Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak skoncze kampanie wszystkich Halo to bede chetny na Warzone i Arene jakby co :ogor:

Troche Ci zejdzie :)  Jesli bedziesz chcial zagrac w Arenke lub Zabojce (Slayer) to ja reflektuje. W Warzone nie grywam...

 

Przy okazji...widac ze dev ani mysli pozostawic graczy bez wsparcia dla H5 :obama:

http://theenterprisedaily.com/halo-5-dev-classic-playlist-server-improvements-coming/

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie że w grę grają ostatnio głównie zespoły. Wyszukiwanie jest kiepskie w porównaniu do tego co było. Chyba większość ludzi przeniosła się na inne gry multi. Większość ludzi która została to ma albo wysokie rankingi grubo powyżej 100 albo pozakładała nowe konta bo ci z niskimi koszą niemiłosiernie.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

To nic dziwnego, że ludzie grają w zespołach. Sam pewnie wiesz, że na arenie ciężko ugrać coś w pojedynkę. Inna sprawa, że zapewne masz trochę racji z tym odpłynięciem części ludzi do nowych bf/coda/tf/gow'a. 

 

Panowie, może jakaś ustaweczka w niedalekiej przyszłości? Jakby nas się ośmiu udało zebrać to jakiś prywacik, byłoby miło. 

Odnośnik do komentarza

@złoto: Na prywatną to raczej nie, ale ostatnimi dniami grywam wieczorami arenę z creatinem i Vesem. Jeśli chciałbyś się dołączyć to daj znać. Grywamy głównie Arenę i Slayera. Kiedy żaden z nas nie jest na kacu dzieją się niezłe akcje ;)

 

BTW polecam wpisywanie się do klubów Halo w Polsce (z poziomu dasha).

Odnośnik do komentarza

To nic dziwnego, że ludzie grają w zespołach. Sam pewnie wiesz, że na arenie ciężko ugrać coś w pojedynkę. Inna sprawa, że zapewne masz trochę racji z tym odpłynięciem części ludzi do nowych bf/coda/tf/gow'a. 

 

Panowie, może jakaś ustaweczka w niedalekiej przyszłości? Jakby nas się ośmiu udało zebrać to jakiś prywacik, byłoby miło. 

Gram tylko na slayerze. Ugrać zawsze coś można tylko zależy na kogo trafisz. Bo często trafia się jakiś słabszy typ który kończy np 5 - 15 i ciężko potem to nadrobić zwłaszcza jak grasz z jakąś ekipą. Ostatnio był patch i poprawili szybkość łączenia.

Odnośnik do komentarza

Na jakim ustawieniu kontrolera gracie? Próbowałem się przyzwyczaić do domyślnego, ale już po 15 min byłem zmuszony do zmiany na klasyczne ustawienie z Halo 4.  Poza tym zwiększyłem także czułość gałek, bo domyslne wartości to śmiech na sali, nie ma szans abym odwrócił się w stronę przeciwnika przed śmiercią. 

 

Poza tym po pierwszysch kilku meczach wydaje mi się że mapy są bardzo małe, a gra jest wyjątkowo szybka  przez co bardzo często ginę przez jakiś strzał plecy w trakcie wymiany ognia z przeciwnikiem przede mną. Mam nadzieje że naucze się kontrolować mapy, bo na razie wyniki mam tragiczne

Odnośnik do komentarza

Tak jak kubson. Bumper jumper, chociaż chciałoby się mieć thruster pack pod jakimś bardziej sensownym guzikiem, aby nie odrywać kciuka od prawej gałki, ale takie rzeczy tylko jak się ma pada dla elity <bezradny>

 

Co do czułości, wolę mniejszą, ale może to dlatego, że ostatnio gram raz na kwartał i przy większej czułości nigdy bym w nic nie trafił xD To już nie ta sama sprawność palców co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że naucze się kontrolować mapy, bo na razie wyniki mam tragiczne

Nie dziwota, ze wydaje Ci sie ze jest kiepsko. Gra ma ponad rok i niestety lub stety ci co zostali przy grze grac potrafia, nierzadko dobrze. Ja i nie tylko ja podejrzewam wrecz, ze wymiatacze nie chcac grac z rownymi sobie (bo wiadomo...nikt nie chce dostawac w dupala, nawet, a zwlaszcza na najwyzszym poziomie swiadomie graja na innych gamertagach, zeby sie dowartosciowac i pojechać gawiedź. Bo nikt mi nie powie, ze koles ktory de fakto sadzac po skillu reprezentuje co najmniej diament jesli nie onyksa bydli w srebrach :D  Umiejetnosci w H5 nabywa sie powoli, ale szybko tez sie te umiejetnosci traci jesli sie nie trenuje i nie gra. Zawsze po dluzszej przerwie od grania lamię tracąc na randze, żeby po kilku dniach znowu powoli odrabiać straty. Aha...no i nie warto grać na cyku, jak ja wczoraj, bo Krakowa w H5 to się w tym stanie nie zbuduje :P

Odnośnik do komentarza

Tak tych z niskimi rangami dobrze grających jest sporo ale jest to słabe. To chyba jakiś sposób dowartościowania się. Patrzta jaki jestem dobry. Ogólnie gra ma też spory problem z detekcją kolizji przy uderzeniach z bliska. Często zdarza się że przeciwnicy się prześlizgują zamiast dostać strzała. Wydaje mi się że to spaprali jakimś patchem bo na początku było lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...