Skocz do zawartości

Farmienie golda i itemów


Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Soul

Wiem, że ta tarcza jest mega rare i że ceny jej sięgają kosmosu, ale bony jakie ma to nic specjalnego, o to mi chodziło.

 

Nie używam tarczy więc takie itemy wrażenia nie robią no ale kasa za nią już tak, wartości tej tarczy nie mogę pojąć.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Wiecie może, czy build wizarda pod energy armor i life regeneration sprawdza się w późniejszych aktach inferno? Póki co gram akt 1szy z 4700 HP i 2000 regenu (na więcej mnie stać nie było) plus 600 life on hit i w sumie daje radę dopóki nie dam się otoczyć czy też elitki nie mają affixa fast.

 

O ile kojarzę to nowy patch ma wprowadzić aukcje na RMAH z craftingiem i gemami, ciekawe ile przy okazji zepsują ;p

Odnośnik do komentarza

Eeee, ten build został "naprawiony" dawno temu. Wciąż działa? O.o

 

W jakim sensie naprawiony? Da się zginąć i wcale nie jest się całkowicie nieśmiertelnym, ale na pewno jest łatwiej niż glass cannon DH, którym także męczę inferno.

 

 

BTW Właśnie zauważyłem, że to zły dział do pytań o wizarda ;p

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Orzeszek

do premiery dodatku miesiąc. po ograniu troszkę serwera testowego i bety ROSa wywnioskowałem kilka pro tipów.

w dodatku nie ma praktycznie itemów z mf. na tą chwilę jest ustawiony top mf na 300%. stworzyłem postać w podstawce (czarodziej) która ma 283% mf, jak dobrze pójdzie i blizzard nie zmieni właściwości itemów wizz będzie miał kopa do mf i gf, w becie to mi sie udało i w pół godziny miałem 6-7 legend.

jak farmić w dodatku. w becie można było oszukiwać dość mocno na skrzyniach. cały run trwał koło JEDNEJ minuty. polegał na ustawieniu poziomu trudności na torment VI i korzystaniu z teleportu po lokacjach w których przy beacon'ie jest skrzynia z skarbami, skaczemy po lokacjach lootujemy skrzynie i tyle, blizzard sie wycwanił i trochę to znerfił ale i tak 30 minut i mamy towaru tyle że nie mieści sie w skrzyni i hajsu na kopy.

 

warto też farmić białe itemy. w podstawce niektóre białe itemy mają MAGICZNE właściwości jak np biały hełm i małym druczkiem ma napisane +15% do armoru lub miecz + 20% do dmg. w dodatku takie itemy nie będą dropić albo bardzo rzadko, w podstawce one dropią na pęczki. te białe itemy posłużą do craftingu, w becie te parametry przechodziły, więc nie dość że item w crafcie ma wywalone statystyki to jeszcze dostanie kopa dmg lub armoru.

 

rzekłem

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ok, bardzo mądry pan z you tuba mowi ze najbardziej oplaca sie farmic na t3 akt 3 warownie 1-3 i od mostu to ostatniego bossa, byl cichy nerf na ilosc dropu legendarek (poczulem to) i juz akt 1 odpada ;(

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość Orzeszek

Youtuber shinobi czy jak on tam sie zwal zrobil sprawdzian jak farmic na ta chwile. Warunkiem byla ilosc zbieranego lootu do ilosci legend do zebranego xp i czasu na run. Wypadlo ze warto farmic na t2 i t4 reszte olac. Wrzuce filmik wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...