Rosjanie to murowani faworyci grupy.

Dzagoev, Ribery - kluczowe postacie w kadrze, bramkostrzelni i asystujący na dodatek gracze faworytów w swoich grupach

co do napastników to mam w swoim składzie Jelavicia, Van Persiego i Ibrę i chyba raczej też nie będę zmieniał, chociaż zastanawiam się czyby Zhirkova nie wywalić i wstawić jakiegoś ruska do napadu.

Odnośnik do komentarza

Mathiu - Mephistopeles

 

Drużyna: Szczęsny - Zhirkov, Piszczek - Ribery, Ozil, Shirokov, Sneijder ©, Montolivo - Muller, Ibrahimovic, Kuyt

Ława: Lindegaard, Strinic, M. Olsson, Abate

 

Myślę tylko cały czas nad Kuytem... jest on nadal podstawowym zawodnikiem Oranje? Huntelaar i Van Persie to raczej zmiennicy i nie grają razem. Sneijder to pewniak, podobnie Van der Vaart.

 

BTW. z transferów: Kuyt przechodzi z Liverpoolu do Fenerbahce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.