Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem sobie przez te ostatnie dni kilka meczyków, dokładnie 10 by wbić rangę na Arenie i muszę zgodzić się z przedmówcami: próg wejścia jest cholernie wysoki, do 5 gry wrzucało mi goldów i silverów, następni byli głównie platynowi ze sporadycznymi diamentami.

 

Za to sam system jest cholernie satysfakcjonujący i oferuje głębie jakiej próżno szukać w innych tytułach multiplayer.

Odnośnik do komentarza

Halo 5 mialem na premierę, ale mniej więcej od roku gram raczej sporadycznie z chwilowymi, kilkudniowymi miłostkami. W sumie nie gram w nic innego poza Areną: w singlu jestem może na 3. misji i gry raczej nie skończę, a WarZone mi nie leży.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Muszę przyznać że multi 5 ma świetne , szczególnie strefa wojny jest czymś nowym i świeżym . No ale dorzucenie przycelowania kompletnie psuje mi cały urok halo a do tego gra BUMPER JUMPER za bardzo nie ma sensu bo ciężko przycelować dociskając analog podczas większej akcji. Przez to że zawsze w Halo grałem BJ a ostatnio kończyłem MCC w tym ustawieniu tu dostaje cały czas łomot bo już automatycznie klikam skok bumperem i nagle rzucam granat pod nogi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skórki trafiają się bardzo rzadko. Ogólnie mam nabiłem ponad 15 tyś killi i nie mam nawet jeszcze połowy rzeczy odblokowanych.

Nie słuchaj wezyra, najlepiej początkowo kupować srebrne pakiety.To najlepsza taktyka, aż do momentu kiedy nie odblokujesz wszystkich zwykłych i rzadkich przedmiotów. Srebrne pakiety kosztują dwa razy mniej niż złote, a też w nich losujesz dwie rzeczy do kostumizacji(z wyjątkiem chyba legendarnych i bardzo rzadkich przedmiotów). 

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

wielu ludzi ma wrażenie że ostatni update obniżył rozdzielczość, ale jednocześnie poprawił inne elementy grafiki . Ciekawe

 

https://twitter.com/RigelBlatt/status/927131250556518403

W sp czy w mp?

Ze zmian w balansie broni nie podoba mi się osłabienie ar i smg w krótkim dystansie. Nie rozumiem tego. Teraz trzeba strasznie precyzyjnie strzelać co jest bez sensu jeśli chodzi o broń automatyczną i krótki dystans. Reszta zmian mi jakoś nie przeszkadza ale widać że osłabienie pozostałych broni jak br czy dmr sprzyja używaniu magnum.

Odnośnik do komentarza

Przy ostatnim patchu pobrała mi się w całości angielska wersja, bo siedzę na regionie US, ale przy uruchomieniu gry pokazał się komunikat o możliwości pobrania pakietu z językiem polskim. Pakiet z polskim językiem można potem odinstalować z poziomu ustawień, niestety nie pamiętam którą dokładnie opcję należało wybrać.

Odnośnik do komentarza

Co do lamusów to pełna zgoda. Zostali całkowicie zniechęceni i wytepieni przez naprawdę wysokie wymagania jakie ta gra stawia graczom odnośnie skilla. Poświęciwszy H5 doprawdy wiele wiele godzin w multi mam potężne obawy przed powrotem po dłuuuuugiej przerwie na serwery...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...