Skocz do zawartości

Euro 2012 Fantasy


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem na 14. miejscu w Polsce. W takim momencie człowiek zaczyna sobie myśleć: "czemu chciałem być alternatywny i nie brałem Pirlo, Larssona, Dżagojewa, których sam polecałem?". No ale spadek. W fazie pucharowej szanse punktów do zdobycia będzie już niewiele.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A do d... z tym.

Nie lubię Ibrahimowicza-nie wstawiłem,nie lubię Ronaldo nie wstawiłem a tu punkty za nich lecą.I już trafia Cię coś bo mogłem go wybrać.

Oglądam mecze-cieszę się że ktoś kogo mam w drużynie strzela...niestety,moim ulubieńcom i człowiek się znów denerwuje.

Nie wiem jak tu godzicie własne sympatie do zespołów czy piłkarzy z kalkulacjami.

Odnośnik do komentarza

A do d... z tym.

Nie lubię Ibrahimowicza-nie wstawiłem,nie lubię Ronaldo nie wstawiłem a tu punkty za nich lecą.I już trafia Cię coś bo mogłem go wybrać.

Oglądam mecze-cieszę się że ktoś kogo mam w drużynie strzela...niestety,moim ulubieńcom i człowiek się znów denerwuje.

Nie wiem jak tu godzicie własne sympatie do zespołów czy piłkarzy z kalkulacjami.

 

Mam podobnie, dlatego oblegam miejsca pod koniec stawki. Co zrobisz, sentyment silniejszy od faktów.

Odnośnik do komentarza

Zawodnicy z ławki punktują w końcu czy nie?Bo widzę że niektórzy dostali punkty za obu bramkarzy.Chyba że można mieć dwóch grających jakoś

 

Nie zdobywaja, to jest slabe w tym fantasy, ze w trakcie kolejki nie widac ustawienia zespolu i jakich 11 pilkarzy kto wybral, tylko wszystkich po kolei, stad pokazuje punkty wszystkich pilkarzy, ktory grali.

Odnośnik do komentarza

No niezbyt. Mam w tej kolejce wpisane 32 punkty, czyli tyle, ile zdobyli wszyscy moi piłkarze poza Rui Patricio. Co do Bartiza pewnie też tak jest, jeśli kogoś nie zdejmie albo nie zmieni kapitana (pewnie nie, bo ten zdobył 6 pkt. - strzelam, że Arbeloa). No ale z bramkarzami siłą rzeczy zawsze jeden będzie na ławce a drugi nie, proste. Tak jak pisałem powyżej - to chyba oczywiste, że przed rozpoczęciem ostatniego meczu nie można wiedzieć, kogo rywale posadzili na ławie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Qvstry za zwycięstwo, ja niestety osrałem to fantasy i nie zmieniałem nawet składu od półfinałów, dlatego tylko 44 pkt.(a w fantasy na wygraj euro aż 80 był), no ale trudno to tylko zabawa.

Oczywiście, że następna runda za 2 lata, a może i nawet zrobimy edycję z ligą mistrzów, bo wkręciła mi się ta gra.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...